Rexia.PL > Pytania i Problemy

Mrozu

(1/9) > >>

Alkoholik:
Mrozu powiedz wszystkim dlaczego dwoch gosci luruje i zabija na quescie 6 osób dostaje bana na tydzień, drugi po 5 minutach ub, a ja napisalem że to ded ots to dostałem bana na tydzien bez możliwości ub , pomijajac fakt ze jakbym zabil jednego randoma to bym pewnie dostał perma

Mrozu:
Do tej pory nie było w brakujących kwestiach ustalonego, czy możecie sobie przeszkadzać w questach. Dogadajcie się (między gildiami), czy tam gdzie jest jakaś postać powiązana np. ze Szwedami to można im przeszkodzić (np. lurując), czy nie i dajcie mi znać.

Co do samych zabójstw to kineker w większości zabił Szwedów, dodatkowo Krzyża i Metke i za to dostał bana za 7 dni. Co ciekawe Krzyżu sam się dzisiaj zgodził, żeby ich wcześniej odbanować więc nieźle mu się odwdzięczyli  ;D

Alkoholik:

--- Cytat: Mrozu w 02 Wrzesień 2021, 22:50:27 ---Do tej pory nie było w brakujących kwestiach ustalonego, czy możecie sobie przeszkadzać w questach. Dogadajcie się (między gildiami), czy tam gdzie jest jakaś postać powiązana np. ze Szwedami to można im przeszkodzić (np. lurując), czy nie i dajcie mi znać.

Co do samych zabójstw to kineker w większości zabił Szwedów, dodatkowo Krzyża i Metke i za to dostał bana za 7 dni. Co ciekawe Krzyżu sam się dzisiaj zgodził, żeby ich wcześniej odbanować więc nieźle mu się odwdzięczyli  ;D

--- Koniec cytatu ---

a okej kumplu jestes gitem

Alkoholik:
Nie wiedziałem ze te kenz scoty fortepiany itp to od szwedow

Simon:

--- Cytat: Mrozu w 02 Wrzesień 2021, 22:50:27 ---Do tej pory nie było w brakujących kwestiach ustalonego, czy możecie sobie przeszkadzać w questach. Dogadajcie się (między gildiami), czy tam gdzie jest jakaś postać powiązana np. ze Szwedami to można im przeszkodzić (np. lurując), czy nie i dajcie mi znać.

Co do samych zabójstw to kineker w większości zabił Szwedów, dodatkowo Krzyża i Metke i za to dostał bana za 7 dni. Co ciekawe Krzyżu sam się dzisiaj zgodził, żeby ich wcześniej odbanować więc nieźle mu się odwdzięczyli  ;D

--- Koniec cytatu ---

Nie no spoko ja nie jestem randomem mieli prawo mnie zabić ale nie mają prawa zabijać randomów jeszcze żeby uniemożliwiając nam tam pójście spoko ale nie oferowali bloknięcia im czyli uniemożliwili im grę.

Idąc tym tokiem to tak na prawdę nie ma im kto pomóc : p

Ale takie pytanie jak randomy mają zrobić inne questy kiedy mało który gracz ma takie umiejętności by zrobić questy na lost city

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej