Here you can change website language:

Autor Wątek: eventy?? wyspy???  (Przeczytany 12292 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Battos

  • Czeladnik
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Re: eventy?? wyspy???
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Luty 2017, 23:37:38 »
Jak Kumpel mówi na gorze exp stage okej , i wywal ta stamine juz nie jest jak dawniej teraz każdy ma full afki i z stamina tylko expia i w tydzień bedziesz miał 200 lvle na tym exp stage co podany u góry

Jak teamy nie beda mialy gdzie expic to wyjda?? Gosciu chyba nigdy pvp nie grales :D Teamy lubia sie bic o expowiska i je zajmowac, o to w tym chodzi. Widac, ze spedziles swoje tibijskie zycie na securze



Ty się chłopie najebales? Czy ja coś napisałem ze wyjdą jak Expowisk nie będzie ? Czy idioto pisze o staminie naucz się czytać tibijczyku z candi 
 

azzan

  • Gość
Re: eventy?? wyspy???
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Luty 2017, 10:19:56 »
A co sądzisz o hunting roomach?

O ile pamiętam na ostatniej edycji Narvi można było skorzystać tylko z 10-20 nuggetów dziennie co było dobrym rozwiązaniem ponieważ przedtem było tak że przy każdym TP stało po 3-5 ludzi i się gnietli na wejście do rooma, jak już kolega wyżej napisał Hunting Arena jest okej i można na niej dobrze przyexpić, zwłaszcza jak znasz patenty gdzie na którym lvlu się wybrać, nie też jest powiedziane że to najlepsze miejsce do expa bo można wyczaić lepsze miejscówki gdzie wyskakują co chwile 2-3-4-5 potworów 3 zabijasz z ue, 2 dobijasz z sd i masz lepszy exp niż na arenie ;)

Z tego co pamiętam to można wejść 12 razy dziennie, nie jest tak jak na serwerach hexany że możesz cały dzień sobie wbijać jak masz nuggety.
 

Lyu

  • Czeladnik
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Re: eventy?? wyspy???
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Luty 2017, 12:41:14 »
No to tak jak pisałem w przybliżeniu 10-20 nuggetów, 12 nuggetów = 120min = 2h czyli mogło by się zgadzać  ;)
 

Ziitoz

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Re: eventy?? wyspy???
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Luty 2017, 01:03:58 »
Wyspy wyspami... (porazka) a z tymi nuggetsami to juz calkowita przesada, co ma do tego niski exp jak jakies smieszne gengie beda dla mnie to traci klimat otsa jakies oken, powiedzcie mi kto pojdzie na okolnir? przypał! Jedna jakas nowa wyspa moglaby byc bynajmniej ja tak uwazam, to byla moja ostatnia wypowiedz co do tych wysp. Mam dosyc, Admin i tak zrobi po swojemu my chyba nie mamy nic do powiedzenia.
Moim zdaniem to gdyby mu zalezalo na hajsie i to zeby wbili ludzie to postawilby jakiegos orsza typu Axera czy Openka - dla mnie to bez znaczenia i wtedy bys chlopie w dwa tygi bankowo zarobil pozdrawiam!
Ziitoz _/
 

Battos

  • Czeladnik
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Re: eventy?? wyspy???
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Luty 2017, 12:02:35 »
Na narvi nigdy nie było gengii i zapewne nie będzie :) jeszcze usun oken i pyre zostaw klasyczne tylko :)
 

Ziitoz

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Re: eventy?? wyspy???
« Odpowiedź #20 dnia: 12 Luty 2017, 17:34:33 »
Wyspy wyspami... (porazka) a z tymi nuggetsami to juz calkowita przesada, co ma do tego niski exp jak jakies smieszne gengie beda dla mnie to traci klimat otsa jakies oken, Powiedzcie mi kto pojdzie na okolnir? przypał! Jedna jakas nowa wyspa moglaby byc bynajmniej ja tak uwazam, to byla moja ostatnia wypowiedz co do tych wysp. Mam dosyc, Admin i tak zrobi po swojemu my chyba nie mamy nic do powiedzenia.
Moim zdaniem to gdyby mu zalezalo na hajsie i to zeby wbili ludzie to postawilby jakiegos orsza typu Axera czy Openka - dla mnie to bez znaczenia i wtedy bys chlopie w dwa tygi bankowo zarobil pozdrawiam!
Ziitoz _/
 

Chudy

  • Czeladnik
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Re: eventy?? wyspy???
« Odpowiedź #21 dnia: 16 Luty 2017, 08:11:33 »
Zgadzam sie , hunting roomy na tym serverze nie beda op skoro mozna expic 10 minut a jest tyle wysp na ktorych sa w chuj lepsze respy
 

Ziitoz

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Re: eventy?? wyspy???
« Odpowiedź #22 dnia: 16 Luty 2017, 22:06:52 »

Wyspy wyspami... (porazka) a z tymi nuggetsami to juz calkowita przesada, co ma do tego niski exp jak jakies smieszne gengie beda dla mnie to traci klimat otsa jakies oken, Powiedzcie mi kto pojdzie na okolnir? przypał! Jedna jakas nowa wyspa moglaby byc bynajmniej ja tak uwazam, to byla moja ostatnia wypowiedz co do tych wysp. Mam dosyc, Admin i tak zrobi po swojemu my chyba nie mamy nic do powiedzenia.
Moim zdaniem to gdyby mu zalezalo na hajsie i to zeby wbili ludzie to postawilby jakiegos orsza typu Axera czy Openka - dla mnie to bez znaczenia i wtedy bys chlopie w dwa tygi bankowo zarobil pozdrawiam!
Ziitoz _/
 

Rozkurwiacz

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Re: eventy?? wyspy???
« Odpowiedź #23 dnia: 16 Luty 2017, 22:20:06 »
Zgadzam sie co do wysp, troche przesada... 3-4 by wystarczyly
 

PRAWICZEK

  • Czeladnik
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Re: eventy?? wyspy???
« Odpowiedź #24 dnia: 16 Luty 2017, 22:33:56 »

Wyspy wyspami... (porazka) a z tymi nuggetsami to juz calkowita przesada, co ma do tego niski exp jak jakies smieszne gengie beda dla mnie to traci klimat otsa jakies oken, Powiedzcie mi kto pojdzie na okolnir? przypał! Jedna jakas nowa wyspa moglaby byc bynajmniej ja tak uwazam, to byla moja ostatnia wypowiedz co do tych wysp. Mam dosyc, Admin i tak zrobi po swojemu my chyba nie mamy nic do powiedzenia.
Moim zdaniem to gdyby mu zalezalo na hajsie i to zeby wbili ludzie to postawilby jakiegos orsza typu Axera czy Openka - dla mnie to bez znaczenia i wtedy bys chlopie w dwa tygi bankowo zarobil pozdrawiam!


3 raz to piszesz XDD
A właśnie klimat narvii polegał na nowych wyspach