Rexia.PL > Pytania i Problemy

MROZU WYJAŚNISZ?

<< < (2/6) > >>

domekulp:
no widze mrozu ze masz wyjebane totalnie a jakos kickdown nawet dzis na bossie byl z nimi a tak jak mówią przecież z nimi nie gra
https://imgur.com/L1NjDnz

Mrozu:
Kurcze, z nimi jest ciężka sytuacja, bo on z nimi niby nie jest, przynajmniej się tak zarzekał, ale widzę, że do bycia randomem dalej się nie zgłosił. Co do bossa no to tam to działa tak jak na predatorze czyli nie obowiązują te zasady z randomami. No zrobił niby to na co mu pozwoliłem, bo nawet mi screena podesłał  :D

domekulp:

--- Cytat: Mrozu w 03 Wrzesień 2021, 21:42:59 ---Kurcze, z nimi jest ciężka sytuacja, bo on z nimi niby nie jest, przynajmniej się tak zarzekał, ale widzę, że do bycia randomem dalej się nie zgłosił. Co do bossa no to tam to działa tak jak na predatorze czyli nie obowiązują te zasady z randomami. No zrobił niby to na co mu pozwoliłem, bo nawet mi screena podesłał  :D

--- Koniec cytatu ---
a sytuacja z supportem halo? manasowal normalne profesje podczas walki

Alkoholik:

--- Cytat: Mrozu w 03 Wrzesień 2021, 21:42:59 ---Kurcze, z nimi jest ciężka sytuacja, bo on z nimi niby nie jest, przynajmniej się tak zarzekał, ale widzę, że do bycia randomem dalej się nie zgłosił. Co do bossa no to tam to działa tak jak na predatorze czyli nie obowiązują te zasady z randomami. No zrobił niby to na co mu pozwoliłem, bo nawet mi screena podesłał  :D
[/quote

przecież dzisiaj był z nimi na walce na predatorze xD
--- Koniec cytatu ---

Simon:

--- Cytat: Mrozu w 03 Wrzesień 2021, 21:42:59 ---Kurcze, z nimi jest ciężka sytuacja, bo on z nimi niby nie jest, przynajmniej się tak zarzekał, ale widzę, że do bycia randomem dalej się nie zgłosił. Co do bossa no to tam to działa tak jak na predatorze czyli nie obowiązują te zasady z randomami. No zrobił niby to na co mu pozwoliłem, bo nawet mi screena podesłał  :D

--- Koniec cytatu ---

Kickdown był w precedensie a czemu nie jest w gildi nie wiem i nie jest randomem bo sam pozwoliłeś mi go zabić czy tam komuś kto ze mną był

Również może być tak że to nie jest jego main tylko noob char i ten char jest podkładką na questy czy coś bo jest niby randomem :) Skoro nie ma zgłoszenia na stronie że chce być graczem non pvp to jest coś na rzeczy tak jak np ten Flary który ma bank nie został kupiony tylko jakiś wał poszedł bo na nim siedział Freeps albo Sandał : p

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej