Autor Wątek: Brakujące kwestie w regulaminie  (Przeczytany 3079 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mrozu

Odp: Brakujące kwestie w regulaminie
« Odpowiedź #45 dnia: 09 Lipiec 2021, 09:53:56 »
Jak nie dostają jak dostają, to, że wzajemnie na siebie ciągle konficie nie znaczy, że każde zabójstwo jest nieuzasadnione, bo są takie osoby, co u nich były, ale odeszły i teraz są zabijane więc to nie randomy, tak samo jak jakiś random zabije im jakiegoś chara to mają prawo zabić potem taką osobę, żeby było 1 za 1. Najlepsze w tym jest, że jak jest prawdziwy random to on nawet tego nie zgłasza i ja do niego pisze, a on, że spoko nic się nie stało, bo tam raz padł, a osoby, które to zgłaszają to albo są z enemy gildii, albo to jacyś koledzy jednej ze stron, którzy nie uczestniczą w bitwach, ale jakoś na questy często chodzą, invi w domkach u siebie mają etc.  ;)
« Ostatnia zmiana: 09 Lipiec 2021, 09:56:45 wysłana przez Mrozu »

Simon

« Odpowiedź #46 dnia: 09 Lipiec 2021, 10:51:27 »
przeciez bez precedensu zabijaja randomow a mrozu i tak ma wyjebane na to.

Ja zauważyłem też że większość randomów nawet nie wie że im nie wolno bo nie czytają regulaminu.
Brak zgłoszeń to nie dostają bana i se biją :)

Mrozu

« Odpowiedź #47 dnia: 03 Sierpień 2021, 10:50:09 »
Przypominam, że nawet jeżeli random wejdzie Wam na expowisko to nie macie prawo go zabijać. Nie zgłaszajcie mi też siebie wzajemnie, przyjmuje raporty tylko od graczy, którzy nie są w tych dwóch gildiach. Wasze z nadawaniem/konfieniem na siebie od razu zamykam.

Sytuacja kiedy możecie go zabić to wcześniejsze zabójstwo z jego strony.
« Ostatnia zmiana: 03 Sierpień 2021, 11:11:42 wysłana przez Mrozu »

Osoby które lubią ten post: Torso

god

« Odpowiedź #48 dnia: 05 Sierpień 2021, 17:37:07 »
Przypominam, że nie wolno przechodzic obok randoma poniewaz moze poczuc sie zagrozony dotknieciem przez innego gracza na serwerze PVP, pozdrawiam.

Osoby które lubią ten post: Mrozu, Ave AVA, Cynio, Alkoholik