Rexia.PL > Pytania i Problemy

Kupienie postaci

<< < (2/3) > >>

Mrozu:
Mogę, ale zacznie się jakieś kombinowanie, każdy taki przypadek będę musiał dokładnie analizować.

OMEN KOCUR:

--- Cytat: Mrozu w 11 Sierpień 2021, 13:23:46 ---Mogę, ale zacznie się jakieś kombinowanie, każdy taki przypadek będę musiał dokładnie analizować.

--- Koniec cytatu ---

Sam sie w to wjebales :D juz Ci dawno pisalem ze bedziesz siedzial i IP z podkrazonymi oczami sprawdzal kto random, a kto nie =]

Postacie niech normalnie sprzedaja jak chca przeciez oddzielne IP bedzie to chyba latwo sprawdzic ale moge sie mylic kappa

Simon:

--- Cytat: Mrozu w 11 Sierpień 2021, 13:23:46 ---Mogę, ale zacznie się jakieś kombinowanie, każdy taki przypadek będę musiał dokładnie analizować.

--- Koniec cytatu ---

W takim wypadku jak kolega który wpadł na identyczny  pomysł napisał wprowadź te non-pvp za wyjątkiem war zone i castle. Nie będzie problemu że randomy będą miały rsy a myślę sporo graczy przyjdzie na non-pvp otsa bo większość wychodziła z powodu gnębienia czy nie mieli tyle czasu bądź osób by pilnować daną postać tak to se stawią bota i wyjebka :p

A jak jacyś gracze czy teamy będą chciały walczyć to se pójdą na war zone i przynajmniej nie będzie narzekania że ten team ma lepsze postacie bo na expa każdy będzie miał równe szanse a jak dotąd odkąd sztywno odeszło z otsa to już nie ma prawdziwych walk a precedens tylko snejki robi głównie więc nie ma to sensu

OMEN KOCUR:

--- Cytat: Simon w 11 Sierpień 2021, 17:10:43 ---
--- Cytat: Mrozu w 11 Sierpień 2021, 13:23:46 ---Mogę, ale zacznie się jakieś kombinowanie, każdy taki przypadek będę musiał dokładnie analizować.

--- Koniec cytatu ---

W takim wypadku jak kolega który wpadł na identyczny  pomysł napisał wprowadź te non-pvp za wyjątkiem war zone i castle. Nie będzie problemu że randomy będą miały rsy a myślę sporo graczy przyjdzie na non-pvp otsa bo większość wychodziła z powodu gnębienia czy nie mieli tyle czasu bądź osób by pilnować daną postać tak to se stawią bota i wyjebka :p

A jak jacyś gracze czy teamy będą chciały walczyć to se pójdą na war zone i przynajmniej nie będzie narzekania że ten team ma lepsze postacie bo na expa każdy będzie miał równe szanse a jak dotąd odkąd sztywno odeszło z otsa to już nie ma prawdziwych walk a precedens tylko snejki robi głównie więc nie ma to sensu

--- Koniec cytatu ---


Tobie to sie juz do konca styki przepalily. Niech zrobi tym randomom non pvp exp chuj ze beda latali tam do konca otsa skoro i tak randomy sie nie bija miedzy soba. Lepiej zeby latali na non pvp expie i nie przeszkadzali calej reszcie, bo jakos sobie nie wyobrazam latac w 3 na jednym pietrze drakonixow.

Cynio:
nie no omen spokojnie polatamy za raczke na drakonixach po roku walk slownych i na tibii

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej