Rexia.PL > Handel

SELL LOST GOBLET, ARMOR I INNE

<< < (3/7) > >>

OMEN KOCUR:

--- Cytat: Simon w 07 Wrzesień 2021, 20:28:25 ---
--- Cytat: Issei w 07 Wrzesień 2021, 09:56:56 ---
--- Cytat: OMEN KOCUR w 06 Wrzesień 2021, 19:48:45 ---
--- Cytat: Simon w 28 Sierpień 2021, 21:19:38 ---Uuu queścika nie potrafimy wykonać :< ^^

--- Koniec cytatu ---

a Ty masz done?

--- Koniec cytatu ---

Wypowiada się gość, który nawet bramki questowej nie przekroczył :)

--- Koniec cytatu ---

Zawsze wypowiadają się najwięcej ci co najmniej zrobili xd
Pamiętam jak słyszałem że żadnych questów od 4 reborna nie zrobię:p

--- Koniec cytatu ---

Po pierwsze to nic na tym otsie nie zrobiles procz jakis questow na 4 reborn gdzie tryhardowaliscie przez pare dni a my sobie elegancko poczekamy az bedzie wiecej charow i tak ujebani w pz siedzicie.

Po drugie pierdolisz non stop ze kogos nie bylo na walce, a jeszcze cie na bitce nie widzialem - procz jednego razu gdzie zajebales loga pomiedzy swoimi, bo sie zesrales o deske XDD

z tego co widze questa na goblet tez nie zrobiles, a pierdolisz smuty ESA

Simon:

--- Cytat: OMEN KOCUR w 07 Wrzesień 2021, 20:37:01 ---
--- Cytat: Simon w 07 Wrzesień 2021, 20:28:25 ---
--- Cytat: Issei w 07 Wrzesień 2021, 09:56:56 ---
--- Cytat: OMEN KOCUR w 06 Wrzesień 2021, 19:48:45 ---
--- Cytat: Simon w 28 Sierpień 2021, 21:19:38 ---Uuu queścika nie potrafimy wykonać :< ^^

--- Koniec cytatu ---

a Ty masz done?

--- Koniec cytatu ---

Wypowiada się gość, który nawet bramki questowej nie przekroczył :)

--- Koniec cytatu ---

Zawsze wypowiadają się najwięcej ci co najmniej zrobili xd
Pamiętam jak słyszałem że żadnych questów od 4 reborna nie zrobię:p

--- Koniec cytatu ---

Po pierwsze to nic na tym otsie nie zrobiles procz jakis questow na 4 reborn gdzie tryhardowaliscie przez pare dni a my sobie elegancko poczekamy az bedzie wiecej charow i tak ujebani w pz siedzicie.

Po drugie pierdolisz non stop ze kogos nie bylo na walce, a jeszcze cie na bitce nie widzialem - procz jednego razu gdzie zajebales loga pomiedzy swoimi, bo sie zesrales o deske XDD

z tego co widze questa na goblet tez nie zrobiles, a pierdolisz smuty ESA

--- Koniec cytatu ---

Yhym ciekawe bo jakoś kojarzę bitki na zetharze czy jedną na castle cóż gdybyście się nie srali o te max lvle to były by bitki codziennie i na pewno częściej byś mnie widział no sory nie będę łaskawie czekał aż się zdecydujecie szkoda mojego czasu na czekanie na was poza tym skoro twierdzisz że nic nie zrobiłem to świadczy tylko o tym że to Ty nic nie zrobiłeś bo gdybyś coś robił to byś coś wiedział :)

Psst na lost mage armor też potrzebujecie więcej charów? bo macie całkiem dużo a coś zawsze w temple lądujecie xDD

Dawno:
Połamani na stacku z 5 cycami a próbują robić spella na 4 reb gdzie takich stackow jest w chuj xDDD

Simon:

--- Cytat: Dawno w 08 Wrzesień 2021, 12:08:36 ---Połamani na stacku z 5 cycami a próbują robić spella na 4 reb gdzie takich stackow jest w chuj xDDD

--- Koniec cytatu ---

Cyce ledwo przeszli i zajebały ich bestie xD
Ale jak będą robić non stop to może w końcu się uda o ile ich stać na to będzie xD

Lays:
Ahh te wypociny Randomow xd

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej