Here you can change website language:

Autor Wątek: Kupienie postaci  (Przeczytany 2714 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Adrien

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Kupienie postaci
« dnia: 11 Sierpień 2021, 01:27:19 »
Witam, co stanie sie gdy kupimy postac od kogos od szwedow? Czy zostanie ona dalej uznawana za huntowana czy nie?
 

Perry Dinz

Odp: Kupienie postaci
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Sierpień 2021, 01:42:54 »
Jezeli kupisz z nieuzywanych to zostanie usunieta, jezeli zostanie kupiona z aukcji to bedzie
 

Cynio

Odp: Kupienie postaci
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Sierpień 2021, 02:35:20 »
ja bym proponowal zebys nie ustalal zasad otsa
 
Osoby które lubią ten post: Sandal, Simon, Omen, Lays, miekkiefaje, Torso

Mrozu

Odp: Kupienie postaci
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Sierpień 2021, 11:07:07 »
Witam, co stanie sie gdy kupimy postac od kogos od szwedow? Czy zostanie ona dalej uznawana za huntowana czy nie?
Jeżeli zostanie kupiona z nieużywanych to zostanie wykreślona z tej listy, ale jak normalnie to ciężko, bo mogą to robić specjalnie, żeby udawać, że to nie oni  ;)
 

Simon

Odp: Kupienie postaci
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Sierpień 2021, 12:40:25 »
Witam, co stanie sie gdy kupimy postac od kogos od szwedow? Czy zostanie ona dalej uznawana za huntowana czy nie?
Jeżeli zostanie kupiona z nieużywanych to zostanie wykreślona z tej listy, ale jak normalnie to ciężko, bo mogą to robić specjalnie, żeby udawać, że to nie oni  ;)

Czyli mamy rozumieć że nawet nie możemy sprzedawać swoich postaci za pp ?
Btw przecież możesz sprawdzić IP by to zweryfikować ?
 

Mrozu

Odp: Kupienie postaci
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Sierpień 2021, 13:23:46 »
Mogę, ale zacznie się jakieś kombinowanie, każdy taki przypadek będę musiał dokładnie analizować.
 

OMEN KOCUR

Odp: Kupienie postaci
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Sierpień 2021, 15:59:42 »
Mogę, ale zacznie się jakieś kombinowanie, każdy taki przypadek będę musiał dokładnie analizować.

Sam sie w to wjebales :D juz Ci dawno pisalem ze bedziesz siedzial i IP z podkrazonymi oczami sprawdzal kto random, a kto nie =]

Postacie niech normalnie sprzedaja jak chca przeciez oddzielne IP bedzie to chyba latwo sprawdzic ale moge sie mylic kappa
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu, MrocznikoV

Simon

Odp: Kupienie postaci
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Sierpień 2021, 17:10:43 »
Mogę, ale zacznie się jakieś kombinowanie, każdy taki przypadek będę musiał dokładnie analizować.

W takim wypadku jak kolega który wpadł na identyczny  pomysł napisał wprowadź te non-pvp za wyjątkiem war zone i castle. Nie będzie problemu że randomy będą miały rsy a myślę sporo graczy przyjdzie na non-pvp otsa bo większość wychodziła z powodu gnębienia czy nie mieli tyle czasu bądź osób by pilnować daną postać tak to se stawią bota i wyjebka :p

A jak jacyś gracze czy teamy będą chciały walczyć to se pójdą na war zone i przynajmniej nie będzie narzekania że ten team ma lepsze postacie bo na expa każdy będzie miał równe szanse a jak dotąd odkąd sztywno odeszło z otsa to już nie ma prawdziwych walk a precedens tylko snejki robi głównie więc nie ma to sensu
 

OMEN KOCUR

Odp: Kupienie postaci
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Sierpień 2021, 17:21:09 »
Mogę, ale zacznie się jakieś kombinowanie, każdy taki przypadek będę musiał dokładnie analizować.

W takim wypadku jak kolega który wpadł na identyczny  pomysł napisał wprowadź te non-pvp za wyjątkiem war zone i castle. Nie będzie problemu że randomy będą miały rsy a myślę sporo graczy przyjdzie na non-pvp otsa bo większość wychodziła z powodu gnębienia czy nie mieli tyle czasu bądź osób by pilnować daną postać tak to se stawią bota i wyjebka :p

A jak jacyś gracze czy teamy będą chciały walczyć to se pójdą na war zone i przynajmniej nie będzie narzekania że ten team ma lepsze postacie bo na expa każdy będzie miał równe szanse a jak dotąd odkąd sztywno odeszło z otsa to już nie ma prawdziwych walk a precedens tylko snejki robi głównie więc nie ma to sensu


Tobie to sie juz do konca styki przepalily. Niech zrobi tym randomom non pvp exp chuj ze beda latali tam do konca otsa skoro i tak randomy sie nie bija miedzy soba. Lepiej zeby latali na non pvp expie i nie przeszkadzali calej reszcie, bo jakos sobie nie wyobrazam latac w 3 na jednym pietrze drakonixow.
 

Cynio

Odp: Kupienie postaci
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Sierpień 2021, 17:43:45 »
nie no omen spokojnie polatamy za raczke na drakonixach po roku walk slownych i na tibii
 

OMEN KOCUR

Odp: Kupienie postaci
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Sierpień 2021, 17:58:18 »
nie no omen spokojnie polatamy za raczke na drakonixach po roku walk slownych i na tibii

a to w takim razie popieram ten jakze blyskotliwy pomysl
 
Osoby które lubią ten post: Cynio