Rexia.PL > Pytania i Problemy

Przeszkadzanie w questach

<< < (2/13) > >>

OMEN KOCUR:
Ja bym sie tego nie tykal bo niedlugo prawnicy Ci regulamin beda pisac :D

Alkoholik:

--- Cytat: OMEN KOCUR w 03 Wrzesień 2021, 10:06:17 ---Ja bym sie tego nie tykal bo niedlugo prawnicy Ci regulamin beda pisac :D

--- Koniec cytatu ---

Jaki lizodup xD banik na tydzień wylapany i dupa już zmiękła to trzeba dupe wylizać XDD gdzie twoje wypracowanie na temat wytłumaczenia dlaczego ich zabiłeś, czemu usunalaes ?

OMEN KOCUR:

--- Cytat: Alkoholik w 03 Wrzesień 2021, 10:09:35 ---
--- Cytat: OMEN KOCUR w 03 Wrzesień 2021, 10:06:17 ---Ja bym sie tego nie tykal bo niedlugo prawnicy Ci regulamin beda pisac :D

--- Koniec cytatu ---

Jaki lizodup xD banik na tydzień wylapany i dupa już zmiękła to trzeba dupe wylizać XDD gdzie twoje wypracowanie na temat wytłumaczenia dlaczego ich zabiłeś, czemu usunalaes ?

--- Koniec cytatu ---

pukpuk kto tam? na pewno nie IQ alkoholika, bo dawno wyparowalo.

A usunalem bo wlasnie taki kretyn jak ty i tak tego nie zrozumie.

Masz moze jakis pomysl jeszcze co wprowadzic na otsika czy po pomysle o rownej cenie blessow na wszystkich rebach zostales wystarczajaco wysmiany i zamknales sie w sobie?

Lolkazapale889:

--- Cytat: Mrozu w 03 Wrzesień 2021, 09:55:27 ---Nie ma, myślę, że w ciągu trzech dni zadecyduje, ankieta ma mi w tym pomóc. Będę miał do czego się odwoływać jak będzie płacz, typu "bo onii nas zabili, a my tylko pomagaliśmy  :'( :'("

--- Koniec cytatu ---



To rozumie ze do czasu podjecia twojej decyzji nadal moza przeszkadzac w questach tylko co uwazac na KRZYZA ???

Mrozu:
Z tego co widzę po głosach to dalej będzie można, ale tak możecie sobie dalej przeszkadzać tylko nie używajcie holy, bo Wam potem zaliczy takiego Krzyża  :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej