Rexia.PL > Pytania i Problemy

Questy z randomami

(1/4) > >>

Alkoholik:
mam pytanie, skoro jak ktoś zgłosi ze idzie na questa z randomami to nie można go zabijać, to jeżeli ja tam wejdę to mogę z nimi tez tego questa robić i nie mogą mnie zabic? Bo to byłoby sprzeczne jeżeli on zacznie mnie bić a ja go nie mogę xD

OMEN KOCUR:

--- Cytat: Alkoholik w 08 Wrzesień 2021, 19:38:45 ---mam pytanie, skoro jak ktoś zgłosi ze idzie na questa z randomami to nie można go zabijać, to jeżeli ja tam wejdę to mogę z nimi tez tego questa robić i nie mogą mnie zabic? Bo to byłoby sprzeczne jeżeli on zacznie mnie bić a ja go nie mogę xD

--- Koniec cytatu ---


Peszek dawaj idz z nimi na armor dzisiaj sie przekonasz

Alkoholik:

--- Cytat: OMEN KOCUR w 08 Wrzesień 2021, 19:49:01 ---
--- Cytat: Alkoholik w 08 Wrzesień 2021, 19:38:45 ---mam pytanie, skoro jak ktoś zgłosi ze idzie na questa z randomami to nie można go zabijać, to jeżeli ja tam wejdę to mogę z nimi tez tego questa robić i nie mogą mnie zabic? Bo to byłoby sprzeczne jeżeli on zacznie mnie bić a ja go nie mogę xD

--- Koniec cytatu ---


Peszek dawaj idz z nimi na armor dzisiaj sie przekonasz

--- Koniec cytatu ---

No wczoraj chciałem z nimi skulla zrobić to się spruli i 3 padlo a reszta sobie tp dała hehe

Nati:
Ty nie jesteś randomem ;)

Alkoholik:

--- Cytat: Ebe w 08 Wrzesień 2021, 21:01:22 ---Ty nie jesteś randomem ;)

--- Koniec cytatu ---

ale czemu jak wy robicie questa to jak wejde do was to mozecie mnie zabic a ja was nie

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej