Rexia.PL > Skargi i Pochwały

skarga na konfidenta

(1/3) > >>

Alkoholik:
wbilem sobie po dluzszej przerwie na otsa, zwyzywalem jak to mialem w zwyczaju tropeheusa, ale ta kurwa dalej jest jak byla konfidentem i jebana 60 spłakał się do mroza i dostałem bana na tydzień że mu zwyzywałem największego donejtera

tropeheus golden outficik juz kupiony czy aga nie pozwoliła

Lays:
oh zesrales sie alkus?

Alkoholik:

--- Cytat: Lays w 26 Sierpień 2021, 09:58:06 ---oh zesrales sie alkus?

--- Koniec cytatu ---

Ta twojej matce na klatę torcika zrobiłem

Alkoholik:

--- Cytat: Lays w 26 Sierpień 2021, 09:58:06 ---oh zesrales sie alkus?

--- Koniec cytatu ---

I zamknij już pizde tym trawa bo już byłeś tyle razy wyjaśniany, jak dostałeś wpt co ci wyjebaly itemy na ziemie to na sie o mało co na tsie nie poplakales

Nie wiedziałeś jak się tp daje, jak była walka na loscie to udawales afka, a jak już wybiegliśmy i po nas wpadli to cię drakonixy dojeżdżały jak spierdalales, expiles na płatnych achadach i siedziałeś na vipie patrzyłeś caly dzien w ekran, jak ktoś wszedł na płatne to odrazu do pz uciekałes wiec zatkaj ta pizde, bo jesteś życiowym nieudacznikiem jak ten tropeheus tylko ze może mniejszy konfident

Lays:
Gościu wkręcasz se akcje na zryty beret , twój płacz mnie bawi jak i ty maskotko Forumowa, ogarnoles już solo drakonixa czy dalej się łamiesz na 1 sqmie przy pz haha , albo twoje pvp na Sand city bezcenne (włącz potowanie albo napisz priv to ci podeślę skrypty. ZARUCHANY NA FORUM I TAK SAMO W PIXELACH, a teraz idę się położę na twoją bo ty już u taty w pracy jesteś... Essa gówno

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej