Rexia.PL > Pytania i Problemy

Exp,Reborn - Tracenie Lvla? Ilosc koszta za bless..

<< < (2/3) > >>

Zenek Smieciuch:
Jak dla mnie to wystarczy ze zrobi cos z tymi drakonixami bo taki palek expi po 2 ktos lurnie jednego jeszzce i palek juz caly dzien expienia w plecy. Powinny mniej bic tym bardziej ze latwo nalurowac

GrubasQ:

--- Cytat: Creatine w 09 Kwiecień 2020, 16:05:24 ---Jestem na nie bo kolega jest gnojony, pada od sztywno i już płacze na forum że za dużo traci :D

--- Koniec cytatu ---

Sorry ale ze tak nie ładnie powiem, jesteś idiota czy idiotę udajesz? Ja mam wywalone w te tracenie lvla odrabiam to raz dwa, nie chodzi mi o mnie ale o innych wiec temat nie dotyczy striktet mnie, ale was i innych te idioto, tak dla ciebie zabicie drugiego w tibi to pól sukcesu w swoim marnym życiu. 

Zenki:

--- Cytat: GrubasQ w 09 Kwiecień 2020, 18:04:06 ---
--- Cytat: Creatine w 09 Kwiecień 2020, 16:05:24 ---Jestem na nie bo kolega jest gnojony, pada od sztywno i już płacze na forum że za dużo traci :D

--- Koniec cytatu ---

Sorry ale ze tak nie ładnie powiem, jesteś idiota czy idiotę udajesz? Ja mam wywalone w te tracenie lvla odrabiam to raz dwa, nie chodzi mi o mnie ale o innych wiec temat nie dotyczy striktet mnie, ale was i innych te idioto, tak dla ciebie zabicie drugiego w tibi to pól sukcesu w swoim marnym życiu.

--- Koniec cytatu ---

Chodzi tylko i wylacznie o ciebie ;) grasz dla siebie czy dla kogos ? mysle ze dla siebie wiec powiem tak, w chu.. masz czy inni padaja elo

GrubasQ:

--- Cytat: Zenki w 10 Kwiecień 2020, 13:45:03 ---
--- Cytat: GrubasQ w 09 Kwiecień 2020, 18:04:06 ---
--- Cytat: Creatine w 09 Kwiecień 2020, 16:05:24 ---Jestem na nie bo kolega jest gnojony, pada od sztywno i już płacze na forum że za dużo traci :D

--- Koniec cytatu ---

Sorry ale ze tak nie ładnie powiem, jesteś idiota czy idiotę udajesz? Ja mam wywalone w te tracenie lvla odrabiam to raz dwa, nie chodzi mi o mnie ale o innych wiec temat nie dotyczy striktet mnie, ale was i innych te idioto, tak dla ciebie zabicie drugiego w tibi to pól sukcesu w swoim marnym życiu.

--- Koniec cytatu ---

Chodzi tylko i wylacznie o ciebie ;) grasz dla siebie czy dla kogos ? mysle ze dla siebie wiec powiem tak, w chu.. masz czy inni padaja elo

--- Koniec cytatu ---

Kazdy gra dla siebie, ale mi lvl kolo chuja lata ile razy padnę i ile stracę xD nawet na rlu nie ma tak ze expisz caly dzien i po jeden dedzie tracisz 1 dzień expa. W sumie co ja ci się będę tłumaczył.

czitosy serowe:
 ten reborn jest o pizde rozbic, hp/mana sie zeruje przeciez na takich 10 rebornach to pvp nie bedzie mialo sensu jak kazdy sie tam bedzie na ue wybijal bo beda mieli 300% wiecej dmg  porazka..

chyba ze hp/mana sie stakuje z rebornem a o tym nie wiem to sory:)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej