Here you can change website language:

Autor Wątek: Mrozu  (Przeczytany 6439 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Mrozu
« dnia: 02 Wrzesień 2021, 22:39:51 »
Mrozu powiedz wszystkim dlaczego dwoch gosci luruje i zabija na quescie 6 osób dostaje bana na tydzień, drugi po 5 minutach ub, a ja napisalem że to ded ots to dostałem bana na tydzien bez możliwości ub , pomijajac fakt ze jakbym zabil jednego randoma to bym pewnie dostał perma


 

Mrozu

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Wrzesień 2021, 22:50:27 »
Do tej pory nie było w brakujących kwestiach ustalonego, czy możecie sobie przeszkadzać w questach. Dogadajcie się (między gildiami), czy tam gdzie jest jakaś postać powiązana np. ze Szwedami to można im przeszkodzić (np. lurując), czy nie i dajcie mi znać.

Co do samych zabójstw to kineker w większości zabił Szwedów, dodatkowo Krzyża i Metke i za to dostał bana za 7 dni. Co ciekawe Krzyżu sam się dzisiaj zgodził, żeby ich wcześniej odbanować więc nieźle mu się odwdzięczyli  ;D
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Mrozu
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Wrzesień 2021, 22:55:06 »
Do tej pory nie było w brakujących kwestiach ustalonego, czy możecie sobie przeszkadzać w questach. Dogadajcie się (między gildiami), czy tam gdzie jest jakaś postać powiązana np. ze Szwedami to można im przeszkodzić (np. lurując), czy nie i dajcie mi znać.

Co do samych zabójstw to kineker w większości zabił Szwedów, dodatkowo Krzyża i Metke i za to dostał bana za 7 dni. Co ciekawe Krzyżu sam się dzisiaj zgodził, żeby ich wcześniej odbanować więc nieźle mu się odwdzięczyli  ;D

a okej kumplu jestes gitem


 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Mrozu
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Wrzesień 2021, 23:00:43 »
Nie wiedziałem ze te kenz scoty fortepiany itp to od szwedow


 

Simon

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Wrzesień 2021, 23:05:14 »
Do tej pory nie było w brakujących kwestiach ustalonego, czy możecie sobie przeszkadzać w questach. Dogadajcie się (między gildiami), czy tam gdzie jest jakaś postać powiązana np. ze Szwedami to można im przeszkodzić (np. lurując), czy nie i dajcie mi znać.

Co do samych zabójstw to kineker w większości zabił Szwedów, dodatkowo Krzyża i Metke i za to dostał bana za 7 dni. Co ciekawe Krzyżu sam się dzisiaj zgodził, żeby ich wcześniej odbanować więc nieźle mu się odwdzięczyli  ;D

Nie no spoko ja nie jestem randomem mieli prawo mnie zabić ale nie mają prawa zabijać randomów jeszcze żeby uniemożliwiając nam tam pójście spoko ale nie oferowali bloknięcia im czyli uniemożliwili im grę.

Idąc tym tokiem to tak na prawdę nie ma im kto pomóc : p

Ale takie pytanie jak randomy mają zrobić inne questy kiedy mało który gracz ma takie umiejętności by zrobić questy na lost city
 

Simon

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Wrzesień 2021, 23:06:40 »
Rozumiem że wystarczy że ja tam jestem i mają prawo zabijać już wtedy randomów
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

Krzychu

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Wrzesień 2021, 23:06:52 »
Do tej pory nie było w brakujących kwestiach ustalonego, czy możecie sobie przeszkadzać w questach. Dogadajcie się (między gildiami), czy tam gdzie jest jakaś postać powiązana np. ze Szwedami to można im przeszkodzić (np. lurując), czy nie i dajcie mi znać.

Co do samych zabójstw to kineker w większości zabił Szwedów, dodatkowo Krzyża i Metke i za to dostał bana za 7 dni. Co ciekawe Krzyżu sam się dzisiaj zgodził, żeby ich wcześniej odbanować więc nieźle mu się odwdzięczyli  ;D


Jak na moje to troche głupie ze przypadkowe osoby padaja bo gildie sie bija, a bez pomocy jednej z gildii questow nie zrobi.
 

Nati

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Wrzesień 2021, 23:07:33 »
Mrozu ty tak serio? Czy udajesz? Scotty, fortepiany itd to wszystko postacie Szwedów bez gildi gdzie było jasno ustalone że każda postać ma być w gildi i jakoś nie widać żeby się tego trzymali ... Co do lurowania dziś na quescie ban jest niesłuszny bo możesz sobie sprawdzić zadany dmg gdzie walnął kineker w dalentina Rune i reszte tylko dotknęło a jak oni nam lurowali z randomami lost skulla to nikt z nich bana nie dostał... Śmiech na sali albo ustalasz konkretny regulamin i każdy się go trzyma albo te bany wasze są wgl bezpodstawne
« Ostatnia zmiana: 02 Wrzesień 2021, 23:34:36 wysłana przez Mrozu »
 

Simon

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Wrzesień 2021, 23:24:13 »
Do tej pory nie było w brakujących kwestiach ustalonego, czy możecie sobie przeszkadzać w questach. Dogadajcie się (między gildiami), czy tam gdzie jest jakaś postać powiązana np. ze Szwedami to można im przeszkodzić (np. lurując), czy nie i dajcie mi znać.

Co do samych zabójstw to kineker w większości zabił Szwedów, dodatkowo Krzyża i Metke i za to dostał bana za 7 dni. Co ciekawe Krzyżu sam się dzisiaj zgodził, żeby ich wcześniej odbanować więc nieźle mu się odwdzięczyli  ;D


Jak na moje to troche głupie ze przypadkowe osoby padaja bo gildie sie bija, a bez pomocy jednej z gildii questow nie zrobi.

Gdyby zaproponowali wam rekompensatę to spoko ale zamiast tego wam grozili i wyzywali
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

Simon

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Wrzesień 2021, 23:27:55 »
Mrozu ty tak serio? Czy udajesz? Scotty, fortepiany itd to wszystko postacie Szwedów bez gildi gdzie było jasno ustalone że każda postać ma być w gildi i jakoś nie widać żeby się tego trzymali ... Co do lurowania dziś na quescie ban jest niesłuszny bo możesz sobie sprawdzić zadany dmg gdzie walnął kineker w dalentina Rune i reszte tylko dotknęło a jak oni nam lurowali z randomami lost skulla to nikt z nich bana nie dostał... Śmiech na sali albo ustalasz konkretny regulamin i każdy się go trzyma albo te bany wasze są wgl bezpodstawne

Czyli jak wezmę jakiegokolwiek randoma 1 reb 2 reb 3 reb 200k zwykły wezmę go na lost elite Hades to automatycznie staje się graczem teamu w którym jestem no spoko.

Czyli nie mogę randomom blokować questów w takim wypadku :)
« Ostatnia zmiana: 02 Wrzesień 2021, 23:34:44 wysłana przez Mrozu »
 

Nati

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Wrzesień 2021, 23:33:45 »
Ale oni się nie stali oni są więc skończ pierdolić można sprawdzać nawet ostatnie zgony gdzie ciągle zabijają nas
 

Simon

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Wrzesień 2021, 23:40:21 »
Ale oni się nie stali oni są więc skończ pierdolić można sprawdzać nawet ostatnie zgony gdzie ciągle zabijają nas

Bajeczki sobie możesz wciskać komuś innemu mi to rybka ja to rozumiem tak że nie mogę randomom pomagać bo wtedy stają się graczami z teamu
 

Nati

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #12 dnia: 02 Wrzesień 2021, 23:52:36 »
Tam randomem był tylko metka i krzychu więc nie pierdol
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

Mrozu

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Wrzesień 2021, 00:01:57 »
No właśnie jak to było z tym Lost Skullem i lurowaniem ze strony Szwedów (bo nic nie wiem)? Zresztą co to ma być, że miała być Nowa Gildia, a tam dalej nie ma wszystkich od Was tylko mają oznaczenia, a dalej się z Wami trzymają?
 
Osoby które lubią ten post: Sandal, GrubasQ

Nati

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Wrzesień 2021, 00:19:03 »
Było jasno powiedziane ma być gildia i każda postać w nich jakoś u nas potrafimy się trzymać tych zasad i wszystko daliśmy do akademii lub precedensu a u was dalej kurwa połowa lata bez gildi i ciągle trzeba wchodzić na www i sprawdzać szwed czy nie szwed niby za random się podaje ale dalej ze szwedami biegają a potem srają na forum jakimiś bajkami z palca wziętymi
Wiecznie biedni...
 
Osoby które lubią ten post: Lays