Rexia.PL > Handel

SELL CHARKI

<< < (2/3) > >>

Alkoholik:
Nie przelał czarę goryczy, Ty poprostu masz swój taryfikator i banujesz jak Ci się podoba, u Nas leciały permy za dużo mniejsze przewinienia (zabicie randoma na tasku) a chłopy podają się za randomow, przedstawiamy konkretne na to dowody, a Ty sam to potwierdzasz, zabijali 8 randomow z tych MC, a dajesz bana na tydzień na jakiegoś szczoch chara 1 reborn, wiec jest to nie fer w stosunku do nas.

Chłop lata postacią PVP i paraluje supporta i tez nie stanowi to problemu, mimo ze od nas ludzie co expili z supportem na wagonie (siochali druidem supporta który stał z przodu), dostawali bana a nikomu to nie szkodziło.

Ułatwiasz im grę jak tylko możesz a nam utrudniasz (dopóki nie zaczeli odbijać castle to było zamknięte i nie chciałeś nam otworzyć, zakazałes robienie defow itp.) jak już masz kogoś od nich zbanować, to trzeba Ci 10 razy o tym przypominać i pisać.

Tak jak już wcześniej pisałem, odkąd zacząłeś wymyślać jakieś zjebane zasady to walki na tym otsie to walki na bany.

Mrozu:
Kto od Was za to dostawał permy? Cynio to dostał za próbę sprzedaży za PLN, bo to ostatni perm jaki kojarze u Was.

To z supportem i paralowaniem go/lataniem z nim na wagonie dzisiaj jeszcze umieszczę w brakujących kwestiach na forum, bo nie było to do tej pory ustalone po prostu, stąd różne sytuacje wynikały.

Nie wytrzymam z Tobą, im ułatwiam? Przecież z Castle od początku pisałem, że jak jest tylko jedna gildia to to nie ma sensu, bo to priv. exp, zaczeło się coś dziać to otworzyłem. To oni mogą tak samo odbijać piłeczkę z innymi akcjami.

Co do zasad to nie moja wina, że pewna grupa osób zaczęła się znęcać nad nowymi graczami. Musiałem to wprowadzić, a to, że Wy na siebie zaczęliście nagle tak konfić to już Wasza sprawa :D, nie nadawajcie na siebie to nie będzie tyle banów, bo randomy nie zgłaszają jak ktoś ich raz zabije, robicie to Wy wzajemnie, oni to zgłaszają jak ktoś faktycznie ich zabił parę razy bez powodu.

OMEN KOCUR:

--- Cytat: Mrozu w 24 Wrzesień 2021, 12:05:57 ---Kto od Was za to dostawał permy? Cynio to dostał za próbę sprzedaży za PLN, bo to ostatni perm jaki kojarze u Was.

To z supportem i paralowaniem go/lataniem z nim na wagonie dzisiaj jeszcze umieszczę w brakujących kwestiach na forum, bo nie było to do tej pory ustalone po prostu, stąd różne sytuacje wynikały.

Nie wytrzymam z Tobą, im ułatwiam? Przecież z Castle od początku pisałem, że jak jest tylko jedna gildia to to nie ma sensu, bo to priv. exp, zaczeło się coś dziać to otworzyłem. To oni mogą tak samo odbijać piłeczkę z innymi akcjami.

Co do zasad to nie moja wina, że pewna grupa osób zaczęła się znęcać nad nowymi graczami. Musiałem to wprowadzić, a to, że Wy na siebie zaczęliście nagle tak konfić to już Wasza sprawa :D, nie nadawajcie na siebie to nie będzie tyle banów, bo randomy nie zgłaszają jak ktoś ich raz zabije, robicie to Wy wzajemnie, oni to zgłaszają jak ktoś faktycznie ich zabił parę razy bez powodu.

--- Koniec cytatu ---

cyniowi chary zabrales a moze on po prostu nie ma co do ryja wsadzic? dlatego sie juz na zlodziejstwo powolal :D

Co do zamku tu potwierdzam,

Co ty pierdolisz cpunie o siochaniu supporta druidem XD mi mrozu zabral supporta za to ze rzucilem 2 walle na goldcity.

A Mrozek co do sprzedawania sie nawzajem to mogles to przewidziec, ze tak bedzie - jedna druzynka chce jak najbardziej dojebac przeciwnej - proste, mi to lata kolo chuja bo np. taki alkoholik czy jakies wyklutki jerrego nie robia mi roznicy - tak czy siak chuja robi, z banem czy bez i tak na to samo wychodzi XD


ALKO 37TH RETIREMENT

Mrozu:
Jeszcze co do paraliżowania supportów to w aktualizacji po prostu wejdzie zmiana, że paral nie będzie działał na suppy.

Alkoholik:
Podziękowania:

Omen - dziękuje Ci za roczna konwersacje na forum i wbite 550 postów, kiedy nudziło mi się w pracy, wszedłem na forum i zawsze mogłem na Ciebie liczyć ze miło z Tobą spędzę czas

Tropeheus - Tobie dziękuje za wielokrotne przerwy w mojej tibijskiej przygodzie, z powodu wiadomości do Mroza które kończyły się banem(wyzywanie otsa, pingowanie), nocne rozmowy na bombie jak z wami na tsie byłem i to ze jak wbiłem na otsa to zawsze mogłem z Tobą pobiegać

Trawa - tobie kolego dziękuje ze sprawiłeś mi tyle radości, kiedy sikałem ze śmiechu jak cię łamały drakonixy, jak ci skrypt itemki wyjebal, jak nie wiedziałeś jak mw rzucić

Sandał - ogólnie jesteś zajebistym gosciem tylko nie wal tyle towaru bo ci odpierdala, fajnie się z tobą pisze, lata po loscie i ogólnie spoko z Ciebie morda

I pozdrawiam całe Bez Precedensu za zapał w gierce.

To tylko gierka pamiętajcie i nie spinajcie tak dup bo szkoda nerwów, a to co inni Wam piszą nie zawsze bierzcie tak na poważnie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej