Rexia.PL > Propozycje

Kary za nabijanie RS

<< < (2/6) > >>

MrocznikoV:
Odpowiem Ci ;) Temat był wałkowany, pozycja Administracji jest taka, jest skrypt anty rs, i wali ich to. Połowa wyżej piszących od dawna nie gra tylko są forumowymi dziadkami i są po to żeby się cisnąć :P
Ale tak, biznes się kręci w ten sposób na serwie. Nabijają Ci rs, ubijają Cię, gubisz całe eq i jeśli chcesz grać dalej to wydajesz  real kase na PP bądź EP i tak o to serwer przynosi dochód :)

Mrozu:

--- Cytuj ---Ja mam propozycję żeby były kary za celowe nabijanie komuś Red Skulla w celu zabrania itemów. I to kary typu perm ban.
--- Koniec cytatu ---
Chodzi o to, że wtedy każdy latałby na spamie UE przez 24/7.

god:
raczej chodzi o to ze tak od zawsze bylo w tibii ze zeby byc bogatszym wbijalo sie innym rsy i ci ktorzy nie dawali sobie ich wbijac byli po prostu bogaci / pozdro harfa

Alkoholik:

--- Cytat: Mrozu w 28 Lipiec 2021, 16:07:10 ---
--- Cytuj ---Ja mam propozycję żeby były kary za celowe nabijanie komuś Red Skulla w celu zabrania itemów. I to kary typu perm ban.
--- Koniec cytatu ---
Chodzi o to, że wtedy każdy latałby na spamie UE przez 24/7.

--- Koniec cytatu ---

Wystarczyłoby dodać ze jeżeli zabicie randoma jest uzasadnione (w last dedach) to jest okej, wtedy randomy nie nabijaly by pz żeby nie pasc, niby tak bronisz randomow albo nowych graczy ale jak ktoś traci całe eq to chuj im w dupe

Idąc twoim tokiem rozumowania robię 10 charow 400k, jak mnie jakiś random wkurwi a nie mogę go zabic, to wbijam mu rsa i go zabijam.

Mrozu:
Dobrze, zmienie to skoro chcecie, jeżeli chodzi o randomów.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej