Here you can change website language:

Autor Wątek: randomy  (Przeczytany 3800 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
randomy
« dnia: 16 Wrzesień 2021, 20:56:56 »
e @Mrozu jak nie odpisujesz na fb to chociaz tutaj odpisz, ogarnij tych jebanych "randomow" co na vpsach expia chary bezkarnie a to enemy, np. "kasuje" to grubasq, lata na tych samych wpt na murach lost city, kiedys char był jego

pacyfikator, rozjebali mnie na outficie gdzie sie dc zbiera, odrazu on sie postawił

i inne kurwy co puszują wyzywają i specjalnie prowokuja zeby ich rozjebac

jak tak to ma wygladac to po chuj rozrozniach jakis randomow itp


 

GrubasQ

Odp: randomy
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Wrzesień 2021, 22:27:43 »
Masz rozjebany mozg, pierwsze słyszę ze to mój char, Farmazony takie napierdalasz ze się srać chce.

Nic dziwnego ze Omen cię ciśnie, ma racje jesteś jebanym nieudanemu życiowym który dowartościowuje się na forum. Ptfu ci na pysk
« Ostatnia zmiana: 16 Wrzesień 2021, 22:29:19 wysłana przez GrubasQ »
 
Osoby które lubią ten post: Sandal

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: randomy
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Wrzesień 2021, 22:32:49 »
chlop co mowil zarabia 10k euro na miesiac mowi ze ktos jest farmazoniarzem xD

ja jestem nieudacznikiem zyciowym ale Ty kupujesz jakies outfity w pixelach za 60 zl xDDDDDDDD pozdrawiam


 

GrubasQ

Odp: randomy
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Wrzesień 2021, 22:34:08 »
chlop co mowil zarabia 10k euro na miesiac mowi ze ktos jest farmazoniarzem xD

ja jestem nieudacznikiem zyciowym ale Ty kupujesz jakies outfity w pixelach za 60 zl xDDDDDDDD pozdrawiam

I będę kupował, tyle ile będę chciał, a jak będę chciał to i kupie ciebie i twoja stara na własności będziesz mi buty codziennie z rana przed robota lizał żeby się świeciły jak psu jajca psie jebany.

Wasze jebane Polskie Złotóweczki sa tak warte jak ty i wszyscy od was ;)
 
Osoby które lubią ten post: OMEN KOCUR

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: randomy
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Wrzesień 2021, 22:38:33 »
ziomek ty sie sprzedajesz tam gdzie jest exp i duzo ludzi a cos pierdolisz na forum a kazdy ciebie ma na wlasnosc jak ma dominacje

nie pamietasz juz jak nam rzucales dcki i exp coiny na platne wbijac i chciales oddac chara 3 reborn zeby dojsc? Albo placic za expa XD


 

GrubasQ

Odp: randomy
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Wrzesień 2021, 22:40:15 »
Rzucałem wam dcki i exp cony bo jesteście biedakami, i do tej pory nimi jesteście. Ja wam dawałem a wy tańczyliście ;)

Jesteś tak zgnojony ze argumenty ci się kończą ;)

Kończę z tb rozmowę, bo upadnę do twojego poziomu..
 
Osoby które lubią ten post: OMEN KOCUR

Mrozu

Odp: randomy
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Wrzesień 2021, 22:56:14 »
W poniedziałek Ci odpiszę na FB i all sprawdzę.
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

KapitanBomba

Odp: randomy
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Wrzesień 2021, 22:58:02 »
Rzucałem wam dcki i exp cony bo jesteście biedakami, i do tej pory nimi jesteście. Ja wam dawałem a wy tańczyliście ;)

Jesteś tak zgnojony ze argumenty ci się kończą ;)

Kończę z tb rozmowę, bo upadnę do twojego poziomu..
Szczerze mówiąc jesteś jebana chorągiew jak pisze alkus, gdzie można coś zyskać tam idziesz, więc skończ pierdolic. Chyba że chcesz się dowartościować.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: randomy
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Wrzesień 2021, 23:10:04 »
Przecież po chłopie widać ze ewidentnie ma ze sobą jakiś problem, bo on by dupy dał za expa, chyba z dzieciństwa ma jakieś przykre wspomnienia i dowartościowuje się w gierce ze musi być najlepszy, albo pierdoli o pieniądzach a robi pod Holendrami za 2k euro i czuje się bogaty.

Nie pamiętasz grubasq jak bardzo chciałeś mieć eka 3 reborn, ile pp oferowales żeby wyexpic myszkę, bo musisz być najlepszy na otsie i mieć każda profesje full lvl, full reborn, golden outfity itp itd.

Nie pamiętasz jak chodziłes pod krzyza domek dziennie zobaczyć ile ma wędek żeby mieć więcej od niego?

Nie pamiętasz jak się każdemu chwaliłeś ile to masz dc i ec ?

Opowiedz nam co się wydarzyło takiego w twoim dzieciństwie, może będziemy w stanie jakoś naprawić twój kompleks, bo on zawsze pozostanie, bo mrozu będzie wprowadzał nowe reborny itp.


 

Simon

Odp: randomy
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Wrzesień 2021, 23:19:09 »
W poniedziałek Ci odpiszę na FB i all sprawdzę.

Mrozu a co z tym co znalazł God Reksio ? Dlaczego do tej pory nic z tym nie zrobiłeś?
 

GrubasQ

Odp: randomy
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Wrzesień 2021, 01:11:24 »
Rzucałem wam dcki i exp cony bo jesteście biedakami, i do tej pory nimi jesteście. Ja wam dawałem a wy tańczyliście ;)

Jesteś tak zgnojony ze argumenty ci się kończą ;)

Kończę z tb rozmowę, bo upadnę do twojego poziomu..
Szczerze mówiąc jesteś jebana chorągiew jak pisze alkus, gdzie można coś zyskać tam idziesz, więc skończ pierdolic. Chyba że chcesz się dowartościować.

Alkus adwokatow potrzebuje bo juz rady nie daje ? Szkoda ze za darmo to robisz dupolizie, wyliz tam rowa ;)
 

GrubasQ

Odp: randomy
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Wrzesień 2021, 01:14:08 »
Przecież po chłopie widać ze ewidentnie ma ze sobą jakiś problem, bo on by dupy dał za expa, chyba z dzieciństwa ma jakieś przykre wspomnienia i dowartościowuje się w gierce ze musi być najlepszy, albo pierdoli o pieniądzach a robi pod Holendrami za 2k euro i czuje się bogaty.

Nie pamiętasz grubasq jak bardzo chciałeś mieć eka 3 reborn, ile pp oferowales żeby wyexpic myszkę, bo musisz być najlepszy na otsie i mieć każda profesje full lvl, full reborn, golden outfity itp itd.

Nie pamiętasz jak chodziłes pod krzyza domek dziennie zobaczyć ile ma wędek żeby mieć więcej od niego?

Nie pamiętasz jak się każdemu chwaliłeś ile to masz dc i ec ?

Opowiedz nam co się wydarzyło takiego w twoim dzieciństwie, może będziemy w stanie jakoś naprawić twój kompleks, bo on zawsze pozostanie, bo mrozu będzie wprowadzał nowe reborny itp.

Lubie byc najlepszy, i bede ;)

Za to ty jestes jebanym psem ktory kazdemu wszystko wypomina, i sam nic nie ma. Dodajac tutaj "mozg" to cos czego ty nigdy nie bedziesz mial, za 2k euro XDDD Kiedy to bylo, jak ty na gowno wolales Amm ;)

Pewnego dnia pojawil sie taki Alkoholik, random jebany ktory doszedl do szwedow i mysli ze jest kims, a tak naprawde jest Nikim :o


@
Dowartosciowac sie ?XD
Ja nabijam cyfry na swoim koncie bankowym, a ty na forum. Pierdolac jakies kocoply i myslac ze komus zle zrobisz. Wala mnie twoje slowa, czytam to i odrazu zapominam, bo jestes jebanym gownem z internetu ktory nic nie ma i nigdy nic nie bedzie mial. Wez sie za siebie czlowieku wylecz ten kompleks idioty i zacznij zyc ;)
« Ostatnia zmiana: 17 Wrzesień 2021, 01:17:59 wysłana przez GrubasQ »
 

vitamins

Odp: randomy
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Wrzesień 2021, 01:20:25 »
XDDDDD Gruby pamietaj, chary same nie graja i nigdy nie bedziesz najlepszy.
Gostek skakales po teamach jak twoja stara po kutasach, najebalismy ci rsy i pisales mi na pv na tsie zebym ci cos oddal z rsa



EE PLECY
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: randomy
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Wrzesień 2021, 07:58:33 »
Wczoraj zostaliście doszczętnie wyjaśnieni gdzie na t4 było was 15 nas 10 na początku bo później 3 dobiegło a cały czas dostawaliście w pizde


 

DYMY

Odp: randomy
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Wrzesień 2021, 08:24:23 »
Od kiedy bieganie po tych samych wpt znaczy ze chary sa tej samej osoby xD
 
Osoby które lubią ten post: GrubasQ, Krzychu