Inne > Pytania i Problemy

Jesienna aktualizacja

<< < (10/10)

GalAnonim:
Weź napraw te stone jebane bo to zamiast dawać tym co najwięcej biją to ja wale od początku a za każdym razem chuja dostane, a wlatują gostki po 400k na red hp i każdy dostanie.

W ogóle najlepiej by było, jakby liczył się czas bicia stone, czyli pojawia się i powiedzmy 5-10 osób dostaje które najdłużej biły, a nie wlatują ludzie na red hp, powybijają gości co na 400k bili od początku i zadowoleni bo dostają nagrodę xD

majorca:

--- Cytat: GalAnonim w 26 Wrzesień 2020, 22:43:52 ---A no i naprawienie itemow których nie można wystawić na item market a nie ma ich w ofercie SMS Shopu, Lost skull , ring, Bp.

Dodatkowo dodałbym questa albo coś z możliwością zdobycia golden falcona, gdzieś jest tekst ze każdy item z SMS shopu można jakos zdobyć, a falcona który kosztuje nie mało bo 5k PP nie można nigdzie zdobyć, jedynie z eventu, ale jak gram tutaj pol roku to nie widziałem eventu o falcona, jedynie raz serek. Wiec trochę bujda to co pisze.

„Każdy przedmiot z oferty sklepowej jest do zdobycia w grze.„

--- Koniec cytatu ---

To słabo patrzysz albo twoja gra to tylko na bocie bo gram niecały miesiąc i byłam już na 3 serkach ;p

majorca:

--- Cytat: czitosy serowe w 02 Październik 2020, 18:15:32 ---
--- Cytat: GalAnonim w 02 Październik 2020, 17:50:33 ---Mam jeszcze jedna propozycje:

Zrób jakąś arenę albo jakis castle war czy cos w tym stylu na których na wejście dostaję się powiedzmy max lvl i tyle (żeby każda postać miala taki sam lvl).


--- Koniec cytatu ---

a jak nie to massive team battle event 3x w dniu

i mysle ze nie byloby problemu do tego wlaczyc tez supportow jesli juz mialyby miec cos wspolnego z pvp to taki event typu war moglby cieszyc sie zainteresowaniem nawet dla graczy supportami bylaby to jakas odskocznia od monotonnego expienia gdzie kazdy bez wzgledu na klase wchodzilby z ochota,dodac do tego jakas nagrode za np ostatniego ktory przezyje starcie zrobic przedzial levlowy/rebornowy oraz brak utraty XP przy zgonie lub tez ilosc szans na wejscie  do eventu,albo co jakis czas zrobic the hunger Games na caly server trwajacy 1-2 dni wlaczajac pvp supportom dajac obustronna mozliwosc atakowania sie,wtedy daje to szanse wbijania lvl i dobrej zabawy graczom supportow jak i pvp wtedy bylby wilk syty i owca cala pozdrawiam lapka w gore kto popiera :)

--- Koniec cytatu ---

GalAnonim:

--- Cytat: majorca w 05 Październik 2020, 23:54:42 ---
--- Cytat: GalAnonim w 26 Wrzesień 2020, 22:43:52 ---A no i naprawienie itemow których nie można wystawić na item market a nie ma ich w ofercie SMS Shopu, Lost skull , ring, Bp.

Dodatkowo dodałbym questa albo coś z możliwością zdobycia golden falcona, gdzieś jest tekst ze każdy item z SMS shopu można jakos zdobyć, a falcona który kosztuje nie mało bo 5k PP nie można nigdzie zdobyć, jedynie z eventu, ale jak gram tutaj pol roku to nie widziałem eventu o falcona, jedynie raz serek. Wiec trochę bujda to co pisze.

„Każdy przedmiot z oferty sklepowej jest do zdobycia w grze.„

--- Koniec cytatu ---

To słabo patrzysz albo twoja gra to tylko na bocie bo gram niecały miesiąc i byłam już na 3 serkach ;p

--- Koniec cytatu ---

Czytanie ze zrozumieniem się kłania "ale jak gram tutaj pol roku to nie widziałem eventu o falcona, jedynie raz serek."

Ile z tych 3 Twoich serków jako nagroda był falcon ? xD

Bamberr:
Fajnie jak bys dodal w tej aktualizacji dodal do sms shopu BP DC, albo zmień na markecie żeby można było po więcej niż 100 wystawiać, nie będzie trzeba angażować administracji do kupienia większej ilości DC

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej