Here you can change website language:

Autor Wątek: SELL CHARKI EK/RP/ED  (Przeczytany 10913 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

OMEN KOCUR

Odp: SELL CHARKI EK/RP/ED
« Odpowiedź #45 dnia: 16 Wrzesień 2021, 08:01:14 »
Ja pierdole ty serio jesteś tępy, chodziło mi o wbite lvle jebana amebo bez mózgu mój pies jest mądrzejszy od ciebie


a no tak teraz to ma faktycznie sens












ja pierdole co za zjeb genetyczny XD
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: SELL CHARKI EK/RP/ED
« Odpowiedź #46 dnia: 16 Wrzesień 2021, 08:32:36 »
Ja pierdole ty serio jesteś tępy, chodziło mi o wbite lvle jebana amebo bez mózgu mój pies jest mądrzejszy od ciebie


a no tak teraz to ma faktycznie sens












ja pierdole co za zjeb genetyczny XD

Wkoncu się przyznałeś ze jesteś debilem


 

OMEN KOCUR

Odp: SELL CHARKI EK/RP/ED
« Odpowiedź #47 dnia: 16 Wrzesień 2021, 09:28:57 »
Ja pierdole ty serio jesteś tępy, chodziło mi o wbite lvle jebana amebo bez mózgu mój pies jest mądrzejszy od ciebie


a no tak teraz to ma faktycznie sens












ja pierdole co za zjeb genetyczny XD

Wkoncu się przyznałeś ze jesteś debilem


w koncu przyznalem ze jestes jeszcze gorszym braindeadem niz myslalem

chlop polamany w gierce siedzi i pierdoli glupoty na forum

jak pogodzisz psychiatryk ze szkola?
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: SELL CHARKI EK/RP/ED
« Odpowiedź #48 dnia: 16 Wrzesień 2021, 10:24:06 »
Łamie to twoich kolegów od 3 dni kiedy ty udajesz afka xD


 

OMEN KOCUR

Odp: SELL CHARKI EK/RP/ED
« Odpowiedź #49 dnia: 16 Wrzesień 2021, 11:20:38 »
Łamie to twoich kolegów od 3 dni kiedy ty udajesz afka xD


Myslalem ze xloga wyjebales pol roku temu bo ciagle piszess ze tu nie grasz, smutne masz zycie. Goscie zalogowali na jakis zamek zabili z 5 osob i chlop pisze ze od 3dni ludzi lamie gdzie jedne co zlamales w zyciu to rece dlatego taki mierny jestes.

dokoncz slowo  DOMI...













NANDO ESAAA
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: SELL CHARKI EK/RP/ED
« Odpowiedź #50 dnia: 16 Wrzesień 2021, 13:16:50 »
Goście zalogowali na jakiś zamek xD czyli zrobilismy to co wy robiliście od 8 miesięcy

Takie macie dominando ze od 3 dni żadnego oporu, dominando to wy macie o 3 w nocy jak normalni ludzi śpią kurwy


 

Omen

Odp: SELL CHARKI EK/RP/ED
« Odpowiedź #51 dnia: 16 Wrzesień 2021, 13:24:41 »
Goście zalogowali na jakiś zamek xD czyli zrobilismy to co wy robiliście od 8 miesięcy

Takie macie dominando ze od 3 dni żadnego oporu, dominando to wy macie o 3 w nocy jak normalni ludzi śpią kurwy


od 8 miesiecy graliscie na pustym otsie pseudo dominatorze tibijski

mowi to chlop gdzie jego druzynka robila gathery o 3 zeby sobie nocke postawic jak w sztywno gralo ostatnich osob XDDDD

takze teraz juz mozesz smialo sie wieszac piesku


ESA DOMINANDO
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: SELL CHARKI EK/RP/ED
« Odpowiedź #52 dnia: 16 Wrzesień 2021, 16:46:04 »
Ziomek na palcach jednej ręki mogę policzyć kto u nas nocki walił a wy w 15 gathery o 3 w nocy macie

ale zamknij już pizde tym omenem bo 3 dni afka udajesz i nie wychodzisz z kompanami się pobić,  bo żeby coś zrobić musisz pozbierać kolegów z 7 dniowym wyprzedzeniem żeby coś zdziałać bo wiesz ze z tymi gownami bez dwukrotnej przewagi szybko dostaniecie w pizde

Jak napisałeś już do kolegów ? czy dalej maja cię w chuju bo jesteś frajerem i tylko jerry wbije
« Ostatnia zmiana: 16 Wrzesień 2021, 17:14:27 wysłana przez Alkoholik »


 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: SELL CHARKI EK/RP/ED
« Odpowiedź #53 dnia: 16 Wrzesień 2021, 20:13:17 »
Heheh podobno nawet jerry dziś xloga w czasie bitki zajebal jak zobaczył co odpierdalacie xD


 

OMEN KOCUR

Odp: SELL CHARKI EK/RP/ED
« Odpowiedź #54 dnia: 17 Wrzesień 2021, 09:19:14 »
Heheh podobno nawet jerry dziś xloga w czasie bitki zajebal jak zobaczył co odpierdalacie xD

a ty podobno sie zapisales do psychologa ale cie wyjebal bo nie ma juz dla ceibie szansy
 

OMEN KOCUR

Odp: SELL CHARKI EK/RP/ED
« Odpowiedź #55 dnia: 17 Wrzesień 2021, 09:28:25 »
Ziomek na palcach jednej ręki mogę policzyć kto u nas nocki walił a wy w 15 gathery o 3 w nocy macie

ale zamknij już pizde tym omenem bo 3 dni afka udajesz i nie wychodzisz z kompanami się pobić,  bo żeby coś zrobić musisz pozbierać kolegów z 7 dniowym wyprzedzeniem żeby coś zdziałać bo wiesz ze z tymi gownami bez dwukrotnej przewagi szybko dostaniecie w pizde

Jak napisałeś już do kolegów ? czy dalej maja cię w chuju bo jesteś frajerem i tylko jerry wbije


otrzasnij sie dzieciaczku, wyjdz z domu, wyloguj sie z forum poczuj troche powietrza, a nie siedzisz zamkniety w jaskini i cie matka karmi przez skrzynke na listy w drzwiach.

pozbieraly randomy ludzi po otsach bo na cipe od 90% ludzi co gra na rexi dla funu XDDD a potem spamuja ze ja zbieram, ja pierdole ale hipokryci XD ewidentnie do uratowania gatunku zostala ci lina
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: SELL CHARKI EK/RP/ED
« Odpowiedź #56 dnia: 17 Wrzesień 2021, 15:02:40 »
Co ty pierdolisz na początku t4 biliśmy się w 10 i dostawaliście na pizde a było was 15, później dobiegł tylko cynio divine i jeszcze jedna osoba to już wogole totalna dominacja była

Wołamy bo mamy kogo, a ty wołasz i tylko jerry wszedł bo reszta ma cię w pizdzie bo jesteś gownem, chociaż po wczorajszej bitce sam jerry napisał ze z wami nie ma sensu


 

OMEN KOCUR

Odp: SELL CHARKI EK/RP/ED
« Odpowiedź #57 dnia: 18 Wrzesień 2021, 07:39:46 »
Co ty pierdolisz na początku t4 biliśmy się w 10 i dostawaliście na pizde a było was 15, później dobiegł tylko cynio divine i jeszcze jedna osoba to już wogole totalna dominacja była

Wołamy bo mamy kogo, a ty wołasz i tylko jerry wszedł bo reszta ma cię w pizdzie bo jesteś gownem, chociaż po wczorajszej bitce sam jerry napisał ze z wami nie ma sensu


Pierw placza bo wolamy my teraz oni cwaniacza bo maja kogo XDDDDDDDDDD

Nikogo randomico nie wolam jerry to braciak a z ciebie sie smieja nawet twoi kolezcy to sobie wyobraz jakim musisz byc sciekiem. I ja potwierdzam slowa braciaka - z nimi nie ma sensu ESA
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: SELL CHARKI EK/RP/ED
« Odpowiedź #58 dnia: 18 Wrzesień 2021, 07:50:14 »
Dobra zatkaj pizde wyjasnieni jesteście już wystarczająco, pisałeś dominando wróciłem na otsa i pokazałem ci twoje dominando, pozdrawiam


 

OMEN KOCUR

Odp: SELL CHARKI EK/RP/ED
« Odpowiedź #59 dnia: 18 Wrzesień 2021, 07:57:17 »
Dobra zatkaj pizde wyjasnieni jesteście już wystarczająco, pisałeś dominando wróciłem na otsa i pokazałem ci twoje dominando, pozdrawiam


ziomek nie masz nawet podjazdu do mnie ale ok mysl ze jestes kims


DOMINANDO AJEEE