Rexia.PL > Skargi i Pochwały

Pochwały i skargi - [GOD] Reksio

<< < (5/7) > >>

Mish:
Odnoszę wrażenie, że nie zrozumiałeś tematu skargi. Nie podważam kwestii, za którą dostałem mute na kanały. Zgłosiłem skargę w związku z twoim podejściem do graczy (z tego co przeczytałem w tym temacie to nie tylko ja podzielam takie zdanie) więc tym podobne tłumaczenia bądź obiecanki są nie na miejscu  ;)

GalAnonim:
Nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim stanowisku xD Niekulturalny, chamski.

Chłop nic nie wie, pytam : Co pisze sie do Oliwii - Nie wiem, rozumiem nie wszystko musi wiedzieć , ale Ezio chociaż poszedł sprawdzić co sie piszę a on wyjebane jaja

Od jakiego lvla można łowić wędką - nie wiem


Raz napisałem na ctrl + r że trzech gości trapuje wyjście na expa, pisałem to z supporta a on do mnie sapy "to zabij ich, expicie bezkarnie i jeszcze jakiś problem masz" xDD screen:

kim bok:
screen przedawniony (to byl 3 dzien od kiedy zostal support wprowadzony), tu chodzilo o mnie, ze trapowalem sobie respa. alkoholik mial wtedy 4 postacie 399 lvle, wiec byl wstanie mnie zabic, ale byl zbyt leniwy. regulamin co do supportow jeszcze nie byl jasny. marna proba tato gimpera

reksio koks godem jest

GalAnonim:

--- Cytat: kim bok w 10 Październik 2020, 14:30:41 ---screen przedawniony (to byl 3 dzien od kiedy zostal support wprowadzony), tu chodzilo o mnie, ze trapowalem sobie respa. alkoholik mial wtedy 4 postacie 399 lvle, wiec byl wstanie mnie zabic, ale byl zbyt leniwy. regulamin co do supportow jeszcze nie byl jasny. marna proba tato gimpera

reksio koks godem jest

--- Koniec cytatu ---

To jedna z kilku sytuacji w której miałem z nim do czynienia zreszta większość postów tutaj to skargi nie pochwały , nie mam screena jak byłeś ustawiony ale jak sądzisz ze to było do przebicia to mogę stanąć tak jak Ty, czyli jeden palek przed drzwiami, jeden w drzwiach i sioch z tylu którego sięgała 1 osoba + dwa siochy w pzcie ( odcinając mwalami siocha z pz zostawały mi 2 sqmy do bicia) więc powodzenia.

To takjakby ktoś przy wyjściu z losta w dół stanął 5 RP które maja za sobą kwiaty i spamują pod siebie fire bombę i 2 ed gdzieś z tylu żeby nie moznabylo ich sięgać i zostawił 3 sqmy na wejściu , teoretycznie możesz ich zabić a w praktyce nie.

Btw. było kilo skarg na trapowanie tych serpentow nie tylko moja, korupcja auuuu

Staffid:
Reksio miły, kochany i pomocny jak zawsze :P :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej