Rexia.PL > Pytania i Problemy

Taski

(1/7) > >>

Grabek:
Dzień Doberek, pomijając już, że pvp jest od 200k, po co dlaczego, nie wiem, to bramka od tasków powinna być od 200k i tyle, wchodzi Ci zaruchaniec noobem 130k i nie da sie taska zrobic, bo biega na follow albo wybija wszystko, mam nadzieje, że jak najszybciej Mrozu

Issei:
Niestety muszę cię zasmucić, ale Tibia to gra pełna nienawiści i niesprawiedliwości. Wasze płacze nie mają sensu, ponieważ sami sobie na to zapracowaliście. Skoro wy za przeproszeniem "gnoiliście" nowych graczy, nie dając im expić i wbijać lvla, to prawdopodobnie Oni postanowili, że Wy też nie będziecie expić  :) . Tak jak napisałem na początku "Tibia to gra pełna nienawiści i niesprawiedliwości", a jak już od dawna wiadomo: "Nienawiść rodzi nienawiść".

Riss:
Co do tasków to raczej bym powiedział że na taka ilość graczy po 1 tp moba to dość śmieszna sprawa ;d

Grabek:

--- Cytat: Issei w 11 Maj 2020, 20:57:52 ---Niestety muszę cię zasmucić, ale Tibia to gra pełna nienawiści i niesprawiedliwości. Wasze płacze nie mają sensu, ponieważ sami sobie na to zapracowaliście. Skoro wy za przeproszeniem "gnoiliście" nowych graczy, nie dając im expić i wbijać lvla, to prawdopodobnie Oni postanowili, że Wy też nie będziecie expić  :) . Tak jak napisałem na początku "Tibia to gra pełna nienawiści i niesprawiedliwości", a jak już od dawna wiadomo: "Nienawiść rodzi nienawiść".

--- Koniec cytatu ---

Zabawne jest twoje pierdolenie, o nie pozwalaniu expienia nowym graczom, nie bije nowych graczy, nie choidze za nimi, jak moge to prosze o opuszczenie respa, pozatym lajki dały Ci wszyscy twoi znajomi z swietnej rpg gildii rexia.
Swoją drogą nie biłem was prawie, że nigdy, tylko poszczegolne osoby, które mi przeszkadzały, a teraz za te nooby oberwie cala gildia, zaczynam exivowac.
pozdrawiam

ps. ustawcie sobie kazdy tego zejbanego antyrsa co daje xloga po killu

Issei:

--- Cytat: Grabek w 11 Maj 2020, 22:27:51 ---
--- Cytat: Issei w 11 Maj 2020, 20:57:52 ---Niestety muszę cię zasmucić, ale Tibia to gra pełna nienawiści i niesprawiedliwości. Wasze płacze nie mają sensu, ponieważ sami sobie na to zapracowaliście. Skoro wy za przeproszeniem "gnoiliście" nowych graczy, nie dając im expić i wbijać lvla, to prawdopodobnie Oni postanowili, że Wy też nie będziecie expić  :) . Tak jak napisałem na początku "Tibia to gra pełna nienawiści i niesprawiedliwości", a jak już od dawna wiadomo: "Nienawiść rodzi nienawiść".

--- Koniec cytatu ---

Zabawne jest twoje pierdolenie, o nie pozwalaniu expienia nowym graczom, nie bije nowych graczy, nie choidze za nimi, jak moge to prosze o opuszczenie respa, pozatym lajki dały Ci wszyscy twoi znajomi z swietnej rpg gildii rexia.
Swoją drogą nie biłem was prawie, że nigdy, tylko poszczegolne osoby, które mi przeszkadzały, a teraz za te nooby oberwie cala gildia, zaczynam exivowac.
pozdrawiam

--- Koniec cytatu ---

@Grabek
Na początku chciałbym Cię przeprosić że wypiszę w punktach moje uwagi. A więc:
Po pierwsze chciałbym Cię prosić o kulturę wypowiedzi, gdyż chamstwem i wyzwiskami nic nie zyskasz (jak widać tylko tego was uczą w tej guildii).
Po drugie dlaczego grozisz innym i to publicznie na forum?
Po trzecie moja wcześniejsza wypowiedź była skierowana do grupy, a nie indywidualnie do Ciebie, więc nie rozumiem po co to uniesienie i i bulwersacja na temat twojej persony.
Po czwarte nie rozumiem argumentu z like'ami. Co to ma do tematu? Co one wg wnoszą, że tak Cię irytują? Ja nigdy o like'a nie prosiłem i prosić nie będę. To jest forum, a tu panuje demokracja i wolność słowa, więc nie możesz się wściekać i zabraniać komuś dania like'a, jeżeli czyjś post się podoba lub go popiera. Jeśli cię to uszczęśliwi to mogę założyć kilka kont na tym forum i tobie też dawać like, choć uważam że jest to sprzeczne z całą ideą działania forum.
Po piąte, każdy radzi sobie jak może i czerpie satysfakcje z innych rzeczy. Jedni uwielbiają pk'ować i wbijać rs'y (za co muszę cię pochwalić, bo dobrze sobie z tym radzisz), drudzy chcą grać RPG, expić i robić questy, a inni zaś z kolei handlować i pomnażać swój majątek, a jeszcze inni z przeciwdziałają innym. Ty jako osoba oraz Twoja guildia nie możecie prowadzić dyktatury, a jeśli pojawia się nowa metoda żebym wam przeciwdziałać, to wylewać ciągle swe żale na forum (To taski, to trudne questy, to za słabe eq, to mało expów). Server jest jaki jest i my możemy tylko składać propozycje, a to czy ona będzie wzięta pod uwagę, czy nie zależy tylko od Szanownego Mroza, a nie od płaczu i krzyków na forum. Do spraw trzeba podchodzić dojrzale i wyrozumiale, bo przecież to tylko pixelowa gra, z której każdy wg swoich upodobań powinien czerpać radość, bo przecież o to powinno nam chodzić spędzając czas przy grach.
Nawiązując do mojej wcześniejszej wypowiedzi: "Nienawiść rodzi nienawiść", więc jeżeli gracze nie mają podchodów w bezpośrednim starciu, to nie dziwcie się, że próbują Wam lub jak uważasz tylko Tobie, przeszkadzać w expieniu i przeciwdziałać wobec Wam (Tobie).

Na koniec tej wypowiedzi bardzo chciałbym Cię oraz innych użytkowników tego forum prosić o kulturę wypowiedzi i brak obrażania innych, gdyż nie godzi się na to dorosłym ludziom. Wychowanie to podstawa!

Z poważaniem
Gracz Rexii

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej