Rexia.PL > Pytania i Problemy

Mrozu

<< < (3/9) > >>

Nati:
Ale oni się nie stali oni są więc skończ pierdolić można sprawdzać nawet ostatnie zgony gdzie ciągle zabijają nas

Simon:

--- Cytat: Ebe w 02 Wrzesień 2021, 23:33:45 ---Ale oni się nie stali oni są więc skończ pierdolić można sprawdzać nawet ostatnie zgony gdzie ciągle zabijają nas

--- Koniec cytatu ---

Bajeczki sobie możesz wciskać komuś innemu mi to rybka ja to rozumiem tak że nie mogę randomom pomagać bo wtedy stają się graczami z teamu

Nati:
Tam randomem był tylko metka i krzychu więc nie pierdol

Mrozu:
No właśnie jak to było z tym Lost Skullem i lurowaniem ze strony Szwedów (bo nic nie wiem)? Zresztą co to ma być, że miała być Nowa Gildia, a tam dalej nie ma wszystkich od Was tylko mają oznaczenia, a dalej się z Wami trzymają?

Nati:
Było jasno powiedziane ma być gildia i każda postać w nich jakoś u nas potrafimy się trzymać tych zasad i wszystko daliśmy do akademii lub precedensu a u was dalej kurwa połowa lata bez gildi i ciągle trzeba wchodzić na www i sprawdzać szwed czy nie szwed niby za random się podaje ale dalej ze szwedami biegają a potem srają na forum jakimiś bajkami z palca wziętymi
Wiecznie biedni...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej