Rexia.PL > Propozycje

Kary za nabijanie RS

(1/6) > >>

Typowy Random:
Ja mam propozycję żeby były kary za celowe nabijanie komuś Red Skulla w celu zabrania itemów. I to kary typu perm ban. Skoro za zabicie randoma jest ban to jak to możliwe że nie na za nabicie mu RSa i zabicie?
Ostatnio nabity RS: gracz Harfa.
27 Jul 2021, 22:27   Zabity na poziomie 626519 przez waffcio, osakabe, PREZES SZEWU, Gesque i PuTa DaS VeGaS [BLESS].

Nati:
Pilniuj lepiej postaci a po 2 masz cos takiego jak anty  rs :)

Typowy Random:
Wiem że jest anty rs i na razie z powodzeniem z niego korzystam. Jednak nie widzę powodów czemu takie działanie jest dozwolone. Ciekawy jestem jak administracja to widzi. Liczę na odp.

Alkoholik:
Już kiedyś przerabiany był ten temat xD

Mrozu jest tak inteligentny ze dla dla niego wbicie randomowi rsa i zajebanie mu itemow jedynych jakich ma jest oki, ale za zabicie go i strata 600 lvli i 180 dc to już perm ban XD

A wiesz dlaczego? Bo jak Ci zajebia itemy to musisz je na nowo kupić i biznes się kręci

Typowy Random:
Wydaje mi się jednak że większość odpuści grę po takiej przygodzie i już nic nie kupi. Liczyłem na jakieś poparcie ale chyba większość forumowiczow to cwaniaki którzy sami tak robią.

Wiec pytanie do graczy kto się że mną zgadza że powinny być za to kary? A jeśli jesteś przeciwny napisz dlaczego.

I pytanie do administracji co stoi za tym żeby tych kar nie było? Czyżby rzeczywiście to się opłacało?

P.S Ci gracze chyba powinni dostać bana przynajmniej za zabicie randoma. Czy się mylę? waffcio, osakabe, PREZES SZEWU, Gesque i PuTa DaS VeGaS

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej