Rexia.PL > Pytania i Problemy

Questy z randomami

<< < (2/4) > >>

OMEN KOCUR:

--- Cytat: Alkoholik w 08 Wrzesień 2021, 21:06:19 ---
--- Cytat: Ebe w 08 Wrzesień 2021, 21:01:22 ---Ty nie jesteś randomem ;)

--- Koniec cytatu ---

ale czemu jak wy robicie questa to jak wejde do was to mozecie mnie zabic a ja was nie

--- Koniec cytatu ---

tak samo czemu dostalem bana na kinekera a chlopy na headhunterach sie non stop zapierdalaja i jakos nie sa banowani po DMG W LOGACH nie mrozek?

Mrozu:
Daj nicki, obadam co i jak.

Simon:

--- Cytat: OMEN KOCUR w 08 Wrzesień 2021, 21:37:59 ---
--- Cytat: Alkoholik w 08 Wrzesień 2021, 21:06:19 ---
--- Cytat: Ebe w 08 Wrzesień 2021, 21:01:22 ---Ty nie jesteś randomem ;)

--- Koniec cytatu ---

ale czemu jak wy robicie questa to jak wejde do was to mozecie mnie zabic a ja was nie

--- Koniec cytatu ---

tak samo czemu dostalem bana na kinekera a chlopy na headhunterach sie non stop zapierdalaja i jakos nie sa banowani po DMG W LOGACH nie mrozek?

--- Koniec cytatu ---
Bana na Kinekerze dostałeś za zabijanie randomów konkretnie Krzyża czy Metkę albo Krzycha Ms

OMEN KOCUR:

--- Cytat: Simon w 08 Wrzesień 2021, 21:52:55 ---
--- Cytat: OMEN KOCUR w 08 Wrzesień 2021, 21:37:59 ---
--- Cytat: Alkoholik w 08 Wrzesień 2021, 21:06:19 ---
--- Cytat: Ebe w 08 Wrzesień 2021, 21:01:22 ---Ty nie jesteś randomem ;)

--- Koniec cytatu ---

ale czemu jak wy robicie questa to jak wejde do was to mozecie mnie zabic a ja was nie

--- Koniec cytatu ---

tak samo czemu dostalem bana na kinekera a chlopy na headhunterach sie non stop zapierdalaja i jakos nie sa banowani po DMG W LOGACH nie mrozek?

--- Koniec cytatu ---
Bana na Kinekerze dostałeś za zabijanie randomów konkretnie Krzyża czy Metkę albo Krzycha Ms

--- Koniec cytatu ---

odpisze ci ostatni raz po czym zamykasz pizde i wiecej sie nie odzywasz

wchodzisz na Headhuntery obojetnie ktore, lataja 3 randomy, 2 szwedow i 2 prece. Kazdy wali spam mage bomby.
Randomowi wypierdala internet, chlop umiera po czym w logach sa nicki, ktore tez sie 'przyczynily' do jego deski. Czyli 2 szwedow i 2 prece ban bo zabily randoma? XDD

ban na kinekera zdecydowanie FOR FREE

Alkoholik:
Zdecydowanie for free ale zlurowales cyce stanales w przejściu i randomy nie miały gdzie wyjść nawet, ale w robieniu ludzi w chuja to ty jesteś najlepszy, gorzej jak ktoś już ma jakieś ssy albo filmiki które pokazują twoje zjebanie umysłowe i urojenia

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej