Rexia.PL > Pytania i Problemy

Mrozu

<< < (4/9) > >>

Nati:
Jak jak było tak samo jak dziś robiliśmy questa gdzie znajdowały się też z 3 randomow wpadli i zajebali prawie wszystkich to samo było lurowanie itd
Więc niech siorbią wora bo kurwy same siebie nie widzą co robią i nie podpierdala się ich za każdym razem ten zrobił to a tamten to

Mrozu:
No w sumie, liczę na jakiś dobry argument do rana z tą gildią, inaczej się biorę za tych niezrzeszonych Szwedów  ;D

Simon:

--- Cytat: Mrozu w 03 Wrzesień 2021, 00:01:57 ---No właśnie jak to było z tym Lost Skullem i lurowaniem ze strony Szwedów (bo nic nie wiem)? Zresztą co to ma być, że miała być Nowa Gildia, a tam dalej nie ma wszystkich od Was tylko mają oznaczenia, a dalej się z Wami trzymają?

--- Koniec cytatu ---

Nelixus Sir Metka Fortepian Krzychu Ms byli randomami a co do gildi to ja za nią nie odpowiadam ja tylko se gram 4fun i na bitki chodzę jak są ja tam jestem w gildi jak zresztą sam mi kazałeś xd
Co do lost skulla nie wiem nic.
Gracze spoza teamu mnie często proszą by im w czymś pomóc to jak mam czas to pomagam spoko mnie zabili ale skoro mnie zabili powinni im skończyć ten quest a zamiast tego grozili.

Jak na moje w tym przypadku powinieneś im dać bana za uniemożliwienie im questa bo skoro mnie chcieli zabić a ja im pomagałem to oni powinni im pomóc.
No chyba że mają sobie sami radzić bo idąc ze mną ingerują się w teamy no to w ten sposób ich mocno zniechęcisz do gry zresztą na queście był członek z administracji więc co tam się wydarzyło wszystko jest wiadome bo nawet on padł

Simon:

--- Cytat: Ebe w 03 Wrzesień 2021, 00:19:03 ---Było jasno powiedziane ma być gildia i każda postać w nich jakoś u nas potrafimy się trzymać tych zasad i wszystko daliśmy do akademii lub precedensu a u was dalej kurwa połowa lata bez gildi i ciągle trzeba wchodzić na www i sprawdzać szwed czy nie szwed niby za random się podaje ale dalej ze szwedami biegają a potem srają na forum jakimiś bajkami z palca wziętymi
Wiecznie biedni...

--- Koniec cytatu ---

Muszę Ci tu przyznać racje a i też powiedzieć że jesteś nie fair bo używacie vps w celu udawania randomów by wyexpić postacie w skrócie ogarnęliście wałek

Przykład
Kai to char Grzechulinek
Flary expiony jako random niby kupiony a char Sandała albo Freepsa
Czy używanie vps w celu zabijania powyżej 4 mc
Ja się dziwie że mrozu tego jeszcze wykrył
Polecam Ci mrozu dogłębnie sprawdzić to bo bardzo dziwne że niektóre chary expią i mają status randoma a nagle są w precedensie bądź zostały niby sprzedane
I co ciekawe na nich siedzi sandał albo trawa :)

Simon:

--- Cytat: Mrozu w 03 Wrzesień 2021, 00:33:11 ---No w sumie, liczę na jakiś dobry argument do rana z tą gildią, inaczej się biorę za tych niezrzeszonych Szwedów  ;D

--- Koniec cytatu ---

Co do gildi jak kazałeś mi dołączyć tak jestem dlaczego ich nie ma nw nie wnikam nie moja sprawa większość już nie gra bitek nie ma nawet jak chcesz mogę opuścić tą gildię i zostać randomem bo to czy w niej jestem czy nie nie ma znaczenia bo nic się nie będzie działo zbytnio jeśli przeciwny team nie będzie w miarę regularnie wychodził

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej