Here you can change website language:

Autor Wątek: propozycje ogolne balansu/ kilka uwag  (Przeczytany 1634 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hoshi

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
propozycje ogolne balansu/ kilka uwag
« dnia: 06 Grudzień 2018, 18:37:45 »
COdnosnie do EK, nie trzeba go bic w 8 zeby go ubic jak ktos nie ogarnia to moze g bic w 15 i tak go nie ubije ( czasami wystarcza od 3-5 os to i tak jest malo jak na ek )

Zabity na poziomie 376496 przez kimjesttenpusher, ZVAGNAMONOCYKLU, OCHOLERACOSIESTALO, PATRZJAKJEDZIEPATRZJAKTOCZY oraz achad.
   Zabity na poziomie 398742 przez Preferuje Bletki oraz Dark Emo.
   Zabity na poziomie 383880 przez Wilu Ek, a elite dog oraz elite warlock.
   Zabity na poziomie 385485 przez InfinityArrow, Art, Soupe i Qwerty.
   Zabity na poziomie 389333 przez RabaRbaRowy RabaRbaR, kimjesttenpusher, Leagerue, Legarre, WROZKA WAGONUSZKA oraz achad.
Zabity na poziomie 371089 przez razgul, Paniczny, Wazzupek i CHRIS KYLE.
Zabity na poziomie 361268 przez zombi cor, Ritrox, Kosser, Diverso i La Vida Viva.
, 22:12   Zabity na poziomie 360911 przez Wiezien alcatraz, Leagerue, RabaRbaRowy RabaRbaR i Legarre.
1 Dec 2018, 17:10   Zabity na poziomie 355805 przez Essaa, Paniczny, Gepetto i Maniakalny.
   Zabity na poziomie 359296 przez Dr Joint oraz achad.
3 Dec 2018, 19:15   Zabity na poziomie 351999 przez achad.
3 Dec 2018, 11:39   Zabity na poziomie 350458 przez HELL PLAYER, Drogi Pan, Maszt oraz achad.

Nie wiem czy ktokolwiek z was gral na vesti ale tam ek/rp na hlvlach mozna bylo nazywac tankiem. Trzeba bylo sie naprawde natrudzic zeby ubic takiego ek/rp. Wary trwaly dluzej i bylo przy tym sporo zabawy. Tutaj niestety pvp zamyka sie na tym zeby ktos wpadl po kogos na mc i wyczyscil sobie respa.

Dobra mniejsza z tym wprowadzil zmiany jakie wprowadzil. Jezeli zrobil taki exh na exave rax i exori boli ktore wedlug mnie sa teraz bezuzyteczne przedstawiam kilka propozycji ( wiem ze pare osob bedzie mnie hejtowac ale mam to w dupie)

- usunac exave rax bo i tak jest bezuzyteczne w zamian za to dodac jakis spell leczacy dla ek ( oczywiscie nie przesadzic zeby nie bylo tak ze nikt go nie ubije)
- cofnac exh na exori boli i zmniejszyc jego dmg tak aby zadawal najmniej dmg ze wszystkich profesji ( to i tak nie jest spell do expa to mozna zmiejszyc zeby nie plakali ze ek mocno bije)
- powiekszyc o jeden sqm exevo mas meteor zeby mozna bylo jakos expic na tych spawnach ( i tak bedzie expil najdluzej ze wszystkich postaci wiec trzeba bedzie troche wiecej czasu spedzic zeby go wyexpic)
- powiekszyc dmg z broni badz dodac jakis nowy item dla ek ktory go powiekszy

Chcecie zeby byl tankiem to zrobcie z niego tanka  to na tyle co do ek

MS/ED

- przywrocic vatus cego do poprzedniego stanu ( ms powinien miec jebniecie jak to ms )
- zmniejszyc exh na manarune albo przynajmniej zeby mogl siochac i uzywac mr bo to jest tragedia
- rozwazylbym opcje nad przywrocniem pota ( jezeli na innych otsach potrafia to ogarnac to mysle ze ty tez mozesz chyba ze nie potrafisz albo ci sie nie chce, po prostu dopracuuj balans )
- ms/ed zawsze szybko padal to bylo normalne i zawsze stal za ek/rp min w 3 lini, ewentualnie co go ratowalo to pot od swoich to wtedy nie padal tak szybko czasem wogole jak mial dobrego pota

RP

- ewidentnie zwiekszyc dmg z targetu ( rp zawsze duzo bil z sana na otsach i byl bardzo przydatny)
- cos ogarnac zeby rp nie padal od 2 osob ( jak ms/ed ) bo to tez jest porazka troche jako ze rp zawsze stal w 2 lini i zastepowal ek jak padl ( bynajmniej na hlvlu)

Reasumujac ek = tank, rp=poltank , ed=paral + w miare dobre dmg, ms=mocne pierdolniecie

Troche nie widze w tym sensu ze jedna osoba na 2 mc i na mainie wpada na respa i zabija ms/ed/rp, ek troche dluzej wystoi ale na = 300k lvlu tez potrafi pasc od dwoch osob na rownych lvlach,

Nie wiem czy wogole to wezmiesz do siebie ale wykombinuj cos i ogarni wszystkie postacie i kazdy bedzie zadowolony, albo po prostu zasiegni pomocy od administratorow innych serwerow bo to co ty tu wprowadzasz to jest MASAKRA. zbierz pozniej z 20 osob z serwera niech sie pobija na arenie, na respach przed dp etc i wtedy bedziesz wiedzial co zmieniac. Nie zminiej wszystkiego na odpierdal bo ktos sie splakal ze padl od dwoch postaci na expie albo ze nie moze sobie wyczyscic respa w nocy na mc. Jezeli ktos pisze jakies propozycje to najpierw wypadalo by to sprawdzic samemu.

Tyle wiem ze troche misz masz ale pisalem co mi przyjdzie do glowy + teraz mozecie hejtowac to co napisalem ;D
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: propozycje ogolne balansu/ kilka uwag
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Grudzień 2018, 19:04:13 »
Cytuj
Tutaj niestety pvp zamyka sie na tym zeby ktos wpadl po kogos na mc i wyczyscil sobie respa.
Trzeba było byc na poczatku otsa a nie kurła gildie wyszly bo oporu nie było essa

⚡GG:50619121