Here you can change website language:

Autor Wątek: Propozycja Questowa  (Przeczytany 2688 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mefedron

Propozycja Questowa
« dnia: 09 Lipiec 2021, 06:41:28 »
Wpadłem na pewien pomysł, mianowicie:

Jeśli high lvlowa postać lub kilka czyści questa dla postaci która jeszcze nie ma go zrobionego(nie odebrana nagroda, np questy na lost oraz inne) to w momencie odebrania nagrody przez tego słabszego gracza osoby które czyszczą questa też mogą odebrać jakąś nagrodę, nie musi być to coś mega zajebistego ale zachęcającego wyższe lvl do pomocy słabszym graczom, narazie nie mam pomysłu co to może być. Myślę że to dobry pomysł bo czasami ciężko znajsc osobę która wyczyści questa którego ciężko zrobić w pojedynkę, chyba że zapłaci się na prawdę dużo, za dużo jak na samotnego gracza(a i tak nie łatwo znajsc pomocnika). Dla przykładu od paru dni szukałem kogoś kto wyczyści  Faraon Questa za opłatą a nie dostałem żadnego odzewu, mam 605k eda z 1 rwbem i nie ma szans żebym samemu czy nawet z dobrym ekiem zrobił tego questa a wiadomo że na samym elitę są wiele trudniejsze questy, nie mówiąc już nawet o loście. Myślę że możemy razem przedyskutować temat i przemyśleć ten pomysł, na pewno random graczom będzie się łatwiej grało a i starsi gracze będą mieli coś dla siebie. Trochę chaotycznie napisany jest ten post ale mam nadzieje ze każdy zrozumie o co mi chodzi.

Mrozu, Gracze, co o tym sądzicie?
 

SiR mOST

Odp: Propozycja Questowa
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Lipiec 2021, 09:17:48 »
Nie ma sensu, dlatego zawsze "randomy" placa gildiom, badz high reborn graczom za czyszczenie, od 1 chara 1k dc ( dla przykladu ).  Bo jesli bylaby taka nagroda, na koncu questa, od razu robione bylyby multi konta, a ludzie mieli by tego od chuja :D Ludzie rzadko czyszczą questy, bo po prostu albo za ciezkie i nie da rady on go wyblokowac, albo sie nie chce, bo dluga droga - waste czasu. Sam jak moge, to cos wyczyszcze, albo napisze kilku osobom, zeby pomogli randomom. Tu bardziej chodzi o trudnosc questow nic poza tym. A koniec, konców, dam Ci podsumowanie, jesli bedziesz dobrze zyl, z jedna, albo druga gildia, to po prostu jak sie ich zapytasz, to Ci wyczyszcza, tylko musisz sie zachowywac normalnie, a nie ze ich zwyzywasz czy cos xD
« Ostatnia zmiana: 09 Lipiec 2021, 09:25:05 wysłana przez MOST »
 
Osoby które lubią ten post: Dawno

Dawno

Odp: Propozycja Questowa
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Lipiec 2021, 15:08:30 »
Most +1 xD
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Propozycja Questowa
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Lipiec 2021, 16:02:14 »
Chujowy pomysł, to każdy high lvl miałby każdego itemu od chuja.

Lepiej byłoby wprowadzić jakiś system pochwał, czyli jeżeli ktoś kto ma zrobionego już questa zrobi go z kimś, to dostaje pochwale od niego albo bezpośrednio z questa, wtedy przydałoby się to mrozowi do wybrania tutorów którzy maja pojęcie o otsie a nie zjebow co losta na oczy nie widzieli tylko odpisują na helpie i piszą postu na forum


 

Simon

Odp: Propozycja Questowa
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Lipiec 2021, 17:36:02 »
Wpadłem na pewien pomysł, mianowicie:

Jeśli high lvlowa postać lub kilka czyści questa dla postaci która jeszcze nie ma go zrobionego(nie odebrana nagroda, np questy na lost oraz inne) to w momencie odebrania nagrody przez tego słabszego gracza osoby które czyszczą questa też mogą odebrać jakąś nagrodę, nie musi być to coś mega zajebistego ale zachęcającego wyższe lvl do pomocy słabszym graczom, narazie nie mam pomysłu co to może być. Myślę że to dobry pomysł bo czasami ciężko znajsc osobę która wyczyści questa którego ciężko zrobić w pojedynkę, chyba że zapłaci się na prawdę dużo, za dużo jak na samotnego gracza(a i tak nie łatwo znajsc pomocnika). Dla przykładu od paru dni szukałem kogoś kto wyczyści  Faraon Questa za opłatą a nie dostałem żadnego odzewu, mam 605k eda z 1 rwbem i nie ma szans żebym samemu czy nawet z dobrym ekiem zrobił tego questa a wiadomo że na samym elitę są wiele trudniejsze questy, nie mówiąc już nawet o loście. Myślę że możemy razem przedyskutować temat i przemyśleć ten pomysł, na pewno random graczom będzie się łatwiej grało a i starsi gracze będą mieli coś dla siebie. Trochę chaotycznie napisany jest ten post ale mam nadzieje ze każdy zrozumie o co mi chodzi.

Mrozu, Gracze, co o tym sądzicie?

Jest to jakiś pomysł bo problemem nie jest quest tylko czas robienia go.
Na elite jest pełno azerusów i średnio się chce komukolwiek to czyścić.
 

Mefedron

Odp: Propozycja Questowa
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Lipiec 2021, 18:42:37 »
Chujowy pomysł, to każdy high lvl miałby każdego itemu od chuja.

Lepiej byłoby wprowadzić jakiś system pochwał, czyli jeżeli ktoś kto ma zrobionego już questa zrobi go z kimś, to dostaje pochwale od niego albo bezpośrednio z questa, wtedy przydałoby się to mrozowi do wybrania tutorów którzy maja pojęcie o otsie a nie zjebow co losta na oczy nie widzieli tylko odpisują na helpie i piszą postu na forum

ale ja nie mowie ze maja to byc lost itemy, tylko np jakies super exp elixiry, albo np 3+/- hunting fire w zaleznosci od questa, staminery, cokolwiek
 

exori boli

Odp: Propozycja Questowa
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Lipiec 2021, 07:46:59 »
Chujowy pomysł, to każdy high lvl miałby każdego itemu od chuja.

Lepiej byłoby wprowadzić jakiś system pochwał, czyli jeżeli ktoś kto ma zrobionego już questa zrobi go z kimś, to dostaje pochwale od niego albo bezpośrednio z questa, wtedy przydałoby się to mrozowi do wybrania tutorów którzy maja pojęcie o otsie a nie zjebow co losta na oczy nie widzieli tylko odpisują na helpie i piszą postu na forum

ale ja nie mowie ze maja to byc lost itemy, tylko np jakies super exp elixiry, albo np 3+/- hunting fire w zaleznosci od questa, staminery, cokolwiek

ta kurwa za lost itemy im sie chodzic nie chce na te questy a za exp elixir pojda  ;D
 

Samgold

Odp: Propozycja Questowa
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Lipiec 2021, 13:32:04 »
Ale taki był jego zamysł aby randomy nie mogły samemu zrobić questów. Nie mogą ich bloknac bo są za trudne to muszą wydać zlotóweczki na pp albo na boxy aby zdobyć eq. To jest po prostu przemyślana taktyka 🥸
 
Osoby które lubią ten post: Simon

Mefedron

Odp: Propozycja Questowa
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Lipiec 2021, 21:31:30 »
kurwa kazdemu cos nie pasuje, chuj w to