Rexia.PL > Propozycje

PROPOZYCJE GITÓW

(1/4) > >>

JERRY:
1. Dodać bossa który się respi co godzinę w X miejscu z którego leci zawsze losowo item z sms shop (od stawki zależne są % do loota) + GN + Remover Red Skull na przemian ze Stamina Doll ( bardzo trudny boss) oczywiscie nie jak to na tiberi zeby zabijał na hita ale trudny i w chuj hp maja na niego chodzić całe drużyny nie 2-3osoby
2. Dodać coś w stylu "METIN STONE" tak jak na sandotsie np 2x dziennie jest metin stone który dla top 10 ludzi którzy zadają najwięcej dmg daje poniżej 200k 1k lvli powyżej 200k 500lvli
3. Dodać potiona zamiast manaruny dodać go wysoko w sms shop za dużo pkt oraz na niego quest od 200k (bardzo trudny ale wykonalny) tylko daje mniej many np mega mr daje 1.5mln to potion 1.1/1.2mln
4. Dodać uha w stylu uhp podobny do potiona którym można leczyć z daleka za maximum 500k (czyli lepszy od super uh lecz gorszy od mega uha ale można z każdej odległości
5. Żeby spadało wiecej levela za deda np do 200k 300lvli powyżej 200k 400lvli
6. zrobić jeden nowy wielki quest na shieldy też jak shs/sms które np dodatkowo maja po 5% protekcji od all a daja tyle samo ( bardzo trudny quest od 200k)

ELO ESSA

POCZTA:
Nie wiem z jakiego orshabala się urwałeś ale ładnie najebałeś się ta amarenka za 5 zł


Może kurwa zamiast dodawać jakieś gówna to może zablokuj te ue jak "x" graczy na ekranie ? // może ogarnij te potowanie bo kurwa pot za taka sama ilość jaka się sam potujesz to chyba przesada ? /// Wypierdol te jebane paraliże od potworów bo się expić nie da tymi magami na tym otsie prawie kurwa każdy potwór parale napierdala i co przychodzi jakiś druid paral skos elo nie ma mnie a taki ek/rp paral skos dostaje nie dość że się wyleczy to chuja mu ten paraliż robi...

PS : DO GITA TO CI DALEKO WIEZIENIE TO TY CHYBA TYLKO WIDZIAŁEŚ JAK SYMETRIE OGLADAŁEŚ.... CHUJ ŻE TY ŻYCIA NIE MASZ CODZIENNIE DO 5 RANO BIEGASZ I CHLOPÓW NA BOCIE W NOCY BIJESZ ALE COŚ PIERDOLISZ I TE "ESSA" JA PIERDOLE JAKIE TO DZIECINNE JEST


CZEŚĆ

Most Hated F.:
Jestem za, esssssssssssaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

JERRY:
DOBRA JESTES JAKIS KURWA ZJEBANY POCZTA MASZ 100K LVL I SIE WYPOWIADASZ GOWNIE
PO PIERWSZE NA TYM OTSIE PVP BEZ UE NIE DZIAŁA KAZDY SIE LECZY UHEM NIKOGO SIE NIE DA ZABIC PO DRUGIE NA MR MOZESZ ZROBIC QUESTA NO HANDZIE ZAJEBANY JAK TROCHE POCIWCZYSZ TE GIERKE QUEST OD 200K I POT OD 200K Z PARALAMI PRAWDA WIEM ZE TO W CHUJ CIEZKIE ALE DA SIE ZROBIC COS TAKIEGO ZE JEZELI RP/EK IDA SKOS NA PARALU UZYWAJA CZARÓW 2X WOLNIEJ NP TO BY DUZO DAŁO A PO 5 ESSSSSSSSSSAAAAAAAAAAA SMIECIU JEBANY FRAJERZE Z WOLNOSCI


I PROSZE NIE WYPOWIADAJCIE SIE GOWNA KTORE SIE NIE BIŁY JESZCZE NA TYM OTSIE

POCZTA:
BOZE GÓWNO CO GRA TYLKO NA ORSHABALACH SIE WYPOWIADA NO TRZYMAJCIE MNIE

Chyba cisnienie skoczyło skoro caps lock w ruch poszedł wyładuj sie na forumce bo z domu nie wychodzimy.

- po 1 dawno mam 200k "typie"
- po 2 : "PO DRUGIE NA MR MOZESZ ZROBIC QUESTA NO HANDZIE ZAJEBANY JAK TROCHE POCIWCZYSZ TE GIERKE"  Napewno przeczytałeś co napisałem ? ;o Jak nie zrozumiałeś polecam wyjsc na dwór przewietrzyć się i przeczytać od nowa.
- po 3 MROZU OGARNIJ TE PARALE Z MOBOW WYPIERDOL JE NA CHUJ TO ? (Caps lock żeby widział)
- po 4 "ESSSSSSSSSSAAAAAAAAAAA SMIECIU JEBANY FRAJERZE Z WOLNOSCI"  Tak jak Ci napisałem Twoje życie polega na siedzeniu w domu na zasiłku i graniu w tibie.


Ostatnie : "I PROSZE NIE WYPOWIADAJCIE SIE GOWNA KTORE SIE NIE BIŁY JESZCZE NA TYM OTSIE"    Mówi gość co gra tylko na orshabalach bo na normalnym otsiku to go kamys robił.

Nie pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej