Rexia.PL > Pytania i Problemy

MROZU WYJAŚNISZ?

<< < (6/6)

HegeLu:
jaja na tej rexi na chuj tu grac w ogole xd

Wedkarz:
Ile razy jeszcze ma Wam Szanowny Mrozu powtórzyć, że na Bossie o nazwie zethar oraz predator i Nowe expowisko Pthero nie obowiązuje podpunkt odnośnie pvp&Random .Kłania się czytanie ze zrozumieniem.
A jeżeli Kibic Was najebał i w dodatku EK to nic tylko pozostaje się z tego pośmiać 😂  > Inna sytuacja ( jeżeli byłby po za tymi strefami pvp)

PS. Tak może pójść Gienek z józkiem z pod depo i najebać wszystkich na bossie i dalej wrócić na browara na konar pod depo i się śmiać i mieć wyjebane bo jest Randomem.

Też tak możesz, wystosuj petycje do Włodarza Rexii o bycie randomem. W czym problem ?

Sandał czego nie rozumiesz ? 😀

Sandal:

--- Cytat: Wedkarz w 04 Wrzesień 2021, 19:37:56 ---Ile razy jeszcze ma Wam Szanowny Mrozu powtórzyć, że na Bossie o nazwie zethar oraz predator i Nowe expowisko Pthero nie obowiązuje podpunkt odnośnie pvp&Random .Kłania się czytanie ze zrozumieniem.
A jeżeli Kibic Was najebał i w dodatku EK to nic tylko pozostaje się z tego pośmiać 😂  > Inna sytuacja ( jeżeli byłby po za tymi strefami pvp)

PS. Tak może pójść Gienek z józkiem z pod depo i najebać wszystkich na bossie i dalej wrócić na browara na konar pod depo i się śmiać i mieć wyjebane bo jest Randomem.

Też tak możesz, wystosuj petycje do Włodarza Rexii o bycie randomem. W czym problem ?

Sandał czego nie rozumiesz ? 😀

--- Koniec cytatu ---

czy ja napisałem że czegoś nie rozumiem ?  odpowiedziałem gościowi odnośnie ptero a widać coś masz problem z czytaniem ze zrozumieniem  :D

domekulp:
zamykam bo sandal jest pojebany i będzie cały czas tu spamił

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej