Rexia.PL > Ogólne

Przeszkadzanie w questach

(1/13) > >>

Mrozu:
Tak jak w pytaniu, czyli np. idą sobie chłopaki z bez precedensu i mają ze sobą jakiegoś randoma, wpada ktoś od szwedów i im luruje, albo zabijają wszystkich oprócz randoma, bo gdyby zabił randoma to i tak, by dostał bana. Ogólnie chodzi o całkowity zakaz przeszkadzania w questach, nieważne, czy ktoś idzie z randomem, czy nie, bo tak to gdyby zakaz nie dotyczył chodzenia z randomami, to za każdym razem takie szwedy brałyby jakiegoś sir metka, a precedensy kickdowna.

OMEN KOCUR:

--- Cytat: Mrozu w 03 Wrzesień 2021, 09:25:05 ---Tak jak w pytaniu, czyli np. idą sobie chłopaki z bez precedensu i mają ze sobą jakiegoś randoma, wpada ktoś od szwedów i im luruje, albo zabijają wszystkich oprócz randoma, bo gdyby zabił randoma to i tak, by dostał bana. Ogólnie chodzi o całkowity zakaz przeszkadzania w questach, nieważne, czy ktoś idzie z randomem, czy nie, bo tak to gdyby zakaz nie dotyczył chodzenia z randomami, to za każdym razem takie szwedy brałyby jakiegoś sir metka, a precedensy kickdowna.

--- Koniec cytatu ---

Calkowity zakaz przeszkadzania na questach? Czyli co, ida sobie szwedzi, a ja ide obok i im dopinguje ta? Bo ani oni mnie nie moga zabic ani ja ich bo tez chce zrobic questa XDDD

Mrozu:
No, bo jak inaczej? W sensie to nie musi oczywiście wejść, ale był płacz wczoraj no to sobie sami zadecydujcie, bo Wy tak samo do mnie piszecie jak Wam Szwedy nie dają zrobić jakiegoś questa.

Lolkazapale889:
Mrozu jaki jest termin zakonczenia tego glosowania???

Mrozu:
Nie ma, myślę, że w ciągu trzech dni zadecyduje, ankieta ma mi w tym pomóc. Będę miał do czego się odwoływać jak będzie płacz, typu "bo onii nas zabili, a my tylko pomagaliśmy  :'( :'("

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej