Here you can change website language:

Autor Wątek: ???  (Przeczytany 15085 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Zgnojonyerante

Odp: ???
« Odpowiedź #60 dnia: 13 Marzec 2021, 13:34:03 »
A teraz tak - jebany robaku wysyłasz 40 zl dla mrożka i zdychasz na tym ścierwie. Koło 12 wejdzie na ts z 6 osób i kutasami się postykacie, umówicie na wieczorne quesciki. Albo kurwa znowu na forum zrobicie temat, że robicie darmowy questy dla nowych graczy, żeby polizać mrożka po kutasie i żeby was nie banował xDDD

Widzisz ściero jaka różnica kolejna między nami - jak mrożek coś wprowadzał za naszych czasów mieliśmy to w chuju, kogoś zbanował to robiliśmy taki dym, że był unban w 1h. Za waszych czasów jak mrożek coś dodaje to robicie questy z randomami, żeby wylizac rowa gmkom xDDD Żebys ty jebany kalafiorze zdechł. Spierdalam z tego ścierwa, gdzie na otsie gra 5 osób, a na forum siedzi alkoholik i z cyniem i we 2 se komentuja tematy, zara i tak mrożek mnie zbanuje xD
« Ostatnia zmiana: 13 Marzec 2021, 13:35:43 wysłana przez Zgnojonyerante »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: ???
« Odpowiedź #61 dnia: 13 Marzec 2021, 13:49:46 »
Jak Ty nawet nie odróżniasz brutto od netto księgowy XDD

Takie kozaki w internecie, to największe pizdy w realu bo ich każdy jebie i się w gierce wyzywają XD


 

Zgnojonyerante

Odp: ???
« Odpowiedź #62 dnia: 13 Marzec 2021, 13:52:04 »
aha, a poza tym stara zdrowa? Jak tam życie z matką ojcem i czwórką rodzeństwa na 50 metrach? Dobrze, że macie 500+, ale jeszcze z 2 lata i koniec wydatków na jebane robaki.
 
Osoby które lubią ten post: GrubasQ

Cynio

Odp: ???
« Odpowiedź #63 dnia: 13 Marzec 2021, 15:27:30 »
Boże ale ten dzieciun jest psychiczny. ON w każdym widzi widiana, i nie ważne, czy pisze z ziutkiem, józkiem czy ze swoim starym do każdego pisze per widian xDD Syndrom widiana, zajechany i pewnie śni o bogu.

Co do deya, że nie chce mnie? Powtarzam ci jebany randomie, że jeszcze przed vestia miałem dojść do nich, ale sam nie chciałem. Do deya nic nie mam i paru osób, a że mnie może wyzywać, wyjebane w to mam, ma prawo skoro go mwalluje od 4 dni xD Gdybym tam grał to byłbyś teraz ujebany u kamysa, bo nawet daglas by cie nie wziął xD

Co do zajechania przez 3 miesiące jebany andersenie. Przez ostatnie 3 miesiące otsa, gdzie graliśmy raz wygrywaliśmy my, raz huszcza jebany psie więc nie zmyślaj. A przegrywaliśmy tylko i wyłącznie dlatego, że 80% od nas nie miało swoich charów bo posellali, jak zdominowaliśmy deda, wbijali na bitke na 30 min, padli 5x i nawet na blessy nie mieli, bo nie zbierali tego na tym gównie ots.

A tak jeszcze apropo, gdyby nie zdalne nauczanie to gimnazjalisto 90% waszego teamu byłoby online od 17 do 21 wiec już się ujeb dominatorze otsów bez walk.

Zapytaj chłopaka jak to było jak na otsa nawet nie mógł zalogować. Nawet była sytuacja, że pokłóciłem się na 1h z zifferem, przemkiem itd i podzieliliśmy team. Ten jebany robak huszcza od razu zaczął pisać do ziffera, żeby doszli do niego i zdominuja deda. Problem w tym, że z tą kurwą nikt nie chciał grać i po 1h znów wróciliśmy na swojego tsa i wwyjebaliśmy go w ciągu 10 min. Chłop siedział, odświeżał stronę, patrzył przez 4 miesiące, żeby tylko jak najwięcej ludzi od nas posselało chary i jak zostało staych z 10 osób to chłop robi wielki reload xD

Kurwo co się wypierasz, skoro tak jest na każdym otsie. Jak było na vesti? Zajechaliśmy was w 2 tygodnie, nic nie działo się potem bo daliście x logi na miesiąc, a nagle jak nikt oprócz Fiska (czyt. tradówy) został na otsie huszcza robi wielki reload i przejmuje otsa xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD No ale tym razem pokazałem dzieciunowi, wbiłem na tsika, polidowałem i chłop został zajechany 80: 10, gdzie szhaggy nawet na priv do mnie pisał, że ten huszcza to jest takim nieudacznikiem, że to chuj, a ludzie od mazura mówili, że chłop musi iść do okulisty, bo targetów nie widzi.

Ta zaraz napiszesz, że było nas 40 ich 10 xD Wystarczy zobaczyć camy/filmiki. Nas 32 ich 29, faktycznie przewaga w chuj xD Jebac cie jebany andersenie z chłopakiem z narni

ale jestes kochany widianku, ale tu sie mylisz bo u daglasa na tsiku sobie siedze nawet jak nie gram z nimi

piszesz ze w kazdym widze widiana, gdzie w nastepnym zdaniu przyznajesz sie ze to ty i sie nie myle, to ty masz syndrom bogow bo komentujesz forum serwera ktory przegrales i walnales xloga pare miesiecy temu a mimo to odwiedzasz nas i karmisz niesamowita atrakcja

na tej rexii te sandaly i piaski i inne ziffery pisaly ze dominando dominando a po miesiacu zaruchani na 650k magami juz stali ujebani w szoku wiec nie gadaj ze ktos raz wygrywal a raz ktos inny, przed xlogiem nie mogliscie zrobic zadnego taska ani wbic 1k lvli na expie

peace, dalej czekam na moje listy
« Ostatnia zmiana: 13 Marzec 2021, 15:29:08 wysłana przez Cynio »
 

Zgnojonyerante

Odp: ???
« Odpowiedź #64 dnia: 13 Marzec 2021, 15:49:21 »
Po 1 szczurze każdy warmod odkąd jesteś na otsie mamy wygrany, po 2 szczurze jedyny nick, który jest mój to ten z którego teraz pisze, a Ty smieciu do każdego piszesz per widian. Po 3 wyjebane mam czy siedzisz u daglasa czy nie jak tam 80% to trade. Po 4 to Ty traciles po 20k lvli na akcji i na wędce odrabiałeś, byłeś top 1 typem, który najwięcej padał. Po 4 odwiedzam was ? xD Chuj, że wbiłem tu pierwszy raz od roku i coś pisze, ale pierdolisz szczurze.

ps. Umyłeś jajo, czy dalej jebiesz scieku?
 

ZIFFER

Odp: ???
« Odpowiedź #65 dnia: 13 Marzec 2021, 16:11:54 »
Boże ale ten dzieciun jest psychiczny. ON w każdym widzi widiana, i nie ważne, czy pisze z ziutkiem, józkiem czy ze swoim starym do każdego pisze per widian xDD Syndrom widiana, zajechany i pewnie śni o bogu.

Co do deya, że nie chce mnie? Powtarzam ci jebany randomie, że jeszcze przed vestia miałem dojść do nich, ale sam nie chciałem. Do deya nic nie mam i paru osób, a że mnie może wyzywać, wyjebane w to mam, ma prawo skoro go mwalluje od 4 dni xD Gdybym tam grał to byłbyś teraz ujebany u kamysa, bo nawet daglas by cie nie wziął xD

Co do zajechania przez 3 miesiące jebany andersenie. Przez ostatnie 3 miesiące otsa, gdzie graliśmy raz wygrywaliśmy my, raz huszcza jebany psie więc nie zmyślaj. A przegrywaliśmy tylko i wyłącznie dlatego, że 80% od nas nie miało swoich charów bo posellali, jak zdominowaliśmy deda, wbijali na bitke na 30 min, padli 5x i nawet na blessy nie mieli, bo nie zbierali tego na tym gównie ots.

A tak jeszcze apropo, gdyby nie zdalne nauczanie to gimnazjalisto 90% waszego teamu byłoby online od 17 do 21 wiec już się ujeb dominatorze otsów bez walk.

