Rexia.PL > Propozycje

Pomysł

(1/3) > >>

Mefedron:
Mam pytanie/pomysł, dlaczego bys nie chciał Mrozu wprowadzic np czegos typu "Premium Acces" który można by było kupic jedynie za realny hajs, 10 lub 20zł? albo np Elite pointsy? (tak wiem sa te hunting areny ale to wychodzi tak drogo ze nikt tam praktycznie normalny nie biega) Dostep by działał na jedną postac, na zawsze. W dostepie premium nowe exp roomy? Na pewno bys zarobil na tym troche pieniazka a i lepiej by sie gralo bo trzeba 500k lvlami latac na tych samych respach co 200k lvlami, dodatkowo random gracze sa ubijani przez osoby grajace tu dlugo, wedlug mnie nie ma szans dogonic topowych graczy zeby cos na tym otsie powalczyc. Na pewno zrobic respy dla Ciebie lub innego GMa to chwila moment, a jesli nie to nawet ja moglbym porobic respy, za darmo i podeslac Ci screeny czy pasuja czy nie pasuja. Uprzedzajac odpowiedz typu "kiedys 700k lvl wbijalo sie na Emo" powiem tak, ze w rl Tibii tez kiedys sie bilo tylko demony na wyzszym lvlu, a gra bez aktualizacji wkoncu traci smak. Nie wiem dlaczego tak sie bronicie przed dodaniem jakis mobów nowych i respów, przeciez to dlugo nie zajmuje

Mrozu:
Dodajemy przecież nowe moby, tylko, że jak będzie tak dużo trapów tych nowych potworów to raz, że nikt nie będzie korzystał z hunting aren, a dwa to expienie ciągle samemu, że nawet nikt nie czyści respa też nie jest dobrym rozwiązaniem, aktualna ilość respów na otsie jest chyba wystarczająca, trzeba się tylko pozbyć starych mobów. Liczę na inne zadanie w tym temacie.

Mefedron:
dla przykladu, ja 400k lvlem latalem po kazdym jednym tp na hadesie, atlantis, gold city, stone ptero i kazdy zajety przez 600k lvl :D

rowniez licze na zdanie innych, fajnie jakby wieksza grupa sie odezwala bo razem moze na cos namowimy Mroza :D

sir metka:
Na hunting areny pomimo, że wychodzi drogo to i tak dostać się nie można, a Mrozu zarobi więcej na hunting fire niż na twoim pomyśle.
Serio myślisz, że PREMIUM by nie kupili ci sami ludzie co latają na zombi teraz i ci zajmują respa?
Odrzucam pomysł następny proszę xD

Mefedron:
no ale jakby dodal 20 respów na "premium" to na pewno by sie przyjemniej gralo niz efrety emo phyrusy i ptero :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej