Rexia.PL > Handel

Kupie

<< < (3/3)

Omen:

--- Cytat: Alkoholik w 07 Wrzesień 2021, 22:08:09 ---
--- Cytat: OMEN KOCUR w 07 Wrzesień 2021, 22:02:38 ---
--- Cytat: Alkoholik w 07 Wrzesień 2021, 21:39:41 ---
--- Cytat: OMEN KOCUR w 07 Wrzesień 2021, 19:46:15 ---
--- Cytat: Alkoholik w 07 Wrzesień 2021, 17:00:39 ---
--- Cytat: OMEN KOCUR w 07 Wrzesień 2021, 16:54:58 ---
--- Cytat: Alkoholik w 07 Wrzesień 2021, 11:27:20 ---Ja na bitkę zawsze chętny a sprinty na bugmapie po expach to jebac

--- Koniec cytatu ---

pisze to ziomek co jak odpali bugmape to za kazdym razem wpada w fulltrapa i nawet nie umie sobie destro rzucic. Wale firebombe pod siebie ide afk i czekam az zgasnie bo i tak chlop nie wyjdzie XDD

--- Koniec cytatu ---

I pisze to gosc co był na bossie 5 razy na mw z jerrym pod pachą wytargany, ale jesteś godem jak co

--- Koniec cytatu ---


nie wiem czy zauwazyles ale u was chlopaki jak parcele lataly i kolejny bossik na cipe

latwo


destro kupione czy dalej bez biegasz?

--- Koniec cytatu ---

tak kurwa pisze z toba juz od roku i sie zastanawiam czy w realu tez masz taka manie bycia najlepszym bo wydaje mi sie ze z ciebie sie smieją i dowartosciowujesz się w gierce plastuś

--- Koniec cytatu ---


eee polamancu, tu nie ma co ukrywac ze jestem 100x lepszy od ciebie, wystarczy spojrzec na ciebie, w tornistrze sama mrka, chlop spamuje do kogos o bugmape, a sam ja odpala i 10sec pozniej siedzi ujebany w 100% trapie XD wez ty sie nieudaczniku zastanow troche, bo nie dosyc ze my walimy z ciebie beke, to i twoi 'koledzy' rowniez ;) ESAA

--- Koniec cytatu ---

jak narazie to z ciebie beke cisną ze siedzisz na evo po nockach snejkujesz po expach i sie poczuwasz XD

--- Koniec cytatu ---


jak cos sie w koncu nauczysz grac w ta gre to pogadamy poki co wycieram toba podloge esa

Alkoholik:
Ziomek grać nie umiem ale jak na losta wybiegam to niż mnie zabijecie to 5 waszych po drodze zabijam niż mnie złapiecie, ani razu nie padłem żeby ktoś od was nie padł

Wiec zamknij pizde już kurwo z zakolami

OMEN KOCUR:

--- Cytat: Alkoholik w 08 Wrzesień 2021, 12:28:53 ---Ziomek grać nie umiem ale jak na losta wybiegam to niż mnie zabijecie to 5 waszych po drodze zabijam niż mnie złapiecie, ani razu nie padłem żeby ktoś od was nie padł

Wiec zamknij pizde już kurwo z zakolami

--- Koniec cytatu ---


No i wszystko jasne, zbij tam piatke z daunlentilem bracia nieudasy

na tibie nie logujesz chyba laurki ze szkoly mamie nie pokazales :c

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej