Rexia.PL > Handel

SELL CHARKI

<< < (3/3)

Lolkazapale889:

--- Cytat: Alkoholik w 24 Wrzesień 2021, 12:44:15 ---Podziękowania:

Omen - dziękuje Ci za roczna konwersacje na forum i wbite 550 postów, kiedy nudziło mi się w pracy, wszedłem na forum i zawsze mogłem na Ciebie liczyć ze miło z Tobą spędzę czas

Tropeheus - Tobie dziękuje za wielokrotne przerwy w mojej tibijskiej przygodzie, z powodu wiadomości do Mroza które kończyły się banem(wyzywanie otsa, pingowanie), nocne rozmowy na bombie jak z wami na tsie byłem i to ze jak wbiłem na otsa to zawsze mogłem z Tobą pobiegać

Trawa - tobie kolego dziękuje ze sprawiłeś mi tyle radości, kiedy sikałem ze śmiechu jak cię łamały drakonixy, jak ci skrypt itemki wyjebal, jak nie wiedziałeś jak mw rzucić

Sandał - ogólnie jesteś zajebistym gosciem tylko nie wal tyle towaru bo ci odpierdala, fajnie się z tobą pisze, lata po loscie i ogólnie spoko z Ciebie morda

I pozdrawiam całe Bez Precedensu za zapał w gierce.

To tylko gierka pamiętajcie i nie spinajcie tak dup bo szkoda nerwów, a to co inni Wam piszą nie zawsze bierzcie tak na poważnie.


--- Koniec cytatu ---

Czytaj to kurwo z zrozumieniem!!! Dluszy czas szukales dowodow na to ze kupowalem chary za PLN!!! Towoje pomowienia jak i jakies ss-y z dupy wziete byly bezpodstawne. Dupa Cie szczypala ze rucham was po nocach na loscie!!! Nie udalo Ci Sie mnie zbanowac to Kurwo razem z swoimi bracimi z Kinder Mafi ( Jak to Omen nazwal) Wypisawaliscie do mnie jak i do mojej rodziny na fb!!! A ty tu mi pierdolisz o Arytkule 60&  Pierdolnij sie w ten zaruchany Łeb, jestes zwykly Farmazon !!! Ktory zazdrosci byle czego!!! Byles Jestes i Bedziesz Kurwa Rasowa !!!!


//Edytuje, bo nie zakończyłeś cytatu i cała wiadomość jak cytat wyglądała.

Alkoholik:
Wklej tutaj screeny jak ludzie wypisują do Ciebie i Twojej rodziny a nie pierdol farmazonów.

Lolkazapale889:

--- Cytat: Alkoholik w 24 Wrzesień 2021, 19:05:29 ---Wklej tutaj screeny jak ludzie wypisują do Ciebie i Twojej rodziny a nie pierdol farmazonów.

--- Koniec cytatu ---


 Jedno z wielu ss-ow Smieciu Jebac Cie rozumiesz jestes Farmazon!!!

Alkoholik:
Dobra kurwo, miałem być family friendly ale jesteś jebaną kurwą i farmazonem, miałeś wklejać rozmowy co piszą do Ciebie i twojej laski a ty wstawiasz jakiś ssy z tibi pojebańcu, wróć się do szkoły, lecz się chuj wie już co bo masz zjebany łeb, zobacz co Ty wypisujesz na ludzi na facebooku a pozniej pierdol farmazony (spod postów rexii) bo nikt nie jest tak zjebany zeby pisać do ciebie czy twojej rodziny, czy życie realne wiązać z gra.

Tutaj masz ssy wszystkie dotyczące Ciebie, przypomnij sobie jak grałeś na nicku Pirania Up i udawałeś laskę z chorym dzieckiem żeby do nas do teamu dojśc, jesteś zyciową spierdolina. A tutaj kilka ssów smaczków na Ciebie żeby pokazać że masz miano najwiekszego konfidenta













pozdro kurwo, bedziesz dalej sapac to bede kolejne screeny wstawiac jakim jestes zjebem i hipokryta ze wyzywasz innych od 60, a sam jestes najwieksza

Omen:
Alkoholik Wardega





WATAHA AJE

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej