Here you can change website language:

Autor Wątek: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?  (Przeczytany 14486 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zgnojonyerante

JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« dnia: 30 Czerwiec 2020, 12:56:49 »
Czy to jest kurwa jakiś żart? Po raz kolejny wychodzi faworyzowanie gildii frontsejro. O co chodzi??

Otóż postać o nicku Epice expiła na płatnych drakonixach. Osoba z naszego teamu Legionista postanowił również poexpić na drakonixach. Epice od razu zaczął go atakować, więc Legionista uznał, skoro nie może w spokoju poexpić to nikt nie będzie expił i weszli w 1 sqm trapa.
Po parunastuminutach około 12:40 EPICE został przeteleportowany do DP z miejsca gdzie było PVP i mogło Legioniste bić nawet 20 osób.

W momencie, gdy pisałem o zablokowanie płatnych expowisk rebornom, bo za szybko expią gildia Fronshejro odpisała, że trzeba być bogatym, żeby wchodzić na płatne. W momencie, gdy ludzie od nas wchodzą na płatne, Fronshejro dostaje tp do dp.

O CHUJ KURWA NA TYM OTSIE CHODZI?? xDDDDDDDDD

MROZU proszę o informację kto dał tp. Jeśli Ty to wytłumaczysz dlaczego? Jeśli tutor od nich wnoszę o natychmiastową degradację.

LINK sytuacji:

https://gyazo.com/e0ccccd1e36b6c0dcd9547150f360fd0
 
Osoby które lubią ten post: Grabek

Zgnojonyerante

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Czerwiec 2020, 12:58:41 »
DOSTALIŚMY INFO, ŻE TP DAŁ PERFIDNY. MROZU JAKIM PRAWEM TE TYPY MAJĄ W GILDI GMÓW I TUTORÓW XDDDD

Widzisz co się dzieje??

NATYCHMIASTOWA DEGRADACJA PERFIDNEGO
 

JERRY

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Czerwiec 2020, 12:59:41 »
JEBAC KURWE DEGRADACJA ZA TAKIE AKCJE NIE MA ADMINISTRACJI W TEAMACH JEDYNE SPOKO GIEMY TO REKSIO I KRZYZ I ONI POWINNI ZOSTAC RESZTE WYJEBAC BO GRAJA PO TEAMACH !!!!!!!!!
 

Omen

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Czerwiec 2020, 12:59:52 »
handlarzyk z rexii normalnie mogl im rozdac rexia coiny zeby go zabili, czemu dostal w takim razie tpka?

















PS: JEBAC CIE TY KURWO PERFIDNA ZAJEABANA
 

P

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Czerwiec 2020, 13:01:24 »
WSZEDŁEM SE NA PŁATNE ZARUCHAĆ JESZCZE BARDZIEJ TE BULOWSKA KURWE, TRZYMAM SE GO ELEGANCKO W TRAPKU I CHLOP MI NAGLE Z EKRANU ZNIKA PO GODZINIE PLACZU XDDD DOBRY OTS, PRZYCHODZI JAKIS Z PIZDY WYKLUTY EZIO CO GRA Z NIMI PEWNIE I SE CHLOPA DO PZ TEPUJE DO DEPO BO SIE MU RECE SPOCILY JAK MNIE PUSHOWAL NA KWIATKA XDDDD

ZARAZ WRACAM TAM GDZIE STALEM I MACIE TA KURWE BULA WRZUCIC TAM Z POWROTEM, BO BEDE GO TAM BLOCZYL DO KONCA OTSA, JAK MAJA TYLE PKT I COINOW TO NIECH MNIE WEJDA ZABIC ZAROBASY
 
Osoby które lubią ten post: Pietrek Kogucik

splakanefrontyporebach

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Czerwiec 2020, 13:02:40 »
niezly ots kurwa, perfidny urodzinki miales jeszcze wóda trzyma pajacu? wy kurwy jebane z frontsejro lizaki pod stolami z kulami do konca jelita. degradujcie wszystkie te kurwy pseudo gmy z evo otsów, szczochy jebane faworyzuja smietnikow jebanych graja po teamach co to kurwa ma byc wpizdu
 

Zgnojonyerante

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Czerwiec 2020, 13:04:56 »
Nie no mrozu ile było już sytuacji z Perfidnym? Gość robi na tym servie co chce, gra z nimi, tepekuje ich na questach, a tera tepuje do DP.

Zara awansik na GODA i powtórka z MOSTEM co?? Quest będzie dodany po aktualizacji i cyk po 5 minutach tepek pod nagrode, a co tam. PERFIDNY POWINIEN DOSTAĆ DEGRADACJE I BANA NA tydzień
 

ZIFFER

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Czerwiec 2020, 13:05:04 »
NIE MA CZEGOS TAKIEGO, ZE LUDZIE Z ADMINISTRACJI GRAJA W JAKIEJS GILDI, GOSTEK STARTOWALEM NA TUTORA, DOSTALEM NATYCHMIASTOWA WIADOMOSC, ZE MOJE SZANSE SA ZNIKOME Z RACJI TEGO, ZE GRAM W TEAMIE JERREGO, JAKIS PERFIDNY, NIGHTMARES, EZIO, KTORZY GRAJA W FRONTSZEJRO I O TYM WIE CALY OTS SA W ADMINISTRACJI, TPUJA ICH W RAZIE PROBLEMOW, PRZESUWAJA POTWORY NA QUESTACH, ZIOMEK NIE MA CZEGOS TAKIEGO, ALBO GRACIE W TEAMIE ALBO JESTESCIE TUTORAMI.

KONIEC FAWORYZACJI, MROZU MIEJ HONOR I WYPIERDOL ICH NA ZBITY PYSK
 

GalAnonim

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Czerwiec 2020, 13:06:06 »
co za dzbany z tych sztywnych, powinni ich wyjebac z tego OTS'a.

Metina zabic nie mozna bo ma red i odrazu te kurwy wybiegaja i zabijaja wszystkich

Trapują gościowi postać na godzinę a później płaczą na forum że ktoś go tepnął, wy kurwa myslicie że każdy ma 20 charów jak wy i chuj jeden char w tą czy w tą strapowany


Jak tacy mocni jesteście mogliscie go zajebać
 

Zgnojonyerante

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Czerwiec 2020, 13:10:03 »
co za dzbany z tych sztywnych, powinni ich wyjebac z tego OTS'a.

Metina zabic nie mozna bo ma red i odrazu te kurwy wybiegaja i zabijaja wszystkich

Trapują gościowi postać na godzinę a później płaczą na forum że ktoś go tepnął, wy kurwa myslicie że każdy ma 20 charów jak wy i chuj jeden char w tą czy w tą strapowany


Jak tacy mocni jesteście mogliscie go zajebać

Widać, że masz dałna. Temat o tp, a ten o jakimś stonie napierdala xD
 

Jaappe

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Czerwiec 2020, 13:14:40 »
jebie ci matke frajerze 2h w trapie z kwiatkiem nie bylo wyjscia to co mial chlop zrobic? idz plakac do babci dzis tp na lost amulet jeszcze cos ? placzki jebane
 

GalAnonim

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Czerwiec 2020, 13:15:06 »
co za dzbany z tych sztywnych, powinni ich wyjebac z tego OTS'a.

Metina zabic nie mozna bo ma red i odrazu te kurwy wybiegaja i zabijaja wszystkich

Trapują gościowi postać na godzinę a później płaczą na forum że ktoś go tepnął, wy kurwa myslicie że każdy ma 20 charów jak wy i chuj jeden char w tą czy w tą strapowany


Jak tacy mocni jesteście mogliscie go zajebać

Widać, że masz dałna. Temat o tp, a ten o jakimś stonie napierdala xD

widać że masz problem z czytaniem, to był przykład amebo

pierdolicie jakbyscie byli jedynymi graczami na tym serwerze i mysleli ze ktos bedzie za wami płakał i robili łaskę komuś że tutaj gracie

założę się że gdyby Was nie było byłoby 2x wiecej graczy (prawdziwych) a nie po 20 waszych mckow
« Ostatnia zmiana: 30 Czerwiec 2020, 13:16:42 wysłana przez GalAnonim »
 

Zgnojonyerante

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Czerwiec 2020, 13:16:41 »
jebie ci matke frajerze 2h w trapie z kwiatkiem nie bylo wyjscia to co mial chlop zrobic? idz plakac do babci dzis tp na lost amulet jeszcze cos ? placzki jebane

Jebany śmieciu to nie jest nopvp, że nic się nie da zrobić. Można wejść w 5 osób i zabić Legioniste. Gdy pisałem o zablokowaniu płatnych dla rebornów to odpisaliście, że jesteśmy biedni, bo nie mamy coinów, żeby wchodzić 5 postaciami i was zabijać. A teraz nagle, gdy wy musicie wejść to już TP DO DP? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


CZEKAMY NA MROZA tu już musi iść degradacja dla tego psa grającego w teamie
 

Wiedzmin69

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Czerwiec 2020, 13:17:16 »
"nikt nie będzie expić bo ja nie mogę expić w spokoju" czyli mówisz ziomek że nie da rady na 2 expy i z typem się dogadać?
Pewnie też macie jakiegoś goda lub tutora w gildii tak zawsze jest nawet wiem że gmowie dają itemsy żeby gildiie grały na różnych serwerach ale zamiast jakoś swobodnie to wyjaśnić z administracją i dlaczego Ezio ma stracić rangę skoro ktoś inny dał tp?XDDD
Ostatnio też widziałem jakiegoś tutora który pisał sobie lajtowo z jakimś sztywnym czy tam gma nie pamiętam nie mam postaci a bym pograł "spoko mogę ci dać"
Wyjebane mam w tego ots i wyjebane mam w jakąś faworyzację bo zawsze tak się kończy na takich ots
Jeżeli już graczom się nudzi to powinniście dać reset postaci wtedy będzie większa rywalizacja pozdrawiam
LUB DODANIE WIĘKSZEJ ILOŚCI EXPÓW ŻEBY KAŻDY MÓGŁ EXPIĆ W "SPOKOJU"
« Ostatnia zmiana: 30 Czerwiec 2020, 13:38:23 wysłana przez Wiedzmin69 »
 

Omen

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #14 dnia: 30 Czerwiec 2020, 13:19:50 »
jebie ci matke frajerze 2h w trapie z kwiatkiem nie bylo wyjscia to co mial chlop zrobic? idz plakac do babci dzis tp na lost amulet jeszcze cos ? placzki jebane

np. wejsc i go zabic skoro wyjsc nie moze ty jebany przyglupie kolejny z iq earante