Zapytaj chłopaka jak to było jak na otsa nawet nie mógł zalogować. Nawet była sytuacja, że pokłóciłem się na 1h z zifferem, przemkiem itd i podzieliliśmy team. Ten jebany robak huszcza od razu zaczął pisać do ziffera, żeby doszli do niego i zdominuja deda. Problem w tym, że z tą kurwą nikt nie chciał grać i po 1h znów wróciliśmy na swojego tsa i wwyjebaliśmy go w ciągu 10 min. Chłop siedział, odświeżał stronę, patrzył przez 4 miesiące, żeby tylko jak najwięcej ludzi od nas posselało chary i jak zostało staych z 10 osób to chłop robi wielki reload xD

Kurwo co się wypierasz, skoro tak jest na każdym otsie. Jak było na vesti? Zajechaliśmy was w 2 tygodnie, nic nie działo się potem bo daliście x logi na miesiąc, a nagle jak nikt oprócz Fiska (czyt. tradówy) został na otsie huszcza robi wielki reload i przejmuje otsa xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD No ale tym razem pokazałem dzieciunowi, wbiłem na tsika, polidowałem i chłop został zajechany 80: 10, gdzie szhaggy nawet na priv do mnie pisał, że ten huszcza to jest takim nieudacznikiem, że to chuj, a ludzie od mazura mówili, że chłop musi iść do okulisty, bo targetów nie widzi.

Ta zaraz napiszesz, że było nas 40 ich 10 xD Wystarczy zobaczyć camy/filmiki. Nas 32 ich 29, faktycznie przewaga w chuj xD Jebac cie jebany andersenie z chłopakiem z narni

ale jestes kochany widianku, ale tu sie mylisz bo u daglasa na tsiku sobie siedze nawet jak nie gram z nimi

piszesz ze w kazdym widze widiana, gdzie w nastepnym zdaniu przyznajesz sie ze to ty i sie nie myle, to ty masz syndrom bogow bo komentujesz forum serwera ktory przegrales i walnales xloga pare miesiecy temu a mimo to odwiedzasz nas i karmisz niesamowita atrakcja

na tej rexii te sandaly i piaski i inne ziffery pisaly ze dominando dominando a po miesiacu zaruchani na 650k magami juz stali ujebani w szoku wiec nie gadaj ze ktos raz wygrywal a raz ktos inny, przed xlogiem nie mogliscie zrobic zadnego taska ani wbic 1k lvli na expie

peace, dalej czekam na moje listy


E psie, ale po co mnie zaczepiasz? Nigdy na tym gowno otsie nie stalem zaruchany, wyexpilem bezkarnie all profy do 3 reba kiedy były bitki, nie jak ty na ded otsie gdzie grasz sam, więc zamknij pizde
 

KapitanBomba

Odp: ???
« Odpowiedź #66 dnia: 13 Marzec 2021, 17:13:38 »
Po 1 szczurze każdy warmod odkąd jesteś na otsie mamy wygrany, po 2 szczurze jedyny nick, który jest mój to ten z którego teraz pisze, a Ty smieciu do każdego piszesz per widian. Po 3 wyjebane mam czy siedzisz u daglasa czy nie jak tam 80% to trade. Po 4 to Ty traciles po 20k lvli na akcji i na wędce odrabiałeś, byłeś top 1 typem, który najwięcej padał. Po 4 odwiedzam was ? xD Chuj, że wbiłem tu pierwszy raz od roku i coś pisze, ale pierdolisz szczurze.

ps. Umyłeś jajo, czy dalej jebiesz scieku?
Non stop tylko pierdolisz i wyzywasz komuś rodzinne szczeniaku, mówisz że pierdolisz tego OTSa a non stop na tym forum siedzisz, jebany no life z połamanymi rękoma ;], wynieśli was i teraz płaczesz. Jak masz wyjebane na te forum i otsa to na chuj piszesz tutaj, najwidoczniej żal dupę ściska.
 
Osoby które lubią ten post: Rumeye, Cynio

exori boli

Odp: ???
« Odpowiedź #67 dnia: 13 Marzec 2021, 17:32:54 »
ciekawy macie weekend nieudasy jebane ale zeby szczycic sie tym smiesznym daglasem 70kg w koszulce pitbulla to chyba kurwa jakas  choroba
« Ostatnia zmiana: 13 Marzec 2021, 17:40:52 wysłana przez dwie lewe rece »
 

Omen

Odp: ???
« Odpowiedź #68 dnia: 13 Marzec 2021, 18:07:11 »
Tak tak, ciśnij po rodzicach, internetowy bohaterze na liścia.

Zawsze Ci którzy najwiecej szczekają w internecie i by połamali maja wygląd typu omena, czyli 20 w łapie i koszulka pit bull, a jak przychodzi co do czego to pala wroty.

Btw. w sobotę listonosz nie pracuje ? Ze taki spocony na tym forum siedzisz.


ale ty jestes zjebany rozjebancu XDD pisze to chlop co niby ma prywatne zycie a siedzi na dedzie 24/h robi questy, sprawdza forum i cos pierdoli do innych  ze nie maja zycia XDD tu sie kurwo wyklulas i tu zdechniesz, kazdy dobrze wie ze sie nadajesz jedynie do przynoszenia dc na bitke. W realnym zyciu kurwo masz 150cm wzrostu 40 kilo wagi i najebany pod sparem lezysz w zarzyganej koszulce everlasta es
 

Cynio

Odp: ???
« Odpowiedź #69 dnia: 13 Marzec 2021, 19:20:49 »
jak cos to wy spamujecie tu bardziej niz ktokolwiek inny, o co chodzi? boli was ze banda z drakonixow was wyniosla? skad to zwatpienie listonosz
 

Zgnojonyerante

Odp: ???
« Odpowiedź #70 dnia: 13 Marzec 2021, 19:32:26 »
Odpisze ci łachmyto, bo dalej czegoś nie rozumiesz.

Ty serio upośledzeńcu myslisz, że ten serv nas obchodzi? xD

Ots, gdzie God co aktualizację dodaje tylko rzeczy, które można kupić za złotówki, a potem i tak je nerfi, żeby kupować kolejne? Gdzie dodaje regulamin, że jak zabijesz nooba to dostajesz bana i daje ci chara na aukcje? Ots gdzie konkursy wygrywa inny typ z administracji? Ots gdzie z 8 osób w administracji 6 gra w przeciwnej gildii? ots gdzie god banuje chłopom chara, a potem oddaje, żeby za darmo pomogli mu w brazylijskiej versii rexi? Ots gdzie każdy ma regulamin w piździe i robi na nim, co tylko chce? Ots, gdzie inny god sprzedaje itemy za złotówki, a potem dostajesz bany na wszystkie postacie? Ots na którym nie ma normalnych bitek o 21 tylko i wyłącznie snejki, które trwają po 10 min, a potem trzeba jakieś rozjebane boty na tym zdechlaku pilnować?

Mogę podać jeszcze wiele powodów, ale mamy tego otsa głęboko w piździe. Posprzedawaliśmy co się dało za złotówki takim przygłupom jebanym jak wy, a na reszte nawet nie logowaliśmy bo i tak te rozjebane gmki dają na aukcję co im się podoba, więc daliśmy im mozliwość kolejnego zarobku.

Właśnie dlatego daliśmy stąd xloga, a ty dalej mysl, że kogoś wyniosłes ty jebana pokrako od huszczy, którego nikt nie chce, a wjazd ma tylko dlatego, że jego chłopak liduje po deyu, bo nikt inny tam nie potrafi lidować. Kiedyś do dzidka napisałem, czemu was nie zbanuje, odpisał mi, że już dawno by to zrobił, ale oprócz deya i huszczy nikt nie chce lidować. Właśnie taki macie tam szacunek xD Pokaż mu ten wpis, pewnie nawet się nie wyprze xD
 

Mrozu

Odp: ???
« Odpowiedź #71 dnia: 13 Marzec 2021, 19:36:33 »
Wystarczy Widian i ekipa, gdyby nie ja, to przeciez byście nie wyszli z tego otsa tylko Wam musiałem wszystko pod górke robić, bo nie dawaliście innym grać więc nie wymyślaj, graliście dniami i nocami przez rok czasu i teraz najeżdzacie na innych, że graja za dużo XD nieźle. Na serwerze nie gra 6 osób zaufaj mi. Papa.
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik