Rexia.PL > Handel

SELL CHARKI EK/RP/ED

<< < (13/14) > >>

Alkoholik:
Nie mówię ze jestem lepszy bo tak nie sadze l, bo ja nie gram po 15h dziennie przez pół życia, to ciężko żebym był na poziomie kogoś co tyle gra

Ale jak na swój staż to i twk jesteś gownem i farmazonem a dominację macie o 3 w nocy albo jak się randomowo zgatherujrcie o 13:21

Postaw opór na normalnym gatherze o 21:00 i wygraj a później mów o dominacji

OMEN KOCUR:

--- Cytat: Alkoholik w 18 Wrzesień 2021, 09:47:01 ---Nie mówię ze jestem lepszy bo tak nie sadze l, bo ja nie gram po 15h dziennie przez pół życia, to ciężko żebym był na poziomie kogoś co tyle gra

Ale jak na swój staż to i twk jesteś gownem i farmazonem a dominację macie o 3 w nocy albo jak się randomowo zgatherujrcie o 13:21

Postaw opór na normalnym gatherze o 21:00 i wygraj a później mów o dominacji

--- Koniec cytatu ---


Nikt tu nie gra po 15h dziennie farmazonie, kazdy ci lamie rece, sam psizesz ze nie umiesz grac i nie ogarniasz ostro a masz czelnosc sie wypowiadac nieudaczniku XDD

chlopy posciagaja masowe ze wszystkich teamow gdzie jest was 17 na bitce jak wczoraj, nas ledwo 13 a i tak piszecie ze was bylo 5 a nas 20 XDD co za kurwa downsyndromy



DOMINANDO AJEEE

Alkoholik:
Po co z tobą dyskutować jak ty od roku to samo

Problemy z liczeniem, jesteś godem, dominando

Jak dla ciebie 3 wagony to 15 osób to pozdrawiam

Po roku dyskusji z tobą chyba już odbijam bo żeby z tobą się kłócić musiałbym nagrywać każda bitkę i screenowac żebyś potem nie pierdolil takich farmazonów jak pierdolisz

Co tam ze wystarczy wejść w war moda i policzyć ile was a ile nas , was 15 a nas sam sobie policz ale jak co to 20 około

Alkoholik:
Od pół roku dziennie was wyzywałem wkurwialem żebyście wyszli na jakaś normalna waleczke z war modem na war zone, wkoncu się udało, od tygodnia w pizde na gatherach

Ale ty i tak powiesz ze ludzi ściągamy chuj ze nikt spoza oldow rexii nie wbijał ale okej, jakbyś chciał się bić z ludźmi co zostali od nas na otsie to musiałbyś się bić z młodym, genetixem, osakabe, ressierem i w sumie to chyba tyle od nas wiec skończ pierdolic ze ściągamy ludzi bo byli tylko ludzie co kiedyś grali na rexii, a sam ściągnąłeś 3 osoby spoza rexii

Ja już jestem spełniony, wkoncu sie udało to o co walczyłem wiec odbijam z tej dyskusji bo powoli mi iq spada od rozmowy z tobą naura

OMEN KOCUR:
Jakbym wam nie wyslal warmoda to by nikt tego nie zrobil takze utkaj pizde bo dla mnie bez roznicy czy jest warmode czy nie.

Po drugie jestes najwiekszym zerem w druzynie opponentow a najwiecej szczekasz, jakos jamniki sie tak nie rzucaja w rl swiecie.

Po 3 czemu nie wychodziliscie na zethary i walki o 21 jak jeszcze sztywno bylo? Robiliscie gathery o 3 nad ranem gdzie u nas juz kazdy mial w was wyjebane XD

tym alkoholikiem sie juz wiecej nie odzywaj bo dosyc ze masz iq sosny, rece polamane, plecak z 1 slotem na sdka to sie udzielasz jakbys chociaz mial 1/10 moich umiejetnosci XD

ESA DOMINANDO AJEEEEEE

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej