Rexia.PL > Handel

SELL CHARKI EK/RP/ED

<< < (12/14) > >>

OMEN KOCUR:

--- Cytat: Alkoholik w 16 Wrzesień 2021, 16:46:04 ---Ziomek na palcach jednej ręki mogę policzyć kto u nas nocki walił a wy w 15 gathery o 3 w nocy macie

ale zamknij już pizde tym omenem bo 3 dni afka udajesz i nie wychodzisz z kompanami się pobić,  bo żeby coś zrobić musisz pozbierać kolegów z 7 dniowym wyprzedzeniem żeby coś zdziałać bo wiesz ze z tymi gownami bez dwukrotnej przewagi szybko dostaniecie w pizde

Jak napisałeś już do kolegów ? czy dalej maja cię w chuju bo jesteś frajerem i tylko jerry wbije

--- Koniec cytatu ---


otrzasnij sie dzieciaczku, wyjdz z domu, wyloguj sie z forum poczuj troche powietrza, a nie siedzisz zamkniety w jaskini i cie matka karmi przez skrzynke na listy w drzwiach.

pozbieraly randomy ludzi po otsach bo na cipe od 90% ludzi co gra na rexi dla funu XDDD a potem spamuja ze ja zbieram, ja pierdole ale hipokryci XD ewidentnie do uratowania gatunku zostala ci lina

Alkoholik:
Co ty pierdolisz na początku t4 biliśmy się w 10 i dostawaliście na pizde a było was 15, później dobiegł tylko cynio divine i jeszcze jedna osoba to już wogole totalna dominacja była

Wołamy bo mamy kogo, a ty wołasz i tylko jerry wszedł bo reszta ma cię w pizdzie bo jesteś gownem, chociaż po wczorajszej bitce sam jerry napisał ze z wami nie ma sensu

OMEN KOCUR:

--- Cytat: Alkoholik w 17 Wrzesień 2021, 15:02:40 ---Co ty pierdolisz na początku t4 biliśmy się w 10 i dostawaliście na pizde a było was 15, później dobiegł tylko cynio divine i jeszcze jedna osoba to już wogole totalna dominacja była

Wołamy bo mamy kogo, a ty wołasz i tylko jerry wszedł bo reszta ma cię w pizdzie bo jesteś gownem, chociaż po wczorajszej bitce sam jerry napisał ze z wami nie ma sensu

--- Koniec cytatu ---


Pierw placza bo wolamy my teraz oni cwaniacza bo maja kogo XDDDDDDDDDD

Nikogo randomico nie wolam jerry to braciak a z ciebie sie smieja nawet twoi kolezcy to sobie wyobraz jakim musisz byc sciekiem. I ja potwierdzam slowa braciaka - z nimi nie ma sensu ESA

Alkoholik:
Dobra zatkaj pizde wyjasnieni jesteście już wystarczająco, pisałeś dominando wróciłem na otsa i pokazałem ci twoje dominando, pozdrawiam

OMEN KOCUR:

--- Cytat: Alkoholik w 18 Wrzesień 2021, 07:50:14 ---Dobra zatkaj pizde wyjasnieni jesteście już wystarczająco, pisałeś dominando wróciłem na otsa i pokazałem ci twoje dominando, pozdrawiam

--- Koniec cytatu ---


ziomek nie masz nawet podjazdu do mnie ale ok mysl ze jestes kims


DOMINANDO AJEEE

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej