Rexia.PL > Skargi i Pochwały

Pochwały i skargi - [GOD] Reksio

<< < (3/7) > >>

Wilu Ek:
Odpowiem i podpiszę się pod Wypowiedzią Earante.
Moim zdaniem, i przyznam rację Earante, MC to MC nie ważne czy jest na fallow, czy chodzi sie pojedyńczo postaciami.
Gdy nie ma limitu, gdy nie ma w regulaminie takiego zapisu to dlaczego pewne osoby są traktowane inaczej???
Sprostując Nie ważne jak się chodzi MC, ważne że dalej to jest jedno i to samo, Fallow czy Solo Kontami...

Teddy:
Co innego wejść na MC, gdzie mało kto pozna że takie coś w ogóle tam jest a co innego na "bezczela" wbić na 13 MC gdzie to ewidentnie widać i mieć jeszcze jakieś pretensje.

Nightmares:

--- Cytat: Wilu Ek w 22 Marzec 2020, 22:08:01 ---Odpowiem i podpiszę się pod Wypowiedzią Earante.
Moim zdaniem, i przyznam rację Earante, MC to MC nie ważne czy jest na fallow, czy chodzi sie pojedyńczo postaciami.
Gdy nie ma limitu, gdy nie ma w regulaminie takiego zapisu to dlaczego pewne osoby są traktowane inaczej???
Sprostując Nie ważne jak się chodzi MC, ważne że dalej to jest jedno i to samo, Fallow czy Solo Kontami...

--- Koniec cytatu ---

Nie wiem chłopaki czy macie łby w chmurach czy w du... ale ogarnijcie się ile razy na eventy po 20 mc przychodziłem ale z głową kurwa ... inny outfit, nie podobny nick, follow za jakimś randomem a nie w jakiejś kurwa ciuchci >.< , jak czytam te wasze wypociny to aż mi żyłka się napina trochę kombinowania ja pierdole w gierce czy w życiu ...

Mrozu:
Tu nie chodzi o to, że są lepsi i gorsi tylko jak ktoś wchodzi na chama wagonem, że normalni gracze od razu mają pretensje (otwieraja nam raport o Tobie) to dostajesz kicka, na przyszłość tak jak Ci pisałem muszą mieć odpowiedni poziom, różne outfity i wchodzić w różnych odstępach, a nie follow  :D

Earante:

--- Cytat: Mrozu w 23 Marzec 2020, 10:21:52 ---Tu nie chodzi o to, że są lepsi i gorsi tylko jak ktoś wchodzi na chama wagonem, że normalni gracze od razu mają pretensje (otwieraja nam raport o Tobie) to dostajesz kicka, na przyszłość tak jak Ci pisałem muszą mieć odpowiedni poziom, różne outfity i wchodzić w różnych odstępach, a nie follow  :D

--- Koniec cytatu ---

Moje Uszanowanie Mrozu.

Ty jesteś prawem, Ty stanowisz prawo.

Zareagowałeś na spam dzieci - którym techniczne możliwości nie pozwalają na odpalenie znacznej ilości clientów na pcku. - to zrozumiałe, nie mam pretensji.

Sugeruję byś również wstawił się za tymi ludźmi, którzy lubią się wyróżniać w ten czy w inny sposób - jest Ich masa na Rexi. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dopisać zdanie 5 mc per osoba - Technicznie nie byłoby żadnej skargi na ctr + r
Myślę, że zdecydowanie ułatwi to użytkowanie dla znacznej liczby osób.
Co Ty z tym zrobisz, zależy kompletnie od Ciebie.

Dla mnie to temat zamknięty.

Serdecznie Cie pozdrawiam, Earante.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej