Inne > Kosz

Pochwały i skargi - [CM] Perfidny

<< < (5/6) > >>

Witek1910:
Dziękujemy za pomoc i dopilnowanie transakcji która zakończyła się pomyślnie dla obu stron  8) 8) 8)

Hadi:
Szybka sprawa do GM Per~
Zbanowałeś mnie za to że wysłałem Ci skopiowaną treść typa który reklamował innego ots'a a Ty zbanowałeś mnie. dziena ziomek.
V
15:21 Shadow Illusion Eu: // NOWY ZBALANSOWANY, NAJLEPSZY OTS Z FAST ATTACKIEM ! SHADOW-ILLUSION.EU /// START W SOBOTE 13.03 O 18;00 ! JUZ WKROTCE ! WIELE KONKURSÓW, NAGRÓD ! DO WYGRANIA RL KASA I PUNKTY ! ZAPRASZAMY !

Perfidny:
Racja, moj blad nie zauwazylem,bo taki tekst dlugi - odbanowany.

SiR mOST:
Dzień dobry wieczór, nie chce wyrażać się wulgarnie w tym o to temacie, ale na trzeźwo nie da rady.
[Gej Master] Perfidny, bezprawnie, bez powodu, wpierdolił mnie za kraty. Odsiedziałem, łagodnie swój wyrok - 15 minutowy, ależ [Gej Master] Perfidnemu, to nie wystarczyło i znowu mnie wpierdolił za kraty.

20:24:020:23 You have been jailed by [GM] Perfidny until 20:53:41 (now is: 20:23:41).   
Myślę, że Mrozu, ogarnie o to tego Pana wyżej.

Sell:

--- Cytat: MOST w 20 Kwiecień 2021, 20:30:32 ---Dzień dobry wieczór, nie chce wyrażać się wulgarnie w tym o to temacie, ale na trzeźwo nie da rady.
[Gej Master] Perfidny, bezprawnie, bez powodu, wpierdolił mnie za kraty. Odsiedziałem, łagodnie swój wyrok - 15 minutowy, ależ [Gej Master] Perfidnemu, to nie wystarczyło i znowu mnie wpierdolił za kraty.

20:24:020:23 You have been jailed by [GM] Perfidny until 20:53:41 (now is: 20:23:41).   
Myślę, że Mrozu, ogarnie o to tego Pana wyżej.

--- Koniec cytatu ---

gdzie sa pieniadze za double expy co?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej