Rexia.PL > Skargi i Pochwały

Blokowanie Bossa!

(1/5) > >>

Quickly:
Witam, chciałbym napisać skargę na paru graczy w sumie gildie "wyjebalem na rondzie"
End, Of your ,Life, reksio, king kosser, young, balchan, onee
Blokowali non stop dostępu do bossa, ustawiali się tak by nie można było ich pushnac i rzucali pod siebie, płomienie..
Rozumiem że jest z nimi członek administracji, ale mógłby ktoś zapanować nad tymi przekrętami po stronie tych graczy ponieważ grają z nimi administratorzy. I non stop coś się dzieje, jak nie przywołuje ktoś bossa dla "enda" pod dp o 24 to inne ekscessy.  Prosiłbym w końcu o zainteresowanie się tymi zachowaniami  >:( >:( >:( >:(


Link do zdjęcia :)
https://zapodaj.net/6ba5fb4823df9.png.html

Reksio:
to jest jedyny boss gdzie jest pvp i mozna tak robic bo wyjscie bylo i mogliscie  nas zabic a co do bosa o 24 dla enda nic mi nie wiadomo Pozdrawiam ~REKSIO~

end:

--- Cytuj ---End, Of your ,Life, reksio, king kosser, young, balchan, onee
Blokowali non stop dostępu do bossa, ustawiali się tak by nie można było ich pushnac i rzucali pod siebie, płomienie..
https://zapodaj.net/6ba5fb4823df9.png.html

--- Koniec cytatu ---

Takie blokowanie jest dozwolone, taka sama sytuacja byla tydzien czy dwa temu na tym samym bossie, mieliście wolne kratki do wyjścia więc wszystko jest na legalu


--- Cytat: Frog w 13 Październik 2019, 20:55:38 ---non stop coś się dzieje, jak nie przywołuje ktoś bossa dla "enda" pod dp o 24 to inne ekscessy.  Prosiłbym w końcu o zainteresowanie się tymi zachowaniami  >:( >:( >:( >:(


--- Koniec cytatu ---
Przywołuje dla mnie bossa o 24 mowisz, szkoda że o tej godzinie nigdy nie jestem dostepny na serwerze, co może Mrozu sprawdzić przez logi

Korupcja:
Popieram gracza Frog. Wiele osób niedawno dopiero zaczęło grę na tym serwerze i ma już ponad 400k i chciałoby bić tego bossa ale gracze powyżej wymienieni nie pozwalaja na to. Grają od samego początku, mają te mc powyżej 600k i kozaczą. W ten sposób nie dają fanu z gry innym. Nie pozdrawiam.!

Nightmares:
Po to jest boss w niedziele i jest PVP żeby z niego korzystać więc nie wiem o co wam zapierdala do expienia i robić opór a nie płacz na forum .

Ostatnio Nelfis z ekipa dali na 3 kratki i ich roznieśliśmy i wyspa bossów nasza :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej