Here you can change website language:

Autor Wątek: SELL LOST GOBLET, ARMOR I INNE  (Przeczytany 6022 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: SELL LOST GOBLET, ARMOR I INNE
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Wrzesień 2021, 15:15:33 »
Ahh te wypociny Randomow xd

Każdy z tych randomow by cię rozjebal z zamkniętymi oczami jedna ręka bo jesteś takim szczochem


 
Osoby które lubią ten post: Simon

OMEN KOCUR

Odp: SELL LOST GOBLET, ARMOR I INNE
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Wrzesień 2021, 15:47:20 »
Uuu queścika nie potrafimy wykonać :< ^^

a Ty masz done?

Wypowiada się gość, który nawet bramki questowej nie przekroczył :)

Zawsze wypowiadają się najwięcej ci co najmniej zrobili xd
Pamiętam jak słyszałem że żadnych questów od 4 reborna nie zrobię:p

Po pierwsze to nic na tym otsie nie zrobiles procz jakis questow na 4 reborn gdzie tryhardowaliscie przez pare dni a my sobie elegancko poczekamy az bedzie wiecej charow i tak ujebani w pz siedzicie.

Po drugie pierdolisz non stop ze kogos nie bylo na walce, a jeszcze cie na bitce nie widzialem - procz jednego razu gdzie zajebales loga pomiedzy swoimi, bo sie zesrales o deske XDD

z tego co widze questa na goblet tez nie zrobiles, a pierdolisz smuty ESA

Yhym ciekawe bo jakoś kojarzę bitki na zetharze czy jedną na castle cóż gdybyście się nie srali o te max lvle to były by bitki codziennie i na pewno częściej byś mnie widział no sory nie będę łaskawie czekał aż się zdecydujecie szkoda mojego czasu na czekanie na was poza tym skoro twierdzisz że nic nie zrobiłem to świadczy tylko o tym że to Ty nic nie zrobiłeś bo gdybyś coś robił to byś coś wiedział :)

Psst na lost mage armor też potrzebujecie więcej charów? bo macie całkiem dużo a coś zawsze w temple lądujecie xDD


chlopie grasz tu 3 lata a kojarzysz 2 bitki na zetharze i 1 na castle, bo jak przychodzi co do czego to cie nie ma albo udajesz afka. Na spelle 600k nie ma parcia bo tak czy siak je zrobimy, czekamy na wiecej maxow BO BEZKARNOSC ESA
 
Osoby które lubią ten post: Sandal

KapitanBomba

Odp: SELL LOST GOBLET, ARMOR I INNE
« Odpowiedź #17 dnia: 08 Wrzesień 2021, 22:53:34 »
Ale wy przyjebani jesteście podniecacie się kurwa pixelami ja pierdole.
 
Osoby które lubią ten post: domekulp

Dawno

Odp: SELL LOST GOBLET, ARMOR I INNE
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Wrzesień 2021, 09:06:19 »
Ale Bezkarność jak sprzedaliśmy chary i wyszliśmy z OTS. Hahaha +2 dostajecie  ;)
 
Osoby które lubią ten post: Simon

Omen

Odp: SELL LOST GOBLET, ARMOR I INNE
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Wrzesień 2021, 09:18:52 »
Ale Bezkarność jak sprzedaliśmy chary i wyszliśmy z OTS. Hahaha +2 dostajecie  ;)


moment moment, historia zapetla kolo?
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: SELL LOST GOBLET, ARMOR I INNE
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Wrzesień 2021, 09:54:02 »
W tej gierce liczy się to czyj team bardziej nie ma życia prywatnego ten wygrywa, smutne ze ponad połowa ludzi z waszego teamu ma „rodziny”, żony dzieci i wogole a wy siedzicie cała noc i cały dzień na gierce zamiast spędzać wspólnie czas z rodzina.

Będziecie mieli po 70 lat, a jedyne co będziecie opowiadać wnukom to jak w wieku 25-30 lat cała noc robiliście questy, albo snejkowaliscie afk boty, gram na tej rexii już z poltorej roku ale nigdy nie widziałem takiego teamu no lifow ze potrafią robić gathery o 3 w nocy w 15 osób żeby defa przebić czy coś

Współczuje wam i waszym rodzinom tak zjebanego życia, pozdrawiam


 
Osoby które lubią ten post: Simon, KapitanBomba

KapitanBomba

Odp: SELL LOST GOBLET, ARMOR I INNE
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Wrzesień 2021, 11:12:37 »
W tej gierce liczy się to czyj team bardziej nie ma życia prywatnego ten wygrywa, smutne ze ponad połowa ludzi z waszego teamu ma „rodziny”, żony dzieci i wogole a wy siedzicie cała noc i cały dzień na gierce zamiast spędzać wspólnie czas z rodzina.

Będziecie mieli po 70 lat, a jedyne co będziecie opowiadać wnukom to jak w wieku 25-30 lat cała noc robiliście questy, albo snejkowaliscie afk boty, gram na tej rexii już z poltorej roku ale nigdy nie widziałem takiego teamu no lifow ze potrafią robić gathery o 3 w nocy w 15 osób żeby defa przebić czy coś

Współczuje wam i waszym rodzinom tak zjebanego życia, pozdrawiam
Nic dodać, nic ująć ale u nas też się tacy zdarzali.
 

Simon

Odp: SELL LOST GOBLET, ARMOR I INNE
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Wrzesień 2021, 11:50:04 »
W tej gierce liczy się to czyj team bardziej nie ma życia prywatnego ten wygrywa, smutne ze ponad połowa ludzi z waszego teamu ma „rodziny”, żony dzieci i wogole a wy siedzicie cała noc i cały dzień na gierce zamiast spędzać wspólnie czas z rodzina.

Będziecie mieli po 70 lat, a jedyne co będziecie opowiadać wnukom to jak w wieku 25-30 lat cała noc robiliście questy, albo snejkowaliscie afk boty, gram na tej rexii już z poltorej roku ale nigdy nie widziałem takiego teamu no lifow ze potrafią robić gathery o 3 w nocy w 15 osób żeby defa przebić czy coś

Współczuje wam i waszym rodzinom tak zjebanego życia, pozdrawiam

Trafiłeś w punkt 100% racji że wygrywają ci bez życia prywatnego bo niezależnie od umiejętności nawet najsłabszy gracz pokona najmocniejszego jeśli będzie siedział po 20h śmieszne ale prawdziwe xD
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: SELL LOST GOBLET, ARMOR I INNE
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Wrzesień 2021, 11:55:27 »
A no i oprócz rekordu czasów spędzanych przed komputerem, śmiało można powiedzieć ze w ilości wydanych pieniędzy tez królujecie (hunting fire, double expy, postacie za EP, postacie od sztywno, punkty od sztywno itp.

I niektórzy typu trawa czy tropeheus to pieniądze wydają w tysiącach.

Stare sztywno powinno Wam laurki wysyłać za to ze tyle się dorobili na debilach.

Mrozu podobnie gdyby z Was kasy nie miał to pewnie dawno połowa z was by perma miała za to co odpierdalacie
« Ostatnia zmiana: 10 Wrzesień 2021, 11:57:51 wysłana przez Alkoholik »


 
Osoby które lubią ten post: Simon

Mrozu

Odp: SELL LOST GOBLET, ARMOR I INNE
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Wrzesień 2021, 12:54:41 »
Nie, żeby coś, ale od Was alko też tu ludzie grube siano zostawili, a niektórzy z nich już dawno bez postaci, nie będę pisał po nickach, bo nie wypada, ale po prostu muszę tutaj wyjaśnić tę kwestię  :D. No nie powiem, ale mam kontakt z paroma osobami, mają duże firmy, albo dobrze zarabiają to i dla nich takie pieniądze nic nie znaczą  :D, bo po raz enty wypominasz komuś, że wydaje jakbyś miał kompleks na tym punkcie  :-X
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: SELL LOST GOBLET, ARMOR I INNE
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Wrzesień 2021, 13:11:16 »
Nie, żeby coś, ale od Was alko też tu ludzie grube siano zostawili, a niektórzy z nich już dawno bez postaci, nie będę pisał po nickach, bo nie wypada, ale po prostu muszę tutaj wyjaśnić tę kwestię  :D. No nie powiem, ale mam kontakt z paroma osobami, mają duże firmy, albo dobrze zarabiają to i dla nich takie pieniądze nic nie znaczą  :D, bo po raz enty wypominasz komuś, że wydaje jakbyś miał kompleks na tym punkcie  :-X

Zdziwiłbym się jakbyś się o to nie upomniał bo masz z tego hajs xD

Ale trochę zle mnie zrozumiales, wyjebane mam kto ile ma kasy czy kto jak spędza czas, ale wyzywanie kogoś od randomow, od gowien albo jaranie się ze ktoś wygrał otsa jest nie na miejscu, kiedy Ci co najwiecej szczekają żadnego chara nie wyexpili normalnie i wydali najwiecej kasy i stracili najwiecej czasu.

To tak jakbyś jeździł na kurwy i płacił im za seks a śmiał się z kogoś ze nie rucha xD

Wiadomo ze jak będzie 15 chłopa gralo, po powiedzmy 15h dziennie to prędzej czy później wygrają z 15 chłopami co gra 2h dziennie.

Prawda jest taka ze gdyby nie wydali kasy na kupione chary, nie zrobiłbyś im hunting aren za które płacili, to dawno by wyjebali xloga i skończyli grę na 1 rebornie
 

@Mrozu tak Btw sugerujesz ze ja mam kompleks na tym punkcie, ale zawsze jak mowa o kasie to Ty komentujesz xD


 
Osoby które lubią ten post: Simon

Mrozu

Odp: SELL LOST GOBLET, ARMOR I INNE
« Odpowiedź #26 dnia: 10 Wrzesień 2021, 13:14:49 »
Cytuj
Prawda jest taka ze gdyby nie wydali kasy na kupione chary, nie zrobiłbyś im hunting aren za które płacili, to dawno by wyjebali xloga i skończyli grę na 1 rebornie
Nie pamiętam kiedy weszły Hunting Areny, ale przecież ja je wymyśliłem, aby dodać, na pewno nikt od nich mi nie pisał, żebym coś takiego dodał.

Cytuj
tak Btw sugerujesz ze ja mam kompleks na tym punkcie, ale zawsze jak mowa o kasie to Ty komentujesz xD
No tak, bo często wywołujesz ten temat w takiej negatywnej moim zdaniem narracji  :D

//W tym temacie to nawet bezpośrednio mnie można powiedzieć wywołałeś to ciężko, abym nie odpowiedział  :D
« Ostatnia zmiana: 10 Wrzesień 2021, 13:18:41 wysłana przez Mrozu »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: SELL LOST GOBLET, ARMOR I INNE
« Odpowiedź #27 dnia: 10 Wrzesień 2021, 13:20:12 »
Cytuj
Prawda jest taka ze gdyby nie wydali kasy na kupione chary, nie zrobiłbyś im hunting aren za które płacili, to dawno by wyjebali xloga i skończyli grę na 1 rebornie
Nie pamiętam kiedy weszły Hunting Areny, ale przecież ja je wymyśliłem, aby dodać, na pewno nikt od nich mi nie pisał, żebym coś takiego dodał.

Cytuj
tak Btw sugerujesz ze ja mam kompleks na tym punkcie, ale zawsze jak mowa o kasie to Ty komentujesz xD
No tak, bo często wywołujesz ten temat w takiej negatywnej moim zdaniem narracji  :D

Chodzi mi o Hunting Areny o to ze gdyby nie te areny to nie mieliby zbytnio gdzie expic.

A jeżeli chodzi o negatywna narracje to nie mam tego na myśli, pracujesz jak każdy inny człowiek, masz pomysł, zaplecze wiec zarabiasz, normalna praca, sam jak kiedyś miałem otsa na 7.6 to robiłem go pod zarobek a nie żeby sobie na nim pograć.

Bardziej wkurza mnie to ze ktoś komuś ubliża ze jest gorszy, słabszy. To tak jakbyś miał 4000h w csa i śmiał się z gościa co ma 200h ze gra jak gowno, albo skiny za 5000 i śmiał się z gościa co ma skiny za 50zl ze chujowe skiny

Albo jak Omen który gra 10 lat po 12h dziennie w tibie wchodzi na Evo które stoi 3 lata i wyzywa ludzi od gowien xD


 

Mrozu

Odp: SELL LOST GOBLET, ARMOR I INNE
« Odpowiedź #28 dnia: 10 Wrzesień 2021, 13:56:15 »
No to widzisz, teraz to ubrałeś w inne słowa  :), rozumiem wszystko.
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

OMEN KOCUR

Odp: SELL LOST GOBLET, ARMOR I INNE
« Odpowiedź #29 dnia: 10 Wrzesień 2021, 15:29:55 »
Nie, żeby coś, ale od Was alko też tu ludzie grube siano zostawili, a niektórzy z nich już dawno bez postaci, nie będę pisał po nickach, bo nie wypada, ale po prostu muszę tutaj wyjaśnić tę kwestię  :D. No nie powiem, ale mam kontakt z paroma osobami, mają duże firmy, albo dobrze zarabiają to i dla nich takie pieniądze nic nie znaczą  :D, bo po raz enty wypominasz komuś, że wydaje jakbyś miał kompleks na tym punkcie  :-X

Zdziwiłbym się jakbyś się o to nie upomniał bo masz z tego hajs xD

Ale trochę zle mnie zrozumiales, wyjebane mam kto ile ma kasy czy kto jak spędza czas, ale wyzywanie kogoś od randomow, od gowien albo jaranie się ze ktoś wygrał otsa jest nie na miejscu, kiedy Ci co najwiecej szczekają żadnego chara nie wyexpili normalnie i wydali najwiecej kasy i stracili najwiecej czasu.

To tak jakbyś jeździł na kurwy i płacił im za seks a śmiał się z kogoś ze nie rucha xD

Wiadomo ze jak będzie 15 chłopa gralo, po powiedzmy 15h dziennie to prędzej czy później wygrają z 15 chłopami co gra 2h dziennie.

Prawda jest taka ze gdyby nie wydali kasy na kupione chary, nie zrobiłbyś im hunting aren za które płacili, to dawno by wyjebali xloga i skończyli grę na 1 rebornie
 

@Mrozu tak Btw sugerujesz ze ja mam kompleks na tym punkcie, ale zawsze jak mowa o kasie to Ty komentujesz xD


CHLOPIE PRZECIEZ TO AZ KREW ZALEWA XD

GDYBY WAM MROZEK NIE ZROBIL WEDEK TO BYSCIE KURWY JEBANE SIE NA 600K ZATRZYMALY A PISZESZ COS O HUNTINGACH NA KTORYCH SIEDZI BOMBA 24/H ZEGNAM NIE POZDRAWIAM