Here you can change website language:

Autor Wątek: SELL LOST GOBLET, ARMOR I INNE  (Przeczytany 5692 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

OMEN KOCUR

Odp: SELL LOST GOBLET, ARMOR I INNE
« Odpowiedź #30 dnia: 10 Wrzesień 2021, 15:32:25 »
Cytuj
Prawda jest taka ze gdyby nie wydali kasy na kupione chary, nie zrobiłbyś im hunting aren za które płacili, to dawno by wyjebali xloga i skończyli grę na 1 rebornie
Nie pamiętam kiedy weszły Hunting Areny, ale przecież ja je wymyśliłem, aby dodać, na pewno nikt od nich mi nie pisał, żebym coś takiego dodał.

Cytuj
tak Btw sugerujesz ze ja mam kompleks na tym punkcie, ale zawsze jak mowa o kasie to Ty komentujesz xD
No tak, bo często wywołujesz ten temat w takiej negatywnej moim zdaniem narracji  :D



Chodzi mi o Hunting Areny o to ze gdyby nie te areny to nie mieliby zbytnio gdzie expic.

A jeżeli chodzi o negatywna narracje to nie mam tego na myśli, pracujesz jak każdy inny człowiek, masz pomysł, zaplecze wiec zarabiasz, normalna praca, sam jak kiedyś miałem otsa na 7.6 to robiłem go pod zarobek a nie żeby sobie na nim pograć.

Bardziej wkurza mnie to ze ktoś komuś ubliża ze jest gorszy, słabszy. To tak jakbyś miał 4000h w csa i śmiał się z gościa co ma 200h ze gra jak gowno, albo skiny za 5000 i śmiał się z gościa co ma skiny za 50zl ze chujowe skiny

Albo jak Omen który gra 10 lat po 12h dziennie w tibie wchodzi na Evo które stoi 3 lata i wyzywa ludzi od gowien xD

WYZYWAM BO MOGE A PRZECIEZ TAKI MASLAK JAK TY MI NIE ZABRONI

ZJADAM CIE I W CSA I W TIBIJKE

















GOWNIE.
 

KapitanBomba

Odp: SELL LOST GOBLET, ARMOR I INNE
« Odpowiedź #31 dnia: 10 Wrzesień 2021, 16:42:30 »
Nie, żeby coś, ale od Was alko też tu ludzie grube siano zostawili, a niektórzy z nich już dawno bez postaci, nie będę pisał po nickach, bo nie wypada, ale po prostu muszę tutaj wyjaśnić tę kwestię  :D. No nie powiem, ale mam kontakt z paroma osobami, mają duże firmy, albo dobrze zarabiają to i dla nich takie pieniądze nic nie znaczą  :D, bo po raz enty wypominasz komuś, że wydaje jakbyś miał kompleks na tym punkcie  :-X

Zdziwiłbym się jakbyś się o to nie upomniał bo masz z tego hajs xD

Ale trochę zle mnie zrozumiales, wyjebane mam kto ile ma kasy czy kto jak spędza czas, ale wyzywanie kogoś od randomow, od gowien albo jaranie się ze ktoś wygrał otsa jest nie na miejscu, kiedy Ci co najwiecej szczekają żadnego chara nie wyexpili normalnie i wydali najwiecej kasy i stracili najwiecej czasu.

To tak jakbyś jeździł na kurwy i płacił im za seks a śmiał się z kogoś ze nie rucha xD

Wiadomo ze jak będzie 15 chłopa gralo, po powiedzmy 15h dziennie to prędzej czy później wygrają z 15 chłopami co gra 2h dziennie.

Prawda jest taka ze gdyby nie wydali kasy na kupione chary, nie zrobiłbyś im hunting aren za które płacili, to dawno by wyjebali xloga i skończyli grę na 1 rebornie
 

@Mrozu tak Btw sugerujesz ze ja mam kompleks na tym punkcie, ale zawsze jak mowa o kasie to Ty komentujesz xD


CHLOPIE PRZECIEZ TO AZ KREW ZALEWA XD

GDYBY WAM MROZEK NIE ZROBIL WEDEK TO BYSCIE KURWY JEBANE SIE NA 600K ZATRZYMALY A PISZESZ COS O HUNTINGACH NA KTORYCH SIEDZI BOMBA 24/H ZEGNAM NIE POZDRAWIAM
I chuj z tego że siedzę na arenie, kupuję od ludzi za dc i pp to korzystam. Nie mam czasu na grę to puszczam sobie na arenie, mam VPS do tibi i do innych rzeczy. U was też ciągle na arenie siedzą i jakoś tego wam nie wypominam więc ciach bajera.
 

OMEN KOCUR

Odp: SELL LOST GOBLET, ARMOR I INNE
« Odpowiedź #32 dnia: 10 Wrzesień 2021, 17:18:48 »
Nie, żeby coś, ale od Was alko też tu ludzie grube siano zostawili, a niektórzy z nich już dawno bez postaci, nie będę pisał po nickach, bo nie wypada, ale po prostu muszę tutaj wyjaśnić tę kwestię  :D. No nie powiem, ale mam kontakt z paroma osobami, mają duże firmy, albo dobrze zarabiają to i dla nich takie pieniądze nic nie znaczą  :D, bo po raz enty wypominasz komuś, że wydaje jakbyś miał kompleks na tym punkcie  :-X

Zdziwiłbym się jakbyś się o to nie upomniał bo masz z tego hajs xD

Ale trochę zle mnie zrozumiales, wyjebane mam kto ile ma kasy czy kto jak spędza czas, ale wyzywanie kogoś od randomow, od gowien albo jaranie się ze ktoś wygrał otsa jest nie na miejscu, kiedy Ci co najwiecej szczekają żadnego chara nie wyexpili normalnie i wydali najwiecej kasy i stracili najwiecej czasu.

To tak jakbyś jeździł na kurwy i płacił im za seks a śmiał się z kogoś ze nie rucha xD

Wiadomo ze jak będzie 15 chłopa gralo, po powiedzmy 15h dziennie to prędzej czy później wygrają z 15 chłopami co gra 2h dziennie.

Prawda jest taka ze gdyby nie wydali kasy na kupione chary, nie zrobiłbyś im hunting aren za które płacili, to dawno by wyjebali xloga i skończyli grę na 1 rebornie
 

@Mrozu tak Btw sugerujesz ze ja mam kompleks na tym punkcie, ale zawsze jak mowa o kasie to Ty komentujesz xD


CHLOPIE PRZECIEZ TO AZ KREW ZALEWA XD

GDYBY WAM MROZEK NIE ZROBIL WEDEK TO BYSCIE KURWY JEBANE SIE NA 600K ZATRZYMALY A PISZESZ COS O HUNTINGACH NA KTORYCH SIEDZI BOMBA 24/H ZEGNAM NIE POZDRAWIAM
I chuj z tego że siedzę na arenie, kupuję od ludzi za dc i pp to korzystam. Nie mam czasu na grę to puszczam sobie na arenie, mam VPS do tibi i do innych rzeczy. U was też ciągle na arenie siedzą i jakoś tego wam nie wypominam więc ciach bajera.

Rob sobie co chcesz i wydawaj na areny ile chcesz pp ale tu raczej bardziej chodzilo o to ze sie dopierdala do hunting aren a od was tez tam siedza