Rexia.PL > Pytania i Problemy

Mrozu

<< < (8/9) > >>

krist154:
Randomem byłem ja metka i mój drugi char fortepian kupione na nieużywane mrozu SB może sprawdzić :)) a resztę niewiem nieznam

OMEN KOCUR:

--- Cytat: Alkoholik w 03 Wrzesień 2021, 12:10:54 ---
--- Cytat: OMEN KOCUR w 03 Wrzesień 2021, 11:07:30 ---
--- Cytat: Alkoholik w 03 Wrzesień 2021, 10:18:57 ---Chłopie wbiłem na 5 minut zabiłem 3 osoby a wy mnie w 8 goniliscie i zabiliście i się jarasz XD

--- Koniec cytatu ---

Nie jaram sie bo takiego raka zabic to zadna frajda, smieszy mnie tylko ze piszesz cos o pvp, a nswet destro w bp nie nosisz, elegancko wyjasniony teraz pozwalam ci juz zamknac pizde

--- Koniec cytatu ---

Wystarczy na ciebie spojrzeć i wiadomo ze ciebie życie codziennie wyjaśnia

--- Koniec cytatu ---


Wystarczy zobaczyc co piszesz i chlopy z automatu wiedza ze rudy i niedojebany

OMEN KOCUR:

--- Cytat: krist154 w 03 Wrzesień 2021, 12:18:23 ---Randomem byłem ja metka i mój drugi char fortepian kupione na nieużywane mrozu SB może sprawdzić :)) a resztę niewiem nieznam

--- Koniec cytatu ---

krzychu padl od samych cycow a fortepian od holy runy i cycow :D

Mrozu:
No gdyby Krzyżu padł od samych cyców to by Kineker nie wyłapał bana, w logach był dmg od kinekera, a czy to z holy zadał czy z targeta nie ma znaczenia.

OMEN KOCUR:

--- Cytat: Mrozu w 03 Wrzesień 2021, 13:32:03 ---No gdyby Krzyżu padł od samych cyców to by Kineker nie wyłapał bana, w logach był dmg od kinekera, a czy to z holy zadał czy z targeta nie ma znaczenia.

--- Koniec cytatu ---

To wez ziomek te cyce ogarnij bo biegaja jakby syndrom alkoholika mialy, stoja w miejscu nic nie robia tylko z daleka strzalaja, a po 10sec lag mozgu ustepuje i podbiegaja. Teraz najwazniejsze pytanie? na chuj one kurwa znikaja? XDD

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej