Inne > Pytania i Problemy

Jesienna aktualizacja

(1/10) > >>

Mrozu:
Hej, jakoś w październiku planowana jest kolejna aktualizacja więc liczymy na Wasze sugestie co zmienić/usunąć/dodać/poprawić  :)

Co odpada?
- zmiany w wędce połowowej (nie proponujcie nic),
- zmiany w supporcie (tu akurat coś będzie w czasie zmieniane, ale to od tego tworzycie nowe tematy więc nie poruszajcie tego w tym temacie).

Pentar:
Proponuję zmodyfikować boxy z shopu, żeby nie wypadały itemy które są warte kilkaset pp, bo to już nie te czasy w których elite itemy były coś warte. W zamian żeby nie było tak łatwo wydropic lost itemow proponuje dodać wędki, losowe ilości EC RC + może jakieś listy z passami do postaci które nie są używane?

Zrób tak żebyśmy mogli wystawiać wszystkie itemy na market (bpki, Golden falcony itd), bo bez sensu jest wystawiać chara z takim itemkiem

P:
Mrożek, przedstaw czarno na białym i uzupełnij regulamin otsa odnośnie tej profesji support non pvp na pvp otsie co nią generalnie nic nie można robić. Bo później wychodzą pojebane sytuacje że ktoś o czymś nie wie i jakiś Reksio czy inny chłop kogoś jailuje czy banuje.  Określ jasno co WOLNO a czego NIE WOLNO robić supportem.

Drugą sprawa, zrób coś z tym questem na mini dolla,  bo nie po to nie spałem i expilem/kupowałem te 450k lvle żebyś Ty teraz se usunal skrzynkę z questa i chuj w dupe generalnie.

Trzecia sprawa, wiem że chcesz nas wyjebac definitywnie z otsa bo Ci psujemy atmosferę na iglicy ale weź czasami posłuchaj się bardziej graczy, nas, przeciwnego teamu czy rpg grajkow, bo często jak coś zrobisz to strzelasz sobie z automatu w kolana. Myślę że nie dostanę banicji za to co napisałem, bo to temat od tego co ludzie myślą i na jakie wpadają pomysły.

Pozdrawiam Cię Mrożek z całego serduszka, niech iglica stoi jak najdłużej bo  jak ja wylaczysz to skoczę pod pociąg.

czitosy serowe:
questy do oslabienia przy takiej liczbie osob teamu na quest nie ma szans znalezc(za dc tez praktycznie nikt nie  blokuje), co z tego ze mam 600k lvl jak zeby zrobic quest na item do eq to potrzebuje calego seta bo padasz jak sciera na jakis smiesznych elite psach czy kotach kurwa
to nie te czasy ze idziesz na questy w 20 osob bo na quest chanel to jest z 5 osob max i to 50k lvle chca robic anni.


mial byc cast i 10% expa chuja z tego jest to dodaj jakiegos 'bossa' monsterow np expisz na ptero to losowo pojawia sie boss ptero ktory daje np 3lvle zamast 1

Simon:

--- Cytat: Mrozu w 22 Wrzesień 2020, 22:06:21 ---Hej, jakoś w październiku planowana jest kolejna aktualizacja więc liczymy na Wasze sugestie co zmienić/usunąć/dodać/poprawić  :)

Co odpada?
- zmiany w wędce połowowej (nie proponujcie nic),
- zmiany w supporcie (tu akurat coś będzie w czasie zmieniane, ale to od tego tworzycie nowe tematy więc nie poruszajcie tego w tym temacie).

--- Koniec cytatu ---


Proponuje usunąć bramki za exp coin na questach elite dlaczego ponieważ nikt prawie tych questów nie robi są prawie nie tykane a itemy z tych questów są mniej warte już za samą wejściówkę np random runa elite wand totalnie się nie kalkulują a na te questy trzeba kilka osób lub kilka mc weźmy pod uwagę przede wszystkim elite mage Helmut i random rune quest nikt ich totalnie nie tyka na tą chwilę jedyny sensowny quest to scyzoryk :) bo poco je aktualnie robić skoro można je kupić za parę pp czy dc

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej