Rexia.PL > Propozycje

Pomysł

<< < (3/3)

Samgold:

--- Cytat: Vallention w 15 Czerwiec 2021, 13:40:08 ---Ogólnie to patrząc na to co piszecie, według mnie powinny być osobne bramki dla ludzi bez reba, z 1 rebem, 2 rebem itd. Różne expowiska, bo to też trochę męczy taka monotonia. Expisz na zombi corach wbijesz kolejnego reba zaś idziesz na zombi cory i tak w kółko. A myślę że jeśli byłby taki podział bramkowy to też troszkę inaczej byłoby. Może ktoś się zgodzi ze mną może nie ale no myślę że w miarę dobrze mówię  :)

--- Koniec cytatu ---

Co wy kurwa ręcznie expicie że wam się moby nudzą? xD

Vallention:

--- Cytat: Samgold w 15 Czerwiec 2021, 14:03:27 ---
--- Cytat: Vallention w 15 Czerwiec 2021, 13:40:08 ---Ogólnie to patrząc na to co piszecie, według mnie powinny być osobne bramki dla ludzi bez reba, z 1 rebem, 2 rebem itd. Różne expowiska, bo to też trochę męczy taka monotonia. Expisz na zombi corach wbijesz kolejnego reba zaś idziesz na zombi cory i tak w kółko. A myślę że jeśli byłby taki podział bramkowy to też troszkę inaczej byłoby. Może ktoś się zgodzi ze mną może nie ale no myślę że w miarę dobrze mówię  :)

--- Koniec cytatu ---

Co wy kurwa ręcznie expicie że wam się moby nudzą? xD

--- Koniec cytatu ---

Nie ręcznie ale no jest to monotonia tak uważam, bo nawet jak szedłbyś gdzie indziej tego bota postawić i np nw przykładowo byłby jakiś mob co walił by obrażenia od trucizn i jakiś item co redukuje te obrażenia (coś jak fwb od ognia) to już wiesz coś trochę inaczej bo musisz mieć choćby tego skrypta, żeby np odnawiać ten item. Nw może kombinuje ale według mnie trochę inaczej by się grało jakby była większa różnorodność tych mobów, jak uważasz inaczej spoko :D

Mrozu:
Dobrze panowie, reasumując bardziej Wam zależy na jakimś nowym potworze na dany przedział poziomowy, czy więcej expów z danym mobem? Jak to drugie to z jakim najbardziej.

Mefedron:
Brakuje expów dla lvl 400k+, niby jakies sa ale sa pozajmowane przez 600k lvle ktore ubijaja czlowieka jak sie tam wejdzie wiec i pewnie brak expow na 600k lvl, dobrze by bylo jakby byly jakies respy na 300k, 400k, 500k 600k, tylko nie po 1 respie bo bedzie zajety 24/7, tak zeby kazdy mial w miare rowne szanse wyexpic sobie chara bo nie ma podjazdu do ludzi ktorzy maja teamy a nie kazdy ma czas zeby grac w teamie i napierdalac w gierke 24/7, jednorazowy platny dostep moglby byc nawet na takie miejsca i ja nie mialbym z tym problemu, kazdy skorzysta :D i mrozu i gracze

Vallention:
Więcej respów przed wszystkim od rebów. Bo okej gra może być trudniejsza, że mniej expa leci itd ale no uważam że słabo trochę jak na jednym respie może biegać osoba zarówno z 0 rebornem jak i z 4. No i też myślę, że respy od 600k by się przydały.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej