Rexia.PL > Skargi i Pochwały

Pochwały i skargi - [GOD] Reksio

<< < (2/7) > >>

Nightmares:
Od czasu wystawienia opinii zmieniam zdanie . Dlaczego? Zmiana diametralna zauważyłem iż Reksio skupia się na graczach low lvlowych jak i wysokich poziomach . Pozdrawiam wielki +

Nafuraniec Samozwaniec:
Reksio jest miły i serdeczny. Zawsze służy radą i pomocą, zasługuje na awans :)
Ode mnie wielki +

Earante:
Moje Uszanowanie - Witam Administracje i Was, znajomi z gry.

Zmuszony zostałem do napisania postu, wielkiego MINUSU Dla Reksia.


Źle mnie potraktowałeś. Myślę, że traktujesz ludzi przedmiotowo w zależności od humoru - Aczkolwiek mogę się mylić, nie wnikam - Chodzi mi o dzisiejszą sytuację.. Człowiek, na Twoim stanowisku winien traktować każdego gracza równo - bez względu na to, że to mój kolega a ten, to jakiś parcel z temple.

Przyznam się, jestem honorowy - nie mam nic do ukrycia, nigdy.
Włączyłem kolejkę " mcków " - nie liczyłem.. myślę, że mogłem mieć pamperków w liczbię 12-15 sztuk.

Nigdy, w żadnym Evencie który ogłaszaliście - nie było zakazu wchodzenia na mckach - Nigdy, na żadnym.  - Zawsze, wchodziłem kolejką i nigdy nikt nie zwrócił mi uwagi, że za dużo.. albo, że kolejka.

Ogłaszając, napisaliście również regulamin - Był wątek jedynie o minimalnym poziomie postaci - nic, nigdy nie było mowy o ilości możliwej mcków jakimi gracz może posłużyć się w danym Evencie.

Po krótkiej rozmowie między Nami napisałeś kilka złych zdań w moją stronę.

" Bo ja tak mówię, nie pozwalam Ci "
" Zapiszę ID Twoich wszystkich postaci "

^ - Powiało trochę grozą

Być może, górne dwa zdania miały ciut inne słowa, ale przekaz był identyczny jak wyżej.

Zajęło mi dużo czasu, odpalenie wszystkiego i przygotowanie się do eventu..
W tym przypadku pokazałeś swoją wyższość którą obrałeś obejmując stanowisko, które aktualnie masz.
Grasz tu dłużej ode mnie i wiem, że rozróżniałeś dziesiątki mcków innych graczy którzy zabrali udział w wydarzeniu - Jednak uwaga poszła jedynie w moją stronę.
^
Po Twojej interwencji, zmniejszyłem ilość o połowę bądź ponad połowę, jeżeli zapisywałeś nicki moich postaci - masz w kieszeni liczbę.

Masz wysokie stanowisko, możesz pozwolić sobie na wiele rzeczy względem Nas, zwykłych graczy - ludzi, którzy Tworzą Fundament i napędzają Rexie - zgadzam się.
Ale właśnie takie sytuacje opisują "charakter administracji" i mniemanie w oczach Nas, zwykłych graczy - Tobie podwładnych.

To byłoby na tyle, masz u mnie minus. Nie zmienia to faktu, iż wciąż Cie szanuję za pomoc innym w ten czy w inny sposób.

Pozdrawiam Ciebie oraz każdego człowieka który stracił czas żeby przeczytać to, co wyprodukowałem.

Earante.

Reksio:
wiem ze ludzie wchodzą mc-kami ale nie na 13 postaci pod tym samym outfitem i ze na follow sobie biegasz

Earante:

--- Cytat: Reksio w 22 Marzec 2020, 21:45:57 ---wiem ze ludzie wchodzą mc-kami ale nie na 13 postaci pod tym samym outfitem i ze na follow sobie biegasz

--- Koniec cytatu ---

Nie powinienem, ale odpowiem. Nie jest to temat do dyskusji ale sprostuję Twoją wypowiedź.
Właśnie wbiłeś sobie nóż w plecy. Wiesz, że wbijają na mckach ale bez follow i bez jednego outfitu. Widzisz tu jakąś różnicę? - Ja jej kompletnie nie widzę.

Udowodniłeś, że nie traktujesz podwładnych równo - są lepsi i gorsi.

To, że człowiek rozróżnia się bardziej od innych nie oznacza, że jest lepszy czy gorszy. Pozdrawiam, rób dalej to co robisz.

Earante. 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej