Here you can change website language:

Autor Wątek: Kary za nabijanie RS  (Przeczytany 5762 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Typowy Random

Kary za nabijanie RS
« dnia: 27 Lipiec 2021, 23:04:10 »
Ja mam propozycję żeby były kary za celowe nabijanie komuś Red Skulla w celu zabrania itemów. I to kary typu perm ban. Skoro za zabicie randoma jest ban to jak to możliwe że nie na za nabicie mu RSa i zabicie?
Ostatnio nabity RS: gracz Harfa.
27 Jul 2021, 22:27   Zabity na poziomie 626519 przez waffcio, osakabe, PREZES SZEWU, Gesque i PuTa DaS VeGaS [BLESS].
 

Nati

Odp: Kary za nabijanie RS
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Lipiec 2021, 23:18:08 »
Pilniuj lepiej postaci a po 2 masz cos takiego jak anty  rs :)
 

Typowy Random

Odp: Kary za nabijanie RS
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Lipiec 2021, 23:21:42 »
Wiem że jest anty rs i na razie z powodzeniem z niego korzystam. Jednak nie widzę powodów czemu takie działanie jest dozwolone. Ciekawy jestem jak administracja to widzi. Liczę na odp.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Kary za nabijanie RS
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Lipiec 2021, 07:53:03 »
Już kiedyś przerabiany był ten temat xD

Mrozu jest tak inteligentny ze dla dla niego wbicie randomowi rsa i zajebanie mu itemow jedynych jakich ma jest oki, ale za zabicie go i strata 600 lvli i 180 dc to już perm ban XD

A wiesz dlaczego? Bo jak Ci zajebia itemy to musisz je na nowo kupić i biznes się kręci


 
Osoby które lubią ten post: MrocznikoV, Krzychu

Typowy Random

Odp: Kary za nabijanie RS
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Lipiec 2021, 09:15:35 »
Wydaje mi się jednak że większość odpuści grę po takiej przygodzie i już nic nie kupi. Liczyłem na jakieś poparcie ale chyba większość forumowiczow to cwaniaki którzy sami tak robią.

Wiec pytanie do graczy kto się że mną zgadza że powinny być za to kary? A jeśli jesteś przeciwny napisz dlaczego.

I pytanie do administracji co stoi za tym żeby tych kar nie było? Czyżby rzeczywiście to się opłacało?

P.S Ci gracze chyba powinni dostać bana przynajmniej za zabicie randoma. Czy się mylę? waffcio, osakabe, PREZES SZEWU, Gesque i PuTa DaS VeGaS
 

MrocznikoV

Odp: Kary za nabijanie RS
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Lipiec 2021, 11:19:59 »
Odpowiem Ci ;) Temat był wałkowany, pozycja Administracji jest taka, jest skrypt anty rs, i wali ich to. Połowa wyżej piszących od dawna nie gra tylko są forumowymi dziadkami i są po to żeby się cisnąć :P
Ale tak, biznes się kręci w ten sposób na serwie. Nabijają Ci rs, ubijają Cię, gubisz całe eq i jeśli chcesz grać dalej to wydajesz  real kase na PP bądź EP i tak o to serwer przynosi dochód :)
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Mrozu

Odp: Kary za nabijanie RS
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Lipiec 2021, 16:07:10 »
Cytuj
Ja mam propozycję żeby były kary za celowe nabijanie komuś Red Skulla w celu zabrania itemów. I to kary typu perm ban.
Chodzi o to, że wtedy każdy latałby na spamie UE przez 24/7.
 

god

Odp: Kary za nabijanie RS
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Lipiec 2021, 16:50:49 »
raczej chodzi o to ze tak od zawsze bylo w tibii ze zeby byc bogatszym wbijalo sie innym rsy i ci ktorzy nie dawali sobie ich wbijac byli po prostu bogaci / pozdro harfa
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Kary za nabijanie RS
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Lipiec 2021, 18:22:45 »
Cytuj
Ja mam propozycję żeby były kary za celowe nabijanie komuś Red Skulla w celu zabrania itemów. I to kary typu perm ban.
Chodzi o to, że wtedy każdy latałby na spamie UE przez 24/7.

Wystarczyłoby dodać ze jeżeli zabicie randoma jest uzasadnione (w last dedach) to jest okej, wtedy randomy nie nabijaly by pz żeby nie pasc, niby tak bronisz randomow albo nowych graczy ale jak ktoś traci całe eq to chuj im w dupe

Idąc twoim tokiem rozumowania robię 10 charow 400k, jak mnie jakiś random wkurwi a nie mogę go zabic, to wbijam mu rsa i go zabijam.


 
Osoby które lubią ten post: MrocznikoV

Mrozu

Odp: Kary za nabijanie RS
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Lipiec 2021, 18:57:33 »
Dobrze, zmienie to skoro chcecie, jeżeli chodzi o randomów.
 
Osoby które lubią ten post: OMEN KOCUR, Alkoholik, Typowy Random

MrocznikoV

Odp: Kary za nabijanie RS
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Lipiec 2021, 20:11:53 »
Mrozu chodzi o to że jak ktoś traci całe eq przez celowe nabicie RS, to mu się nie kalkuluje kupowanie całego eq na nowo. Nie każdy sobie może pozwolić na wywalenie xxx PLN na zakup PP/EP żeby dalej grać
 

Mrozu

Odp: Kary za nabijanie RS
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Lipiec 2021, 20:59:20 »
Od 29.07 zakazuje się nabijania graczy randomowym RS'a, chyba, że przez innych randomowych graczy.
 
Osoby które lubią ten post: Typowy Random

god

Odp: Kary za nabijanie RS
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Lipiec 2021, 22:26:51 »
Dobrze, wiec ja proponuje wprowadzenie zakazu uzywania mw obok randomow bo moga miec problemy z chodzeniem w tibii xD
 

Samgold

Odp: Kary za nabijanie RS
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Lipiec 2021, 22:33:59 »
Weź od razu rób serwer npvp bo to co tu się odpierdala to jakaś parodia xD
 
Osoby które lubią ten post: GrubasQ, Issei, Torso

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Kary za nabijanie RS
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Lipiec 2021, 22:49:50 »
Ja rozumiem ze wbijanie RSow to jedna z form rozrywki, ale w dzisiejszych czasach gdzie każdy z starych graczy ma w chuj postaci pp i itemow, powinni dać szanse nowym gracza, a nie opierdalac ich z dobytku na który pewnie zbierali polowe swojej kariery na otsie, a dla Was to kolejny item który będzie leżeć w domku albo na jakimś charze


 
Osoby które lubią ten post: Mrozu, Typowy Random