Rexia.PL > Pytania i Problemy

randomy

<< < (2/4) > >>

GrubasQ:
Rzucałem wam dcki i exp cony bo jesteście biedakami, i do tej pory nimi jesteście. Ja wam dawałem a wy tańczyliście ;)

Jesteś tak zgnojony ze argumenty ci się kończą ;)

Kończę z tb rozmowę, bo upadnę do twojego poziomu..

Mrozu:
W poniedziałek Ci odpiszę na FB i all sprawdzę.

KapitanBomba:

--- Cytat: GrubasQ w 16 Wrzesień 2021, 22:40:15 ---Rzucałem wam dcki i exp cony bo jesteście biedakami, i do tej pory nimi jesteście. Ja wam dawałem a wy tańczyliście ;)

Jesteś tak zgnojony ze argumenty ci się kończą ;)

Kończę z tb rozmowę, bo upadnę do twojego poziomu..

--- Koniec cytatu ---
Szczerze mówiąc jesteś jebana chorągiew jak pisze alkus, gdzie można coś zyskać tam idziesz, więc skończ pierdolic. Chyba że chcesz się dowartościować.

Alkoholik:
Przecież po chłopie widać ze ewidentnie ma ze sobą jakiś problem, bo on by dupy dał za expa, chyba z dzieciństwa ma jakieś przykre wspomnienia i dowartościowuje się w gierce ze musi być najlepszy, albo pierdoli o pieniądzach a robi pod Holendrami za 2k euro i czuje się bogaty.

Nie pamiętasz grubasq jak bardzo chciałeś mieć eka 3 reborn, ile pp oferowales żeby wyexpic myszkę, bo musisz być najlepszy na otsie i mieć każda profesje full lvl, full reborn, golden outfity itp itd.

Nie pamiętasz jak chodziłes pod krzyza domek dziennie zobaczyć ile ma wędek żeby mieć więcej od niego?

Nie pamiętasz jak się każdemu chwaliłeś ile to masz dc i ec ?

Opowiedz nam co się wydarzyło takiego w twoim dzieciństwie, może będziemy w stanie jakoś naprawić twój kompleks, bo on zawsze pozostanie, bo mrozu będzie wprowadzał nowe reborny itp.

Simon:

--- Cytat: Mrozu w 16 Wrzesień 2021, 22:56:14 ---W poniedziałek Ci odpiszę na FB i all sprawdzę.

--- Koniec cytatu ---

Mrozu a co z tym co znalazł God Reksio ? Dlaczego do tej pory nic z tym nie zrobiłeś?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej