Rexia.PL > Poradniki

MINI MAPY REXIA (tylko do klasycznego klienta)

(1/3) > >>

Krzyż:
Witam Wszystkich,
Jestem jedną z osób która gra już tu jakiś czas i postanowiłem podzielić się z Wami moimi MiniMapkami, myślę że ułatwi to nowym graczom poruszanie się po świecie Rexii a także dla starszych graczy którzy stracili swoje.

Mały Poradnik jak je wkleić:
1. Zamykamy wszystkie Tibie.
2. Odpalamy folder o ścieżce C:\Users\XXX\AppData\Roaming\Tibia\Automap (XXX - Nazwa użytkownika na którym jesteś zalogowany.)
3. Usuwamy wszystkie pliki w folderze Automap.
4. Ściągamy MiniMapy z Załącznika
5. Wklejamy wszystkie pliki z pliku Automap.zip do folderu Automap.
6. Logujemy się i cieszymy się z MiniMapek :)

Testowane na Windows10 i Kliencie Rexii

Pozdrawiam


Mapki aktualne na dzień 11 lipca 2020

Ezio:
Polecam Działa i to good mega + dla Krzyża :)

razzor:
Mam pytanko - Otclient pobrany ze stronki rexii korzysta z mapy w formacie .otmm i nawet nie tworzy folderu takiego jak powyżej, w związku z powyższym ten poradnik nie ma zastosowania. Czy ktoś może mógłby udostępnić mapkę w formacie .otmm albo ma jakiś sposób jak to rozwiązać?

segabang1222:

--- Cytat: razzor w 03 Październik 2021, 10:20:23 ---Mam pytanko - Otclient pobrany ze stronki rexii korzysta z mapy w formacie .otmm i nawet nie tworzy folderu takiego jak powyżej, w związku z powyższym ten poradnik nie ma zastosowania. Czy ktoś może mógłby udostępnić mapkę w formacie .otmm albo ma jakiś sposób jak to rozwiązać?

--- Koniec cytatu ---

Podpinam sie do pytania

kkemot:
Czy ktoś jest w stanie umieścić plik mapy minimap860.otmm do OTClientV8 w wersji Rexia20 ??

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej