Here you can change website language:

Autor Wątek: Największa 60 na otsie  (Przeczytany 5236 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Największa 60 na otsie
« dnia: 01 Czerwiec 2021, 15:48:12 »
Siema, tak przeglądałem fp rexii i wpadłem na post pewnego osobnika który myśli że jest prawilny i wszystkich wyzywa od 60 i frajerów, a jest odklejencem bez życia który ma rodzine a siedzi 20h dziennie na rexii i wydaje całą wypłatę.





a kto to tu przejrzał całą liste zgonów i napisał największego posta w tym temacie? oczywiscie najwieksza 60 bo to temat dla 60 https://mrozuots.pl/index.php?topic=2948.msg17177#msg17177  nawet na screenie calego sie ujac nie da XD



+ płacz do mroza ze dostawales pingi gdzie dostalem bana na 3 dni, placz o jakies defy

pochwal sie jak kiedyś udawałeś laskę jak siedziałeś u nas na ts i udawałeś że masz chore dziecko i nie możesz gadac, albo jak placiles 100 zl dla widiana zeby do sztywno dolaczyc




 

Simon

Odp: Największa 60 na otsie
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Czerwiec 2021, 17:38:44 »
Siema, tak przeglądałem fp rexii i wpadłem na post pewnego osobnika który myśli że jest prawilny i wszystkich wyzywa od 60 i frajerów, a jest odklejencem bez życia który ma rodzine a siedzi 20h dziennie na rexii i wydaje całą wypłatę.





a kto to tu przejrzał całą liste zgonów i napisał największego posta w tym temacie? oczywiscie najwieksza 60 bo to temat dla 60 https://mrozuots.pl/index.php?topic=2948.msg17177#msg17177  nawet na screenie calego sie ujac nie da XD



+ płacz do mroza ze dostawales pingi gdzie dostalem bana na 3 dni, placz o jakies defy

pochwal sie jak kiedyś udawałeś laskę jak siedziałeś u nas na ts i udawałeś że masz chore dziecko i nie możesz gadac, albo jak placiles 100 zl dla widiana zeby do sztywno dolaczyc

Taka ciekawostka mam wyraźnie napisane jak się przyznaje że chary kupił za pln kto widział screeny ten widział xd nw może Ci pokazali  ;D
 

Sandal

Odp: Największa 60 na otsie
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Czerwiec 2021, 21:12:53 »
Siema, tak przeglądałem fp rexii i wpadłem na post pewnego osobnika który myśli że jest prawilny i wszystkich wyzywa od 60 i frajerów, a jest odklejencem bez życia który ma rodzine a siedzi 20h dziennie na rexii i wydaje całą wypłatę.





a kto to tu przejrzał całą liste zgonów i napisał największego posta w tym temacie? oczywiscie najwieksza 60 bo to temat dla 60 https://mrozuots.pl/index.php?topic=2948.msg17177#msg17177  nawet na screenie calego sie ujac nie da XD



+ płacz do mroza ze dostawales pingi gdzie dostalem bana na 3 dni, placz o jakies defy

pochwal sie jak kiedyś udawałeś laskę jak siedziałeś u nas na ts i udawałeś że masz chore dziecko i nie możesz gadac, albo jak placiles 100 zl dla widiana zeby do sztywno dolaczyc

Taka ciekawostka mam wyraźnie napisane jak się przyznaje że chary kupił za pln kto widział screeny ten widział xd nw może Ci pokazali  ;D


Dalentil ja mam wyraźnie nagrane jak mówisz złemu że mu sprzedaż tego palla 4 reb za 450zł :D
 

nightangel

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Największa 60 na otsie
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Czerwiec 2021, 21:14:27 »
Downlentil co matke sprzeda za talerz zupy auuuuuuu zaruchańcu
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec 2021, 21:18:08 wysłana przez nightangel »
 

Lays

Odp: Największa 60 na otsie
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Czerwiec 2021, 21:18:11 »
W gierce ujebany przez system to podrygi na forum ,slaby jestes psychicznie gosciu
 
Osoby które lubią ten post: miekkiefaje

miekkiefaje

Odp: Największa 60 na otsie
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Czerwiec 2021, 21:24:38 »
Jeb sie na cyce pizdusiu,tym dałnentilem mozesz co najwyzej rozjebac sie jak rura na psach leszczyku bez podjazdu,sam sie zaruchales i szukasz teraz przyjaciol zalosne... Jude wbijaja laske w ciebie robiac obiekt posmiewiska a ty im dalej dupe lizesz i wydlubujesz klaki dupne z zebow
 

Simon

Odp: Największa 60 na otsie
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Czerwiec 2021, 22:20:49 »
Haha jaka nerwica czułem że tak będzie xD
 

Simon

Odp: Największa 60 na otsie
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Czerwiec 2021, 22:41:08 »
Downlentil co matke sprzeda za talerz zupy auuuuuuu zaruchańcu

Na ciebie też się znajdzie karta ^^
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Największa 60 na otsie
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Czerwiec 2021, 23:15:58 »
W gierce ujebany przez system to podrygi na forum ,slaby jestes psychicznie gosciu

xDDDDDDD jak tam koledzy cie tpka juz nauczyli dawać ?


 
Osoby które lubią ten post: Simon

Lays

Odp: Największa 60 na otsie
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Czerwiec 2021, 10:01:33 »
Haha gosciu chodz pokaze ci jak sie stoi 1 drakonix solo na 3 reb bo ty masz wyrazne problemy,chyba rece ci sie poca na pierwszym sqmie.SYSTEM CIE  ZWERYFIKOWAL gosciu nie widzacy rl mapy ez
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Największa 60 na otsie
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Czerwiec 2021, 15:05:23 »
Haha gosciu chodz pokaze ci jak sie stoi 1 drakonix solo na 3 reb bo ty masz wyrazne problemy,chyba rece ci sie poca na pierwszym sqmie.SYSTEM CIE  ZWERYFIKOWAL gosciu nie widzacy rl mapy ez


Gościu ty nie wiedziałeś jak tp dać, jak były wary to udawales afka na tsie, wychodziłes rebornem zamiast noobem na achady sand i podałeś, wyjaśniłem cię solo z drakonixem na rebornowej polanie, nie wiedziałeś jak exiva działa, dałem ci skrypta ze ci wszystkie itemy na ziemie wyjebal a Ty piszesz gościu nie widzący rl mapy XDDD na rl mapie to ty jedynie chyba poty bys mógł nosić za kupione za plny ccki


 

Simon

Odp: Największa 60 na otsie
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Czerwiec 2021, 15:23:11 »
Pamiętam tą akcję z tpkiem za zombi corach xD btw ty nawet nie wiedziałeś gdzie było depo na darashi (war zone)  ;D
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Lays

Odp: Największa 60 na otsie
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Czerwiec 2021, 15:46:54 »
EEE rozjebancu napierdalasz ciaglą plyte ktora i tak lezala kolo twojego  sterego  brudasa;/prawda taka ,ze jestes zajebanym no handem  ktory nie ogarnia hp na kazdej profesji zaruchana palo ( Tak jak mowilem w szoku jestem ze twoja stara skrobanka ominela) placz dalej ;***
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Największa 60 na otsie
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Czerwiec 2021, 21:43:02 »
EEE rozjebancu napierdalasz ciaglą plyte ktora i tak lezala kolo twojego  sterego  brudasa;/prawda taka ,ze jestes zajebanym no handem  ktory nie ogarnia hp na kazdej profesji zaruchana palo ( Tak jak mowilem w szoku jestem ze twoja stara skrobanka ominela) placz dalej ;***

Staram się zrozumieć ale ni chuja oby twoje dziecko nie było tak głupie jak tatuś.


 

Lays

Odp: Największa 60 na otsie
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Czerwiec 2021, 07:36:44 »
Smietniku prawda jest tak ,ze jestes najwiekszym posmiewiskiem tego forum .Lepiej dla ceibie bedzie jak zamkniesz wkoncu dziure