Rexia.PL > Pytania i Problemy

Mrozu

<< < (2/9) > >>

Simon:
Rozumiem że wystarczy że ja tam jestem i mają prawo zabijać już wtedy randomów

Krzychu:

--- Cytat: Mrozu w 02 Wrzesień 2021, 22:50:27 ---Do tej pory nie było w brakujących kwestiach ustalonego, czy możecie sobie przeszkadzać w questach. Dogadajcie się (między gildiami), czy tam gdzie jest jakaś postać powiązana np. ze Szwedami to można im przeszkodzić (np. lurując), czy nie i dajcie mi znać.

Co do samych zabójstw to kineker w większości zabił Szwedów, dodatkowo Krzyża i Metke i za to dostał bana za 7 dni. Co ciekawe Krzyżu sam się dzisiaj zgodził, żeby ich wcześniej odbanować więc nieźle mu się odwdzięczyli  ;D

--- Koniec cytatu ---


Jak na moje to troche głupie ze przypadkowe osoby padaja bo gildie sie bija, a bez pomocy jednej z gildii questow nie zrobi.

Nati:
Mrozu ty tak serio? Czy udajesz? Scotty, fortepiany itd to wszystko postacie Szwedów bez gildi gdzie było jasno ustalone że każda postać ma być w gildi i jakoś nie widać żeby się tego trzymali ... Co do lurowania dziś na quescie ban jest niesłuszny bo możesz sobie sprawdzić zadany dmg gdzie walnął kineker w dalentina Rune i reszte tylko dotknęło a jak oni nam lurowali z randomami lost skulla to nikt z nich bana nie dostał... Śmiech na sali albo ustalasz konkretny regulamin i każdy się go trzyma albo te bany wasze są wgl bezpodstawne

Simon:

--- Cytat: Krzychu w 02 Wrzesień 2021, 23:06:52 ---
--- Cytat: Mrozu w 02 Wrzesień 2021, 22:50:27 ---Do tej pory nie było w brakujących kwestiach ustalonego, czy możecie sobie przeszkadzać w questach. Dogadajcie się (między gildiami), czy tam gdzie jest jakaś postać powiązana np. ze Szwedami to można im przeszkodzić (np. lurując), czy nie i dajcie mi znać.

Co do samych zabójstw to kineker w większości zabił Szwedów, dodatkowo Krzyża i Metke i za to dostał bana za 7 dni. Co ciekawe Krzyżu sam się dzisiaj zgodził, żeby ich wcześniej odbanować więc nieźle mu się odwdzięczyli  ;D

--- Koniec cytatu ---


Jak na moje to troche głupie ze przypadkowe osoby padaja bo gildie sie bija, a bez pomocy jednej z gildii questow nie zrobi.

--- Koniec cytatu ---

Gdyby zaproponowali wam rekompensatę to spoko ale zamiast tego wam grozili i wyzywali

Simon:

--- Cytat: Ebe w 02 Wrzesień 2021, 23:07:33 ---Mrozu ty tak serio? Czy udajesz? Scotty, fortepiany itd to wszystko postacie Szwedów bez gildi gdzie było jasno ustalone że każda postać ma być w gildi i jakoś nie widać żeby się tego trzymali ... Co do lurowania dziś na quescie ban jest niesłuszny bo możesz sobie sprawdzić zadany dmg gdzie walnął kineker w dalentina Rune i reszte tylko dotknęło a jak oni nam lurowali z randomami lost skulla to nikt z nich bana nie dostał... Śmiech na sali albo ustalasz konkretny regulamin i każdy się go trzyma albo te bany wasze są wgl bezpodstawne

--- Koniec cytatu ---

Czyli jak wezmę jakiegokolwiek randoma 1 reb 2 reb 3 reb 200k zwykły wezmę go na lost elite Hades to automatycznie staje się graczem teamu w którym jestem no spoko.

Czyli nie mogę randomom blokować questów w takim wypadku :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej