Here you can change website language:

Autor Wątek: Podanie. ;)  (Przeczytany 26940 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Most Terror

  • Zasłużony
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Polubień: 20
  • Reputacja: 0
  • Ave Ruch!
    • Zobacz profil
Odp: Podanie. ;)
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Lipiec 2017, 00:09:35 »
Sung -> Pytałem Mrozu czy jest możliwość dostania helpera jakieś ok 2 tyg temu napisał że nie ma
Jest rekrutacja to próbuje z całych sił o niego bo serw fajny a mam dużo nowych pomysłów na serwer ;)
 

Paranoia

  • Gość
Odp: Podanie. ;)
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Lipiec 2017, 00:53:31 »
jak ten kake to sie chyba z malinem bolcuje  ::)
 

HandlarzKoki

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 2
    • Zobacz profil
Odp: Podanie. ;)
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Lipiec 2017, 01:41:30 »
Rubachem.. Za przeproszeniem Więcej nie pomagasz ludzia na tym serwie niż komentujesz- hejtujesz wszystkich ludzi którzy mają szansę na Tutka.
Nie wiem czy to zazdrość czy jak :)
Przyjacielu, jak już czepiamy się wszystkiego to nie uważasz, że na dorosłą osobę (zwłaszcza, która się stara o jakąś posadę) to powinno się umieć ortografię na choćby bezbłędnej pisowni? :P (Liczba pojedyncza - ą, liczba mnoga -om)
Tylko ten gracz mnie wkurza tym wszystkim ze komentuje hejtuje każdego a daje itemy za to żeby coś miłego napisali mu na forum i mogę dać nawet jeden lezyklad, jedna osoba mi się już do tego przyznała :(
Nie znam Rubachema, ale równie dobrze możesz podstawić koleżkę, który obrobi mu dupę i tyle :D Ewentualnie nie lubi gościa i sam z siebie próbuje mu obrobić dupę ;x
Sung -> Pytałem Mrozu czy jest możliwość dostania helpera jakieś ok 2 tyg temu napisał że nie ma
Jest rekrutacja to próbuje z całych sił o niego bo serw fajny a mam dużo nowych pomysłów na serwer ;)
Trzymam kciuki, powodzenia. Zadecyduje administracja, wypowiedzi graczy mogą tylko zasugerować Mroziowi w wyborze decyzji :P

Jeszcze raz powodzonka!
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec 2017, 01:43:17 wysłana przez HandlarzKoki »
 

WYLUZOWANY

Odp: Podanie. ;)
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Lipiec 2017, 14:48:00 »
Głęboko na TAK, Jedyna osoba która angażuje się w pomaganie innym, Oby tak dalej http://forum.sandots.eu/Smileys/FlatEmoji/cool.gif
 
Osoby które lubią ten post: Most Terror

WYLUZOWANY

Odp: Podanie. ;)
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Lipiec 2017, 14:49:07 »
Jestem na tak, jedyna osoba która angażuje się w pomaganie, a te Hejty na tego pana to chyba nie na miejscu Pozdrawiam :)
 

Tomek Blaza

Odp: Podanie. ;)
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Lipiec 2017, 15:57:31 »
Kolejna osoba godna polecenia. Bardzo aktywna na czacie help, oferuje pomoc innym graczom poprzez pomaganie w questach, no i najważniejsze kultura osobista na wysokim poziomie. Widać, że chłop się stara, aby dołączyć do ekipy dając z siebie 100 procent, albo nawet i więcej!
 

Jaskoo

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Podanie. ;)
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Lipiec 2017, 18:24:14 »
MOST TERROR !!!!! Jedyna osoba ktora w momencie keidy jest online pomaga swoja osoba i wiedza na temat questow, gdzie expic i roznych pierdół ! ... napinacze wszyscy co tutaj graja po dzien max dwa pierdola glupoty ze hejetuje ;/, odkąd gram nie spotkalem sie z jakims "dziwnym" komantarzem od tego gracza na kanale HELP... moim zdaniem NR. 1 ! na helpera jak nie na tutora. POLECAM JAK NAJBARDZIEJ !
 

Arik Ferari

Odp: Podanie. ;)
« Odpowiedź #22 dnia: 16 Lipiec 2017, 12:14:35 »
A tego Wariacika polecam pomógł mi wiele razy
 
Osoby które lubią ten post: Most Terror

nazern

Odp: Podanie. ;)
« Odpowiedź #23 dnia: 16 Lipiec 2017, 21:55:36 »
Dobry, pomocny chłopaczek, jak już ktoś zadaje pytanie to zazwyczaj konkretne odpowiedzi, można z pewnością polecić +
Pozdro, a napinające dzieciaczki internetowe to co najwyżej na butle mogą skoczyć
 
Osoby które lubią ten post: Most Terror